لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 135

موضوع: شروع نواختن با ویولون

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anna2012 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    یه سوال خیلی مهم داشتم من میشه گفت تقریبا به ویولن ایرانی سنتی علاقه ندارم ولی سبکهای دیگه رومیپسندم... تا چند روز دیگه جلسه اول کلاسمه . بعد از ثبتنام متوجه شدم که استادم ایرانی کار میکنند. به نظرتون اگه ازشون بخام غیر ایرانی کار کنند باهام مشکلی پیش نمیاد؟؟ینی منظورم اینه که یه استاد ،یه ویولنیست همه سبکهارو بخوبی بلده ؟؟؟واینکه اگه میشه بگید مدت زمان یک جلسه موسیقی چقدره حدودا؟؟؟و هزینش؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز.
    سبک سنتی ایرانی یا به بیان بهتر سبک کلاسیک ایرانی، یه مقدار سنگینه. کلا سبک های کلاسیک سنگین هستن. (کلاسیک غربی هم همینطوره) یعنی آدم به هر میزان که درکشون کنه میتونه از این سبک ها لذت ببره. بنابراین هیچ آدمی نمیتونه همون اول بگه که من سبک کلاسیک دوست دارم یا ایرانی، نیاز به تحقیق داره (حداقل 5-6 ماه باید هم در مورد سبک ها تحقیق کنید و هم به موسیقی های مختلف گوش بدین)
    من هم دقیقا همین اتفاق واسم افتاد. عاشق سبک کلاسیک بودم (و هستم) وقتی ثبت نام کردم (3ماهه ثبت نام کردم) متوجه شدم که استاد فقط ایرانی کار میکنن. البته اینو بگم که در اوایل کار (حدودا 1 سال اول) زیاد تفاوتی نمیکنه که کلاسیک کار کنید یا ایرانی. (همون اصول اولیه ی کلاسیک تدریس میشه) خلاصه من توی همون 3 ماه اول با توجه به اینکه استادم هر جلسه یه قطعه ی زیبا اجرا میکرد یه کمی به موسیقی ایرانی علاقه مند شدم، بعد ها هم اتفاقات دیگه ای افتاد و باعث شد که من عاشق سبک کلاسیک ایرانی شدم (همون سبک سنتی)
    مهم اینه که استاد اصول اولیه رو درست تدریس کنه و شما هم خوب تمرین کنید. (بعد از تقریبا یک سال میشه سبک رو تغییر داد) بستگی به استادتون داره، بعضی از استادا فقط کلاسیک کار میکنن و بعضی ها فقط سنتی (بعضی ها هم هردو) اما همونطور که گفتم چندماه اول که مربوط به اصول اولیه ی آرشه کشی و انگشت گذاریه سبک ها تفاوت اساسی ندارن. (البته کتاب ها یه مقدار فرق میکنن با هم ولی هر کتابی اگه درست تدریس بشه، مفیده)
    هر جلسه حدودا نیم ساعت الی 40 دقیقه است. البته همه جا یکسان نیست ولی معمولا همین مقداره.
    قیمت ها هم متفاوته. از جلسه ای 10 -12 تومن (و کمتر) هست تا جلسه ای 37-38 تومن و بیشتر. البته بستگی به استاد و آموزشگاه و ... داره. در حال حاضر جلسه ای 15 الی 17 تومن (و یه کم بیشتر) در شهر تهران (شمال شهر) با یه استاد خوب، نسبتا معقول و مقرون به صرفه است.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Anna2012 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واینکه حس میکنم روی دست چپم(باتوجه به اینکه راست دستم) زیاد تسلط ندارم به نظرتون با تمرین خوب میشه ؟
    راهنمایی لطفا ...
    پیشاپیش ممنون...
    خب تسلط نداشتن روی دست چپ برای افراد راست دست طبیعیه. حتما با تمرین درست میشه... در یادگیری ویلن 3تا اصل اساسی داریم : اول- عشق و علاقه ******* دوم - پشتکار و تلاش ******* سوم - صبر و حوصله
    هر کدوم از این اصول وجود نداشته باشه یه جای کار می لنگه...

شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط virtuoso : Saturday 15 June 2013 در ساعت 04:39 PM

2. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)