لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 335

موضوع: تعمیرگاه گیتار الکتریک و لوازم جانبی مربوط به آن

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    71596
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    83
    145 بار تشکر شده در 61 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_golshan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من اگه بخوام پیکاپ سینگل وسط گیتارمو باز کنم خودم میتونم اینکارو بکنم یا کار تخصصیه ؟
    پیچاشو سفت کردم که بره پایین ولی بازم یه وقتایی موقع ریف زدن پیکم میخوره بهش البته خیلی اذیت نمیکنه ولی من کلا از این پیکاپ استفاده نمیکنم و دیدم که بعضیا برای راحتی بازش میکنن
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام رفیق گلم
    خوب اون کار جف لومیس اونقدر بهم حال داد که میخوام منم یه چیزی گفته باشم. به شکل که نگاه کنی میبینی که سیم کشی یا همون wiring هر پیکاپ بسته به طراحی سازندش به شکل خاصی به سلکتور متصل شده و اون به پتانسیوتمر ها یا همون لوم ها اتصال دارن .

نتیجه . میتونی تجربه کنی ولی یه نفر رو دم دستت داشته باش که اگه خرابش کردی ببری بدی درست کنن. راستش حوصله میخواد و دقت چون ممکنه اگه یکی از پایه های سلکتور رو قطع کنی و پیکاپهات یه جایی در یه سلکتی ، سریال بشن . تو اون حالت اصلا گیتارت دیگه صدا نمیده.. به این شکل خوب دقت کن اگه از اتصالاتش سر در آوردی با یه تفاوتهایی میتونی از گیتار خودت هم سر در بیاری اگه نه بهش دست نزن. رشته کارشناسی من برق الکترونیک بوده راستی مواظب اشی به هیچ وجه در حالتی که گیتارت به آمپ وصله بازش نکنی. به هیچ وجه! حتی وقتی آمپت خاموشه بهتره این کار رو نکنی!

یادم رفت بگم اگه تجربه لحیم کاری نداری دقت کن اگه زیاد هویه رو روی پایه نگه داری ممکنه قسمتهای پلاستیکی ذوب بشن و قطه از فرم در بیاد بعد دیگه اصلا جا نمیره!!

آقا جیسون بکر چه خبر؟

2. 4 کاربر برای این پست از Spiritual تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)