لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 693

موضوع: قیمت روز انواع ویولن (+ بحث در مورد مارک های مختلف و خرید ویلن)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط minaN91 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دقیقا منم سرچ کردم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم. تو شناسنامش نوشته ساخت شهر brescia هست. از استادم هم پرسیدم گفت شاید چون برای کرمونا نیست برای همون چیزی تو نت نیست در موردش.
    خیلی ویولن چشممو گرفته. حجم صداش واقعا بالاست. جوری که تمام اعضای بدن آدم صداشو حس میکنه فقط در مورد قیمتش یکم شک دارم. اخه واقعا زیاده. به نظر شما قیمتش معقوله؟؟طرف ویولونای دیگه ای هم برای فروش داره مثل petko petkov که اونم گوارنریه و 13 تومن میگه ساخت 2012. ولی حجم صداشون به این نمیرسه. ولی چون نتونستم تو اینترنت چیزی راجع به antonio agostini پیدا کنم یکم نگرانم. نظر شما چیه
    ممنون میشم جواب بدین.
    بله ... معمولا ویلن های ساخت کرمونا و یکی دوجای دیگه معروفتر هستن. در مورد شهر برشا اطلاعاتی ندارم (یعنی نمیدونم مرکز معروفی هست برای ساخت ویلن توی این شهر یا خیر) ‌... اما قاعدتا اگه جای معتبری باشه باید توی نت اطلاعاتی در موردش باشه.
    حجم صدا فقط ملاک نیست... این ویلن چون نو هست باید ببینیم صداش چقدر جای پیشرفت داره. ویلن اگه چوبش خوب باشه و خوب ساخته شده باشه بعد از مدتی صداشو نشون میده. اما حقیقتش برای یه ویلن نو این قیمت زیاد معقول نیست... اگه حتی ۱۰-۲۰ سال قدمت داشت بازم میشد یه مقدار در موردش فکر کرد... الان یه خرده ریسکیه. بازم من نظر قطعی نمیدم چون کارشناس نیستم. اگه بتونین به دو سه تا کارشناس خبره مراجعه کنین میتونن بیشتر بهتون کمک کنن.
    من اطلاعاتم متاسفانه کافی نیست...
    البته اگه امکان خرید ویلن از اروپا رو دارین راه های مطمئن تری هم وجود داره.

2. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)