سلام دوستان خسته نباشید من فردی درصدد یادگیری این ساز هستم و البته یک کیبرد دارم و با اون تمرین میکنم من دانشجو هستم و مجبورم پیانوی عمومی پاس کنم پیش ازین با این ساز هیچ ارتباط و برخورد و بهش علاقه ای نداشتم (بازم ندارم) اما بهر حال باید پاسش کنم و یاد بگیرم الان گیر کردم و نیاز به کمک دارم اول اینکه توی 12 جلسه یه هنرجوی پیانو چی دستگیرش میشه؟ گویا اینجا از صفر درس میدن تا درسای آخر که مثلا دو تا میزان اتحاد خوردن و پر نت هستن و بعضیشون رو هم هستن(نمیدونم چی هستن) و قطعات پر علامت هستند بنظرتون چنین چیزی تو 12جلسه تموم میشه راستش مشکل من انجام دادن چند کار با هم (خوندن نت و وزن تو ذهن،حرکت دادن پشت هم دست چپ و راست،گرفتن درست کلید ها و ناهماهنگی بسیاری که در این میان موج میزنه. من تو سلفژ هم مشکل دارم،انقدر که باورتون نمیشه اصلا هر چیزی که توش پیانو هست لامصب یه جاش واسه من میلنگه هیچ چاره ای هم براش پیدا نمیکنم نمیتونم مچم رو شل و آروم روی کلاویه ها تکون بدم دستام میلرزه،پشتشم میشینم از استرس میمیرم تو حالت عادی نت ها رو بخوبی میخونم اما پشت پیانو وزنو اشتباه میخونم،نت رو اشتباه میزنم و... کیبرد هم که کلیداش انقدر شل هستن که به لعنت خدا نمی ارزن خواهش میکنم دوستان کمکم کنند سپاسگزارم