لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 26

موضوع: بالاخره موسیقی خوبه یا بد؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    70456
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/4
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض بالاخره موسیقی خوبه یا بد؟

0 Not allowed! Not allowed!
    من کلی تو سایتای مختلف سرچ کردم اما بیشتر جاها از مضرات موسیقی میگن تا فوایدش
    من میخوام نوازندگی رو شروع کنم اما همین مسائل منو تو فکر برده
    چندتاشو براتون میذارم خواهش میکنم نظرتونو بگین:

__________________________________________________ ________________________________________________
    1-عامل ضعف اعصاب و خفقان قلبی:
    انواع موسیقی و به خصوص آهنگ های حساس آن، تحریکاتی در اعصاب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] به وجود آورده و تأثیراتی در روی این دو رشته عصب بجا می گذارد؛ در نتیجه تعادل این اعصاب به هم خورده، ضعف اعصاب پدید می آید؛ ضعف اعصاب هم به نوبه ی خود، امراض دیگری را از قبیل اختلال حواس، پریشانی، جنون، ثقل سامعه، نابینایی، سل و… به وجود می آورد. ضعف اعصاب ریشه ی بیماری های جسمی و روانی است و این ریشه ی مرض را، شنیدنِ زیاد موسیقی به ارمغان می آورد. به علاوه، موسیقی به واسطه ی ایجاد هیجانات روحی و وضع تأثیراتی در مغز، احیاناً به حمله ی قلبی و خفقان منجر شده، باعث سکته و مرگ ناگهاننی می گردد.
    اگر به این مطالب باور ندارید، به گفتار [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] توجه کنید:
    آدلر پروفسور دانشگاه «کلمبیا» می گوید:
    «موسیقی یکی از عوامل مهم ضعف اعصاب است».
    آدلر ثابت کرد که دلکش ترین نواهای موسیقی، شومترین آثار را روی سلسله ی اعصاب بجا می گذارد و مخصوصاً در فصل گرما و در مناطق گرمسیراثر موسیقی بر اعصاب بیشتر است. دکتر آدلر زیان های بسیار دیگری نیز برای موسیقی یافته و در رساله ی مبسوطی آن را شرح داده است.
    کشفیات دکتر نامبرده چنان در امریکا تأثیر کرد که هزاران هزار نفر را پیرو خود کرد؛ به طوری که موسیقی را بر خود حرام نمودند و حتی لایحه ی مفصلی در این زمینه تهیه کرده و به مجلس سنای امریکا تقدیم داشتند و از مجلس درخواست نمودند که از هر گونه کنسرت عمومی جلوگیری نماید.
    در اینجا به عاقبت چند نفر از استادان مشهوری از موسیقی دانان جهان توجه کنید:
    بهتون در ۳۲ سالگی به کلّی کَر شد و از ضعف اعصاب بالاخره دیوانه شد.
    باخ موسیقی دان به اختلال حواس و کوری گرفتار شد.
    موزارت و شوپن دو تن از موسیقی دانان نامی دچار ضعف قوا و سل شدند.
    شومان و دووراک ضعف اعصاب شدید گرفته و سرانجام دیوانه شدند.
    شوبرت، واگتر، مندلسن و دوکونیسی این چهر تن به اختلالات عصبی و پریشانی فکری و کشمکش های روحی مبتلا شدند.
    فردریک هندل (موسیقی دان آلمانی) ، ماریا آلتا(خواننده ایتالیایی، موریس راول(نوازنده ی فرانسوی) ؛ این سه تن مبتلا به نابینایی شدند. و… .

۲- موسیقی عامل رکود فکر:
    موسیقی در نتیجه ی ضعف اعصاب، فکر را راکد و متوقف می سازد و چون طبیعتاً به تدریج علاقمندان به موسیقی به این کار عادت می کنند، اغلب برای همیشه از ترقّیات فکری محروم می گردند.
    روی همین اصل، دانشجویانی که بیشتر با موسیقی سر و کار دارند اغلب در ریاضیات و کارهای فکری عقب افتاده و ضعیف هستند.
    و ...
    __________________________________________________ __________________________________________________

شما با این چیزا موافقید یا نه؟
    حداقل مرگ زودرس موسیقیدان های بزرگو که نمیشه انکار کرد؟

2. کاربران زیر از hamidr3za به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)