لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 1753

موضوع: مثلث شيشه اي نت آهنگ !

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    3,762
    6,312 بار تشکر شده در 1,841 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام بر جناب آرین و امیدوارم که خوب باشید

خوب سوال هایمن:

1_
    نظرتون راجع به برنامه های سایت چیه؟ فکر میکنید هنوز این برنامه هاقبل از اجرا نیاز به تامل بیشتر دارن؟

برنامه هاي سايت نياز به نيروي انساني و منابع مالي دارند و در هر دوي اين موارد ما ضعيف هستيم ، پس قاعدتا برنامه ها طبق خواسته هاي ما پيش نميره طبق توانايي هاي ما پيش ميره . و ميزان علاقه و فعاليت همه ي ما به يك اندازه نيست پس كسي كه بخواد تند بره يا ارام بره، چون پاهامون به هم بسته است باعث زمين خوردن همه گروه ميشه .
    ولي با توجه به همين نيروي انساني و توانايي مالي به نظر من بهره وري سايت ميتونه مطلوب فرض بشه .

2_نظرتون درباره ی مجله ی نت آهنگچیه؟منظورم کیفی نیست منظورم روند پیشرفتشه !

متاسفانه در جريان روند مجله نيستم . اين وظيفه بر عهده ي خشايار خان است و منهم گرفتار موارد ديگر . واقعا در جريان نيستم كه چه روندي را طي ميكند . از ابتداي طرح مجله عرض كرده بودم كه نميتونم با اين بخش هم همكاري داشته باشم چون ساير موارد دچار نقصان ميشد . دوستان لطف داشتند و در مجله ي اول نام بنده را نيز ذكر فرموده بودند ، در حاليكه در همان نسخه نيز بنده كوچكترين سهمي نداشتم . ولي تا جاييكه خاطرم هست شما يكي از گردانندگان اصلي آن بوديد پس بايد شما لطف كنيد و اين موضوع را بيشتر بفرماييد .

3_بخش مقالات چه جوری پیشمیره؟ از روندنش راضی هستید؟
    در مورد بخش مقالات ، روند ان با توجه به يكنفره بودن ، مسئول و مقاله نويس ان به نظرم خوبه ، هر چند كه امير خان ، مقالات منو ماهها نگه ميداره تا خاك بخورند و بعد در بخش مقالات قرار ميده ، از نظر كيفي جديدا يكي دومقاله ي به نظر خودم متوسط بوده كه امير بعضي هاش هم را در سايت قرار نداده . و بخشنامه هم داده كه ديگه در مورد ويولن ننويس ، همه را خفه كردي با اين ويولنت (به قول لئون لول)

4
    _تا حالا به این فکر کردید که چه جوری میشهمیزان کاربران فعال رو افزایش داد؟اصلا به نظرتون میزان کاربران مهم تره یا کاربرانفعال؟

1- بايد به نظراتشون اهميت داد.
    2- بايد حتما مديران به هر نحوي مطالب آنها را مطالعه كنند .
    3- بايد حتما مديران جنبه هاي تشويق معنوي را در مورد دوستان رعايت كنند. حتي اگر مطالب ارائه شده غلط باشه ، چون اصلا با هم سرجنگ نداريم
    4- مديريت براي كاربرهاي فعال امتيازات خاصي در نظر گرفته .
    5- بايد مطالب جديد و كاربر پسند توسط مديرها تامين بشه
    6- بايد اشتراك مساعي بيشتري با كاربرها صورت بگيره
    7- هيچگاه نبايد كاربر از مخالف بودن نظرات مسئول يا مدير با خودش ترس داشته باشه.
    8- كاربر بايد بدونه كه در اينجا همه كاره است و آرين هم فقط بيشتر از يك كاربر نيست.
    9- پيشنهادي كه شما فرموده بوديد و اينكه كار گروه ها تشكيل بشه و فعاليتهاي جنبي كارگروهي در سايت انجام بگيره .
    10- استفاده حداكثري از پتانسيل هاي كاربرهاي سايت در پست هاي مديريتي ، هر چند كه قبلا چند تجربه مايوس كننده داشته ايم

و ...

5_
    فکر میکنید کدوم بخش سایت رو که به دست فراموشی سپرده شده میشه باززنده کرد؟

به نظر من همه ي بخشهاي سايت قابليت زنده شدن دارند ، زماني همه ميگفتند كه خوب بخش ويولن به خاطر كاربراي زيادش تونسته موفق باشه ، نه به خاطر مطالب و مجموعه ي مديريتش ، ولي خوب ديديم كه با از دست دادن مديرهاش مثل ساير انجمن ها شد . همه ي انجمن ها و بخش ها طالب دارند ولي موضوع اصلي كمبودمطالب است.

6_
    نظرتون راجع به شعر امضای من چیه؟ شعر برای رضا صادقی هستتحلیلی برای این خواننده دارید؟
    چقدر سخته که چشمات رنگ غم باشهولی ظاهر پر از خنده!
    چقدر سخته که عشقتآسمونباشه ولیآسون بگن چنده!
    چقدرسخته کلامت ساده پرپر شه نتونیناجیشباشی!
    چقدر سخته که رفتن راه آخر شهنتونی راهیش باشی!
    تو رو خدا نگيد تحليل . كار من نيست. فقط نظر شخصيو حس خودم را ميتونم بگم .
    اونقدر راحت ميتونم با اين شعر ارتباط برقرار كنم كه فكر ميكنم در باره ي خود من گفته شده . خيلي قشنگه ولي در مورد رضا صادقي ، خيلي كم كارهاش رو گوش كرده ام ، فكر ميكنم با مشكي رنگ عشقه معروف شد كه همون كارش را اصلا دوست نداشتم ، خيلي بازاري به نظرم اومد ولي لحن تلخ و بغض الود صداش را دوست دارم . قطعا ميشد خيلي كارهاي زيباتري ارائه بده ولي خوب مشكلات ديگري مثل شعر و ترانه ي خوب و اهنگساز هنرمند و دانش لازم و تجربه نيز لازم هست و از طرف ديگر مستمع خوب ، توي محيطي كه مستمعين سابقه ي شنوايي خوبي ندارند هنرمند هم درگير مسايل جانبي ميشه ولي بهتره كه ارزش هاي هنري خود را حفظ كنه تا اينكه بخواد بيشتر همرنگ جماعت باشه .

پیشاپیش ممنون از جواب دادن سوال ها
    من هم خيلي تشكر ميكنم از شما ، اميدوارم هميشه موفق باشيد .

2. 7 کاربر برای این پست از arian تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)