لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امیر جان من امروز رفتم جمهوری و یک کار غیر منتظره کردم که کمی هم پیشمونم.
    یک اشنا اونجا بود که بهم گفت دو هفته صبر کنی برات YDP 142 اکیبند میارم میدم 3300. اما گفتم نه صبر نمیکنم.
    بعد من رو فرستاد مغازه دیگه هم کورگ داشت و امتحان کردم و هم YDP Arius 141 رو که دست دوم گذاشته بود 3 تومان. (فکر میکنم گرون هم گذاشته بود چون وقتی 142 رو اونجا اکبند این قیمت میداد برای من نمیصرفید این اما خوب تحمل نداشتم و خوب مغازه های دیگه هم خیلی گرون تر میدادند) ...
    کورگ رو امتحان کردم صداش خیلی خوب بود اما واقعا قیافش وحشتناک افتضاح بود و برخلاف تصورم که فکر میکردم در پوشش چوبی هست پلاستیکی بود و کیفیت وحشتناک پایینی داشت. هرچند که صداش عالی بود.
    خلاصه با قیمت 3 تومان همین رو خریدم اما خوب با صندلی و همه چیز و تحویل دم منزل و گارانتی یک ساله. (طرف هم نمیدونم راست گفت و یا دروغ اما گفت این مدل دو ساله تولید میشه و این پیانو هم کلا رفته خونه یکی و یارو چند وقت بعد رولند خریده و به خودمون فروخته، حالا احتلا دروغ میگفت اما خوب من خریدم دیگه بخاطر ظاهر سالمش و امیداورم قدیمی نباشه و خراب هم نشه)
    اصلا دقت نکردم ببنم کروس داره یا نه و فردا میاد و معلوم میشه. اما خوب ظاهرا میدی پورت هم داره و دو لایه هم سیو میکنه.
    4 حالت نوازندگی اکشن هم داره (مثل کیبرد) که خوب این برای من بدک نیست چون تو یک حالتش خیلی خوب میتونستم نوازندگی کنم و به نظرم کلیدش هم از کورگ سنگین تر میامد و سه پدال رو هم داشت.
    حالا من دوست دارم حتی اگر رفته باشه تو پاچم قیمت واقعی این ساز و نقاط قوت و ضعفش رو بدونم امیر جان.
    باز هم لازمه از راهنمایی های شما تشکر کنم که اگر نبود احتمالا چیزهایی خیلی قدیمی تر میخریدم و حالا ممکنه این هم خیلی جدید نباشه اما خوب مثلا خدا رو شکر از صداش بدم نمیامد و خوب تو نت هم سرچ کردم هنوز تولید داره انگار.
    سلام عزیزم
    مبارکت باشه
    با عرض پوزش فراوان، بنده متوجه نشدم شما چه سازی خریدین. کورگ رو گرفتید یا همون آریوس 141 دست دوم رو؟
    .Applaud, my friends, the comedy is over

2. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)