لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: نظرخواهی: خیلی به کمکتون نیازمندم(حتما بخونین)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1138
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض نظرخواهی: خیلی به کمکتون نیازمندم(حتما بخونین)

0 Not allowed! Not allowed!
    [با سلام خدمت همه دوستان عزیز عضو این ? روم
    یه مشکلی برای من پیش اومده که شاید شما بتونین کمکم کنین
    عرض کنم خدمت شما من حدود 4 [color=#]
    [size=]
    سالی می شه که ویولن می زنم
    الان حدودا 5-6 ماهی میشه که حتی به سازم دست هم نزدم یه زمانی بود که من روزی 6-7 ساعت تمرین می کردم
    کلا روحیه ام رو از دست دادم همه انگیزمو. علاقه امو
    حتی بعضی وقتا شک می کنم که آیا واقعا من ویولن رو دوس دارم یا نه؟
    موقع تمرین می شینم و ? قط سازمو تماشا می کنم دریغ از یه لمس کردنش یا اینکه دستم بگیرمش
    کلاسم که نمی رم الان دیگه خجالت می کشم برم کلاس یا با دوستام روبرو بشم چون اونقد غیبت کردم که...
    نمی دونم چه بلایی سرم اومده
    خیلی نشستم ? کر کردم به نظر خودم این قضیه از زمانی شروع شد که یکی از آشناهامون گیر داده بود بهم که براش ویولن بزنم ولی من قبول نمی کردم (چون یارو حتی قد یه گاو هم موسیقی سرش نمی شد) تا اینکه اون آقا از ساز زدن من ناامید شد و دست از سرمون برداشت ولی یه حر? ی زد که اون حر? ش این بلا رو سر من آورد گ? تش که اقا نمی خواد برای ما ساز بزنی میریم یه سی دی مثلا ویولن یاحقی رو می گیریم منت تو رو هم نمی کشیم از تو هم بهتر ساز می زنه ناز تو رو هم نمی کشیم
    از اون موقع این سئوال تو ذهن من شکل گر? ت که من واسه چی ساز یاد می گیرم من که نمی خوام و البته نمی تونم یاحقی یا ملک یا بدیعی یا مثلا یاشا های? تز بشم خب چه معنی داره این همه وقتمو تل? کنم برا کلاس ر? تن و تمرین به جای اون می رم کاستای اونا رو می گیرم گوش می کنم دیگه بالاخره از اونا که نمی تونم بهتر ساز بزنم
    بله عزیزان از اینجا بود که من دچار یه نوع مرض پوچ گرایی ناخواسته یا بهتر بگم خود خواسته شدم بعضی وقتا یه کمی سر ذوق می آم دوباره می خوام شروع کنم یه روز تمرین می کنم ولی روز بعد دوباره تعطیل واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم پیش روانشناس هم ر? تم ولی دیدم که ای بابا این اقا اصلا نگران من نیست داره برا تعداد جلساتش و حق مشاوره ده تومنیش نقشه می کشه
    دیگه الان درمونده و مستاصل هستم چندان دوستای صمیمی هم ندارم که باهاشون مشورت کنم آخه راستش من یه کمی هم ادم مغروری هستم و همیشه می خوام که توی همه چیز اولین باشم یه زمانی بود دوستام به شوخی بهم می گ? تن داوود یاحقی ولی این داوود خان یاحقی دیگه الان ماه به ماه هم به سازش حتی یه دستمال هم نمی کشه نمی دونم دیگه چی بگم
    ببخشین مث اینکه یه کمی زیاد پر چونگی کردم
    پیشا پیش از کمکتون تشکر می کنم
    کسایی که هم بخوان چیزای بیشتری بدونن این آیدی من تو یاهو هست david_staccato می تونین ادم کنین
    من اکثر شبا حدود ساعت 11 آن هستم البته تا 3 تیر به خاطر امتحانات نمی ام نت ولی بعد از اون میتونم خدمتتون باشم
    خیلی ممنون بای[/color][/size]

2. 3 کاربر برای این پست از david_violaw تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)