نه بابا من حدود 25 تا افکت دیسک و آمپ و ريورب رو گذاشتم رو هم تازه رسید به 35-40 ...

اصلا مشکل از ضعیف بودن سیستم نیست... من حتی یه افکت دیست رو باز کنم نویزش وحشتناک میشه ...
ولی در مقابل بقیه افکت های ساده مشکلی نداره حتی اگه 10 تا Reverb و Delay و ... بزاری کنار هم مشکلی پیش نمیاد ...
چون افکت دیست نیاز به پردازش قوی تری داره از این سو کارت صدای مادر بوردم جواب گو نیست...

نقل قول:
من نمیدونم امسال شما که هیچ اطلاعی ندارند چرا بیخود اظهار نظر می کنند ؟!!!
منظورت چیه ؟؟؟

در مورد سایت M-audio. ir بگم که این سایت به هیچ عنوان نمایندگی محصولات M-audio نیست! و فقط میخواد مردم رو گول بزنه . البته در این راه اصلآ حرفه ای عمل نکرده چون که بچه ی 3 ساله هم می فهمه که محصول آمریکایی نمایندگی نداره تو ایران ! قیمتهاش هم خیلی فضایی هست

در مورد 1010 که گفتم عالیه . قیمت دقیقش رو نمیدونم چون بازار خیلی تغییر کرده و قیمت ها نوسان وحشتناکی داشته ! اگر امکانش بود قیمتش رو براتون جویا خواهم شد
در مورد سری LT باید عرض کنم که راستش تست نکردم و نظری هم نمیدم .
و اما در مورد (به قول شما) اون کابلها !!! باید بگم که شما با خرید یک میسکر 60 الی 80 هزارتومانی مشکلتون حل میشه

موفق باشید