لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 27

موضوع: مطالبی مهم در مورد نواختن ویولن

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    151 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/0
    Given: 29/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    اقا وحید بنده استاد که سهله نوازنده هم نیستم برا تشخیص چپو راست نیازی به مقام شامخ استادی نیست در ضمن توجه بفرمایید من صرفا نظرمو بیان کردم در مورد موضوع تاپیک
    به بحث شما وارد نشدم چون اعتقاد دارم وقتی یه قاضی همه چی دون بالا سرمون نباشه اخر این بحثا به دعوا ختم میشه
    اقای ولی پور هم یه چیزایی گفتن با اونا من موافقم حرفای منو بهتر میرسونه
    اقای محمدجان ادبیاتم سخیف نبود ولی قبول دارم نامناسب بود تصحیح کردم
    با گفته های شما هم کاملا مخالفم یه مثال براتون بیارم یک اشنایی بچشو از چهارسالگی گذاشت کلاس زبان انگلیسی که بعد چند سال برن خارج
    بچه انگلیسی رو از زبان مادریش بهتر حرف میزد اصلا نابغه انگلیسی شده بود بعد وقتی میخاستن برن انگلیس زندگی کنن بچه مخالفت کرد گفت پامو از ایران نمیذارم بیرون اصلا میترسید تا اینکه انقد فشار اوردن بچه خود کشی کرد خدابیامرزتش
    در مورد خرم که از ده یازده شروع کرده مادرش با موسیقی ارتباط داشته جذب شده
    در مورد استاد یاحقی که داییش وبولنیست بود خاله سنتور نواز استاد هم نزد اونا بزرگ شده جذب شده حتما میدونید که پدرشون مخالف بودن و استاد چه سختی هایی که کسیده متحمل چه بیماری هایی شده
    پرلمن خودش علاقه نشون داده علاقه رو بهش نشون ندادن یعنی خودش یه احساسی درش پیدا شده نه اینکه زورکی رفته یاشه لطفا پاراگراف سوم پست قبلیمو با دقت بخونید یا من نتونستم منظورمو برسونم یا شما کم لطفی کردید با دقت نخوندید
    هایفتز پدرش با موسیقی بوده اینم جذب شده خداییش شما خوت تو سه سالگی اصلا کلمه ی موسیقی به گوشت خورده بود میدونستی موسیقی به چی میگن؟من که نه
    من در مورد اونایی که با عشق علاقه میرن چیزی نگفتم چه از سه سالگی چه از 70 سالگی بچه سه ساله موسیقی رو درک کرده خوشش اومده جذب شده ولی یکی رو به زور وتشویق تو سه سالگی بفرستی اشتباهه محضه اصلا با عقل جور در نمیاد که این بچه عاقبت داشته باشه چه فلان استاد گفته باشه چه خود خدا گفته باشه عقل من قبول نمیکنه
    ویرایش توسط mehrabnasiri : Saturday 19 July 2014 در ساعت 07:43 PM

2. 3 کاربر برای این پست از mehrabnasiri تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)