لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 131

موضوع: چرا شما از متال خوشتون میاد ؟؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    alireza-metal آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    890
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    25
    140 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    با تشكر از همه كساني كه در اين بحث شركت كردند - نظرات هر كس در نوع خودش جالب بود و من به عنوان يه رپر بعد از اينكه نظرات شما رو خوندم ميخوام در مورد اين سبك مقدس چند خطي بنويسم

سبك متال سبكي است به نوعي حماسي و اعتراضي نسبت به نا ملايمات و مشكلات و سختيهائي كه در هر جامعه اي وجود داره و ...

در اين نوع سبك از سازهائي سنگين تر مثل درام - گيتار الكتريك و بيس استفاده ميشه و در كنار اينها خواننده اي با صدائي خشن تر و در حالتي معترض

بيشتر طرفداران اين نوع سبك از عناصري در اين سبك لذت ميبرند و به اوج ميرسند و به حالتي غير طبيعي و البته خوشايند ميرسند - مثلا يكي از صداي خواننده گروه - يا يك نفر مثل من هم از صداي گيتار الكتريك و هم از صداي خواننده - و يا ديگري از صداي كوبنده درام

همونطور كه قبلا هم گفتم هر كسي نميتونه خودشو با صداي اين نوع موسيقي عادت بده و باهاش كنار بياد - و در بسياري موارد هم شاهد متنفر بودن كسي از اين سبك بوده ايم - چون سيلقه به سليقه فرق داره و اين يه چيز طبيعي هست و مهمترين نكته اي كه در اين ميان وجود داره اينه كه خيلي ها الان (بخصوص در ايران) به خاطر كمبودهائي كه دارن به موسيقي هائي روي ميارن كه بزن و بكوب هست مثل پاپ - رپ كه بسيار موسيقيه چرت و پرتي هست - ولي بر عكس موسيقيه سنتي موسيقي هست با اصل و ريشه -

و به نظر من عاشقان و يا بهتر بگم ديوانگان اين موسيقي خودشونو با اين موسيقي ارضا ميكنند . و به اون چيزي كه ميخوان از يك موسيقي ميرسند و مهم هم همينه و نه چيز ديگري - حتي من خودم بعضي ها رو ميشناسم با صداي گيتار بعضي از باند ها ميرن تو توهم و بيهوش ميشن و يا حتي گريه ميكنند ...

مثلا گروه Empyrium كه دوستمون اشاره كرد از گرو هاي بسيار صاحب سبك و كار درست اين موسيقي هست

يا مثلا گروه Saturnus كه يك گروه دانماركي هست و يا Anathema - و يا moonspell, metallica, dimmu borgir - children of bodom - cradle of filth, ... كه من به نوعي اينت رو پرستش ميكنم -

مثلا گروه كتاليكا داراي اشعاري كاملا پر معني و عرفاني هست كه ميتونيد ترجمه اشعار رو به راحتي پيدا كرده و مطالعه نمائيد

اگه سوالي هست من در خدمتم

با تشكر از شما

2. 2 کاربر برای این پست از alireza-metal تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)