لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 693

موضوع: قیمت روز انواع ویولن (+ بحث در مورد مارک های مختلف و خرید ویلن)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadmlv [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه ی دوستان. من یه سوال داشتم که توی تاپیک های متعددی مطرحش کردم ولی جواب درست و حسابی نگرفتم. راستش در مورد ساز های RT که از سفارشات نوا موزیک هست از دوستان و مخصوصا اقای virtuoso که ظاهرا تجربه ی زیادی دارن اگر از کیفیت این ساز ها اطلاعی دارن ممنون میشم در اختیار من قرار بدن. آخه من حدود یک سال پیش یه ساز از این فروشگاه خریدم یعنی استادم واسم خرید و حدودذ یک ملیون هم هزینه اش شد اما هر جا بردمش از پونصد تومن بیشتر بهم قیمت ندادن و این قضیه واقعا یک ساله ذهن منو مشغول کرده. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید...
    سلام دوست عزیز.
    البته بنده فقط مسئول بخش ویلن کلاسیک هستم و به تاپیک ها سر و سامان میدم اما تجربه ی خیلی زیادی ندارم. ایشالا دوستان با تجربه بیان و بیشتر به شما کمک کنن.
    سازهایی که تقریبا زیر 2 میلیون تومن قیمت دارن، سازهای مشقی محسوب میشن. (البته خوب و بد دارن)
    البته عده ای مخالف نظر من رو دارن و میگن مثلا بالای 3-4 تومن ... اما من ساز دستساز 3 تومنی هم سراغ دارم (متاسفانه بصورت غیر منصفانه ای قیمت سازها رو بالا میگن)

من مارک ساز شما رو نمی شناسم اما حدس می زنم که یه ساز مشقی باشه. سازهای مشقی نسبتا خوب 1 الی 1.5 میلیون هستن.
    سازهای مشقی (چینی) با گذر زمان صداشون افت می کنه و یه مقدار قیمتشون پایین میاد (برعکس خیلی از سازهای دستساز و اروپایی)
    مارک ساز شما چون معروف نیست و ساز هم دست دوم هست و فروشنده هم احتمالش هست که یه مقدار از قیمت واقعی پایین تر بگه (ممکنه شما هم کمی گرون خریده باشین) بنابراین ممکنه این قیمت باشه ساز شما

هرچند ارزش و قیمت ساز رو نمیشه همینجوری از روی مارک و شواهد گفت. باید صداش شنیده بشه.

به قول دوستمون مسئله ی خیلی مهمی هم نیست. به هر حال اگه از صداش راضی نیستین عوضش کنین اگه راضی هستین هم ادامه بدین.

2. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)