لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک و چرا ؟

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Roland Juno-D

3 9.38%
  • Roland Juno-G

3 9.38%
  • Roland Juno-Di

2 6.25%
  • Roland Juno-Gi

7 21.88%
  • KORG m50

10 31.25%
  • KORG PS60

7 21.88%
صفحه 27 از 48 نخستنخست ... 1723242526272829303137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 417 به 432 از 756

موضوع: راهنمایی برای خرید کیبورد

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    253 بار تشکر شده در 118 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ایشون خودش عقل داره. احتیاج به نظر شما نیست که چه برندی بهتره یا بد تر. شما مثل اینکه تازه یاماها خریدی و از مشکلات این برند خبر نداری. ایراد در کلاویه ها. امپلی فایر ضعیف. باندهای ضعیف. رنگ بدنه ضعیف. در ثانی برای کار کردن پیانو به ریتم خلیجی و ایرانی احتیاج نیست. به کلاویه زیاد احتیاج هست.
    در ضمن من خودم wk 1800 دارم که بعد از 6 سال کارکردن ازم 300 میخواستند ندادم. من 5 سال پیش 400 تومن خریدم. پس اینکه فروش نمیره همش توهمه.
    این چه طرز صحبت کردنه ؟ پس همون که اول گفتم
    من گفتم 300 تومن خریدم پس معلومه ز بازار هم خبر نداری که بدونی قیمتش مال 2سال و نیم پیشه
    به نظرت این تازه است ؟ .
    ضمنا اینقدر هم خوب هست که بهش میگن پیانوی پرتاب
    ساندفونتهای قوی + کلاویه های پستونکی (که در همه کیبوردها استفاده میشه)
    نمونه صدایش هم که داخل اینرتنت که ریخته یه سرچ بزن از یوتوب دانلود بکن تا یه خورده اپدیت بشی چون شما ظاهرا خیلیوقته ازبازار خبر نداری .
    امپرش هم برای مجلس ساخته نشده !!! در حد این که شاگرد بتونه صدای یک ساز رو بشنوه جواب داده . پس حرف شما کاملا رد میشه
    برای کارکردن به کلاویه زیاد احتیاج نیست!!! به 88 کلاویه احتیاج هست که برای شما که مجلس برو هستی زیاده وگرنه اگر حرفه ای باشی باید بدونی همون اول آرپژ های رو یاد نمیدن که یان بنده خدا احتیاج به همچین چیزای سنگینی داشته باشه وگرنه من خودم سفارش میکردم رویال بگیره .
    ضمنا دوست عزیز امکانات اورنتال روی این ساز هست و باتوجه به موجود کیبوردهای دیگری ازاین برند در بازار و قمیتها مشابه من این کیبورد رو سفارش میکنم چون میتونند با ریتمهای ایرانیه م اشنا بشوند ضمن اینکه این دستگاه قابلیت کورن داره که میتونه با استفاده از اشل روبرروی خودش دستگاههای ایرانی رو هم با پیانو بزنه .
    من تعجب میکنم از شما که اینقدر ندونسته و سریع جبهه میگیری
    ضمنا توصیه میکنم اداب صحبت کردن در یک جمع فرهنگی رو هم بری از اول دیکته کنی نه این که به یک دوست تازه وارد بگی عقل دارند یا ندارند شما نباید در این مورد به خودتون اجاره بدد در مورد دیگران تصمیم بگیرید
    ایشون فقط گفتند کیبوردی میخوان که قبالیت پیانو دیجیتال داشته باشند
    من نمیدونم چرا شما سعی در گمراه کردن ایشون و اصرار به درست بودن حرفتون دارید.
    بالاخره دیر یا زود ایشون به بار میروند و خواهند دید اکثریت جنس توی بازار هم با چه برندی هست!
    وتوصیه هم میکنم شما اطلاعاتت رو اپدیت کنی که اینجا کم میاری از دیگران مایه نذاری
    موفق باشی دوست من

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin_designer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من گفتم 300 تومن خریدم پس معلومه ز بازار هم خبر نداری که بدونی قیمتش مال 2سال و نیم پیشه
    به نظرت این تازه است ؟ .
    نمونه صدایش هم که داخل اینرتنت که ریخته یه سرچ بزن از یوتوب دانلود بکن تا یه خورده اپدیت بشی چون شما ظاهرا خیلیوقته ازبازار خبر نداری .
    امپرش هم برای مجلس ساخته نشده !!! در حد این که شاگرد بتونه صدای یک ساز رو بشنوه جواب داده . پس حرف شما کاملا رد میشه
    برای کارکردن به کلاویه زیاد احتیاج نیست!!! به 88 کلاویه احتیاج هست که برای شما که مجلس برو هستی زیاده وگرنه اگر حرفه ای باشی باید بدونی همون اول آرپژ های رو یاد نمیدن که یان بنده خدا احتیاج به همچین چیزای سنگینی داشته باشه وگرنه من خودم سفارش میکردم رویال بگیره .
    ضمنا دوست عزیز امکانات اورنتال روی این ساز هست و باتوجه به موجود کیبوردهای دیگری ازاین برند در بازار و قمیتها مشابه من این کیبورد رو سفارش میکنم چون میتونند با ریتمهای ایرانیه م اشنا بشوند ضمن اینکه این دستگاه قابلیت کورن داره که میتونه با استفاده از اشل روبرروی خودش دستگاههای ایرانی رو هم با پیانو بزنه .
    ضمنا توصیه میکنم اداب صحبت کردن در یک جمع فرهنگی رو هم بری از اول دیکته کنی نه این که به یک دوست تازه وارد بگی عقل دارند یا ندارند شما نباید در این مورد به خودتون اجاره بدد در مورد دیگران تصمیم بگیرید
    بالاخره دیر یا زود ایشون به بار میروند و خواهند دید اکثریت جنس توی بازار هم با چه برندی هست!
    وتوصیه هم میکنم شما اطلاعاتت رو اپدیت کنی که اینجا کم میاری از دیگران مایه نذاری
    موفق باشی دوست من
    این ساز همین الانش هم 300 هست. پس دو سال و نیم و الان نداره. گفتی مجلس خندم گرفت. از نوع کیبردت معلومه کی مجلس میره. میتونی نمونه کارهام رو گوش کنی تا ببینی سبکم چیه. من هم pa 500 دارم و هم wk1800. از 12 سالگی هم تو این کار بودم. حرفه ای نیستم. اما میدونم چی خوبه چی بده. اگر بعد از 18 سال ندونم چی به چیه که فاتحه ام خوندست.
    در ضمن کلاویه های یاماها یکی از ضعیف ترین کلاویه های موجود هستند. البته به غیر از تایروس ها که فکر نکنم تا حالا اسمش رو شنیده باشی. البته مهم نیست.
    ولی یه نکته مهم. کیفیت سخت افزاری کاسیو از خیلی از برندها حتی همون کورگ هم بالاتره.
    در مورد ادب هم چیزی نمیگم. چون نمیخوام از بحث خارج بشم. شما اخر ادبی . ما بی ادب.
    شب خوش

3. 2 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

sunshine آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    251
    324 بار تشکر شده در 104 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin_designer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظرت این تازه است ؟ .
    موفق باشی دوست من
    شما تا الان پشت پیانو اصلا نشستی بفهمی کلاویه های پیانو چطوری هستن؟ اقای محترم کسی که میخواد بیاد کار پیانو رو با کیبورد انجام بده معمولا یه کیبوردی بهش معرفی میکنن که از نظر کلاویه با کیفیت باشه آخه شما تو عمرت چند تا یاماها داشتی که اینطور داری در مورد این برند اظهار نظر میکنی من تا الان شش تا مدلشو عوض کردم و بهتره بدونین تو این مدل هایی که شما مد نظرت هست هیچ کدوم کیفیت کلاویه هاشون خوب نیست (کلاویه پستونکی واسه کار پیانو؟؟!! اینو به هرکی بگی میخنده بهت) ظاهرا تا الان کیبورد های یاماها رو که باهاشون کار پیانو انجام دادن ندیدی بفهمی چه بلایی سر اون کلاویه ها میاد. برو حد اقل با یکی که تجربه شو دار مشورت کن بعد بیا اینجا بقیه رو محکوم کن
    مغز ما یك دینام هزار ولتی است كه متاسفانه اكثرمان بیش از یك چراغ موشی از آن استفاده نمی كنیم

5. 2 کاربر برای این پست از sunshine تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این ساز همین الانش هم 300 هست. پس دو سال و نیم و الان نداره. گفتی مجلس خندم گرفت. از نوع کیبردت معلومه کی مجلس میره. میتونی نمونه کارهام رو گوش کنی تا ببینی سبکم چیه. من هم pa 500 دارم و هم wk1800. از 12 سالگی هم تو این کار بودم. حرفه ای نیستم. اما میدونم چی خوبه چی بده. اگر بعد از 18 سال ندونم چی به چیه که فاتحه ام خوندست.
    در ضمن کلاویه های یاماها یکی از ضعیف ترین کلاویه های موجود هستند. البته به غیر از تایروس ها که فکر نکنم تا حالا اسمش رو شنیده باشی. البته مهم نیست.
    ولی یه نکته مهم. کیفیت سخت افزاری کاسیو از خیلی از برندها حتی همون کورگ هم بالاتره.
    در مورد ادب هم چیزی نمیگم. چون نمیخوام از بحث خارج بشم. شما اخر ادبی . ما بی ادب.
    شب خوش
    دوست عزیز و با ادب قیمت این کیبورد در بازار طبق این لینک
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    240 تومن هستش ! پس بی زحمت در این موارد خواهش میکنم حتما اپدیت بشید !!!

در مورد کارت هم باتوجه به این که هنوز چیزی از نرم افزارهای هاست میثل کیوبیس نمیدونی و نوآموز هستی پس حرفه ای هم نیستی ! درمود نمونه کار هم علاقه ای ندارم ببینم چی واسه خودت تلاوت کردی. ولی این که با کیبورد های میلیونی داری سر و کله میزنی دلیل قشنگی نیست برای حرفه ای مطرح کردن خودت نیست
    مثل کسی می مونه که یه بار کتاب روی پشتش حمل میکنه و میگه من ادم با سوادیم

سن شما که از 12 سالگی !! توی این کار ودی قابل تحسینه . ولی مدرک خوبی برای اظهار نظر نیست. همونطوری که با اطلاعات غلطتون ثابت کردین جرفی برای گفتن ندارین.
    شما بعد از 18 سال تا وقتی که اطللاعاتتون اپدیت نباشه باید همون کاری رو بکنین که گفتین ...

در مورد کلاویه های یاماها هم نمیتونی اظهار نظر کنی چون کلاویه های کاسیو و یاماها و هرچیزی هم که مثال بزنید به کلاویه های یک پیانو نمیشه !
    پس با توجه به این تفاسیر ایشون باید یه جنسی بگیرند که حد وسط باشه چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ صدا و چه از لحاظ استحکام و فیدبک کلاویه ها .. باشه و اگر کلاویه نداشته باشه حداقل صدای خوبی د اشته باشه به هرحال اسباب بازی خریدن با کیبورد خریدن فرق میکنه عزیزم.
    سخت افزار کاسیو از یاماها و کورگ بالاتره ؟

دوست عزیز بهتره درست فکر کنید و عاقلانه و اگر چیزی نمیدونی بهتره چیزی هم نگی .!
    کیبوردها رو در سطح خودشون میسنجن ! و یک کیبورد 1 میلیون تومانی رو با یک کیبورد 200 تومنی اصلا قابل قیاس نیست چه این که تو میگی کاسیو از کورگ بهتره اون هم بدون دلیل !! اینو به بچه هم بگی میخنده .
    یک کیبورد رو باید در هم سطح خودش و با قیمتهای نزدیک به خودش که در یک رینج قیمت هستند مقایسه کنند .
    مثلا شما نمیتونی or700 رو با این کیبوردی که من گفتم مفقایسه کنی امکاناتشون یکی نیست! قیمتشون هم 4 برابر فاصله داره ! این کیبوردی که من گفتم با a3 مقایه میشه با 290 مقایسه میشه نهبا تایروس و بقیه کیبوردها و ارنجرها واقعا باری شما متاسفم
    در ضمن این کیبورد اموزشی هست محخصوص ان کار هست میتونه با شاگرد کار کنه و ازش امتحان بگیره.

دوست عزی اگر نمایندگی و فک و فامیلی داری که کاسیو میفروشه و جنسهاش رو دستش باد کرده لازم نیست اینجا تبلیغشو بکنی . ایشون خودشون بروند بازار ببینند اوضاع در چه حالیه بهتر تصمیم میگیرند وقتی بروند و بوس بازار رو ببینند که از هر 100 مغازه فقط یکی کاسیو میفروشه همون دلیل محکمی میشه که شما تبلیغ رفقاتون رو اینجا نکنین !
    من و شما باید اینجابه ایشون کمک کنیم نه این که گمراهشون بکنیم !!!
    متاسفانه ادب و شعور و اخلاق هم شما دیدیم. (عقل ندارند ، فاتحه و... یه خورده باکلاس باشید توی یه جمع رشته برای شما که سی سال سن دارید)

نتیجه گیری این بحث رو با توجه به دلائل به خوانندگان عزیز واگذار میکنم شما هم بهتره بیشتر از این دوستان رو با راهنماییهای غلط و افاضات مفت گمراه نکنید.
    هر وقت سندی برای حرفهاتون داشتید ارائه کنید ...فقط مدرک و سند وگرنه همون که گفتم

کاسیو

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط AMINRFZH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما تا الان پشت پیانو اصلا نشستی بفهمی کلاویه های پیانو چطوری هستن؟ اقای محترم کسی که میخواد بیاد کار پیانو رو با کیبورد انجام بده معمولا یه کیبوردی بهش معرفی میکنن که از نظر کلاویه با کیفیت باشه آخه شما تو عمرت چند تا یاماها داشتی که اینطور داری در مورد این برند اظهار نظر میکنی من تا الان شش تا مدلشو عوض کردم و بهتره بدونین تو این مدل هایی که شما مد نظرت هست هیچ کدوم کیفیت کلاویه هاشون خوب نیست (کلاویه پستونکی واسه کار پیانو؟؟!! اینو به هرکی بگی میخنده بهت) ظاهرا تا الان کیبورد های یاماها رو که باهاشون کار پیانو انجام دادن ندیدی بفهمی چه بلایی سر اون کلاویه ها میاد. برو حد اقل با یکی که تجربه شو دار مشورت کن بعد بیا اینجا بقیه رو محکوم کن
    شما که نشستی و خیلی استاد هستی به من بگو پس چرا 6 تا از این برند خریدی ؟ عاقل یه بار میره تو چاه یا 6 بار ؟؟
    اگر این کیبورد موردی داشت بهش لقب پرتابل گرند پیانو رو نمیدادند. .
    در ضمن اینکه من چندبار داشتم ویا نواختن من هم ربطی به این مسئله نداره مثل این می مونه که کسی که شیشه ماشین میفروشه بهش بگن چندتا ماشین عوض کردی ..
    من کیفیت رو میبینم و باتوجه به سابقه میگم
    با
    در ضمن برای کیفیت باید بهت بگم شاسی فنری که نیست پستونکیه همون رو هم واسه کاسیو استفاده کردند اصلا فرقی نداره شما چندبار پشت کیبورد رو باز کردی که اطلاعی داشته باشی ؟
    در ثانی تمامی گفته های شما با توجه به دلائل گفته شده رد میشه
    شما همبهتره مثل دوست قبلی برید و اطلاعاتتون رو آپدیت کنید تا اینجوری ضایع نشید
    6بار ؟ جدی

sunshine آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

شما که نشستی و خیلی استاد هستی به من بگو پس چرا 6 تا از این برند خریدی ؟ عاقل یه بار میره تو چاه یا 6 بار ؟؟
    اگر این کیبورد موردی داشت بهش لقب پرتابل گرند پیانو رو نمیدادند. .
    در ضمن اینکه من چندبار داشتم ویا نواختن من هم ربطی به این مسئله نداره مثل این می مونه که کسی که شیشه ماشین میفروشه بهش بگن چندتا ماشین عوض کردی ..
    من کیفیت رو میبینم و باتوجه به سابقه میگم
    با
    در ضمن برای کیفیت باید بهت بگم شاسی فنری که نیست پستونکیه همون رو هم واسه کاسیو استفاده کردند اصلا فرقی نداره شما چندبار پشت کیبورد رو باز کردی که اطلاعی داشته باشی ؟
    در ثانی تمامی گفته های شما با توجه به دلائل گفته شده رد میشه
    شما همبهتره مثل دوست قبلی برید و اطلاعاتتون رو آپدیت کنید تا اینجوری ضایع نشید
    6بار ؟ جدی
    واقعا مبتدی هستی چون تقریبا هیچی از کیبورد اطلاعات نداری

اولا من کار پیانو نمیکردم که بخوام از کلاویه ها گلایه کنم واسه من همون شکل کلاویه هم قانع کننده بود چون بودجه خرید کیبورد های گرون قیمت تر رو اون موقع نداشتم

ثانیا آقایی که ادعای فهم میکنی بله همه کیبوردها پستونک دارن ولی تو بیشتر کیبوردهای یاماها نیروی ارتجاعی پستونک به تنهایی کلاویه رو بالا میکشه و از نیروی فنر خبری نیست ولی تو کلاویه های فنری نیروی فنر در واقع این کارو بیشتر انجام میده پس حرف بی حساب و از روی حرص نزن نمیدونی چی بگی بحث بی مورد نکن

ثالثا بهتره خدمتت عرض کنم من بجز کیبورد الانم که کرگ هست تمام کیبرد هایی که تا الان داشتم رو باز کردم حتی دو مدل از کیبورد های جی ام و بعضی هاشون رو حتی ریز ریز کردم اگه شما یه دونه باز کردی من ده تا باز کردم و میدونم توی این کیبرد ها چه خبره

خیلی آماتوری رفیق. از موسیقی فقط هارتو پورت کردن رو بلدی متاسفم که اینطوری دارم مینویسم ولی تمام پست هاتو جمع کنن یه جمله بدرد بخور نداری بعد از اون جنجالی که درست کردی هم یه نمونه کار گذاشتی که مشخص شد فقط سروصدا داری و در عمل هیچ
    مغز ما یك دینام هزار ولتی است كه متاسفانه اكثرمان بیش از یك چراغ موشی از آن استفاده نمی كنیم

9. 2 کاربر برای این پست از sunshine تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط AMINRFZH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعا مبتدی هستی چون تقریبا هیچی از کیبورد اطلاعات نداری

اولا من کار پیانو نمیکردم که بخوام از کلاویه ها گلایه کنم واسه من همون شکل کلاویه هم قانع کننده بود چون بودجه خرید کیبورد های گرون قیمت تر رو اون موقع نداشتم

ثانیا آقایی که ادعای فهم میکنی بله همه کیبوردها پستونک دارن ولی تو بیشتر کیبوردهای یاماها نیروی ارتجاعی پستونک به تنهایی کلاویه رو بالا میکشه و از نیروی فنر خبری نیست ولی تو کلاویه های فنری نیروی فنر در واقع این کارو بیشتر انجام میده پس حرف بی حساب و از روی حرص نزن نمیدونی چی بگی بحث بی مورد نکن

ثالثا بهتره خدمتت عرض کنم من بجز کیبورد الانم که کرگ هست تمام کیبرد هایی که تا الان داشتم رو باز کردم حتی دو مدل از کیبورد های جی ام و بعضی هاشون رو حتی ریز ریز کردم اگه شما یه دونه باز کردی من ده تا باز کردم و میدونم توی این کیبرد ها چه خبره

خیلی آماتوری رفیق. از موسیقی فقط هارتو پورت کردن رو بلدی متاسفم که اینطوری دارم مینویسم ولی تمام پست هاتو جمع کنن یه جمله بدرد بخور نداری بعد از اون جنجالی که درست کردی هم یه نمونه کار گذاشتی که مشخص شد فقط سروصدا داری و در عمل هیچ
    پس معلوم شد تو هم مثل دوستت جمعه تشریف داری ایشون اگه خودشون جیگر دار بودند از خودشون دفاع میکردند ولی اقایی که وکیل وصی همه شدی باید بهت گم همه کیبوردها پستونک دارند من کی گفتم کیبوردها فنری هستند؟؟ چرا حرف مفت میزنی ؟ عادت کردین ؟ یه سری از کیبوردهای دوره 10 سال پیشبود که فنری بود و جمع شدند /

در ثانی بودجه نداری برو کمیته امداد دلیل قشنگی نیست که به خاطر اینکه خودت نداری دیگران رو هم بفرستی یه جنس آشغال بخرند !

ثالثا نوازنده امین ! هرچقدر هم زور بزنی همون نوازنده باقی می مونی چه ده سال چه صدسال و فقط ریتمهای اماده ملت رو میزنی. هروقت یه اهنگساز شدی و عرضه ساخت یک اهنگ رو کانل پیدا کردیو توسنتی سکوئنس کنی وشناخت از یک ساز اینقدر زیاد شد که بتونی روی آهنگ من اظهار نظر کنی بیا و در مورد ماکتم صحبت کن
    چون هنوز فرق بین ماکت ، نمونه کار ، رو نمیدونی و اونوقت دم از حرفه ای بودن میزنی ... برات متاسفم در مورد نمونه کارمم هم اصلا اصراری ندارم که تو صحبت کنی چون که شناختی نداری عزیزم.

برات متاسفم و برای دوستت هم متاسفم که جفتتون ادعای گنده دوزی دارین ولی هنوز یه کیبورد خوب رو نمیتونین تشخیص بدید.

در ثانی من تمام حرفهام از روی دلائلی هست که مستند دادم
    شما هم اگر مدرکی داری حرف بزن نداری ببند چون که تمام حرفهات رو خوندم و نکته خاصی ندیدم.

نمونه اش : قیمت کیبورد که رفیقت هنوز اصرار داه بازار 300 تومن یمفروشن
    من هم توی پستهای شما فقط فهمیدم شما کسی هستی که 6 بار یه جنس اشغالی مثل یاماها خریدی و برای این 6 بار خودتو سرزنش میکنی این کارت منو یاد پرنده ای میندازه که در تمام سال برای زمستون دونه جمع میکرد و اخرش توی زمستون نمیدونست دونه هاشو کجا جمع کرده بود

البته خودت گفتی 6بار من نگفتم .

sunshine آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پس معلوم شد تو هم مثل دوستت جمعه تشریف داری ایشون اگه خودشون جیگر دار بودند از خودشون دفاع میکردند ولی اقایی که وکیل وصی همه شدی باید بهت گم همه کیبوردها پستونک دارند من کی گفتم کیبوردها فنری هستند؟؟ چرا حرف مفت میزنی ؟ عادت کردین ؟ یه سری از کیبوردهای دوره 10 سال پیشبود که فنری بود و جمع شدند /

در ثانی بودجه نداری برو کمیته امداد دلیل قشنگی نیست که به خاطر اینکه خودت نداری دیگران رو هم بفرستی یه جنس آشغال بخرند !

ثالثا نوازنده امین ! هرچقدر هم زور بزنی همون نوازنده باقی می مونی چه ده سال چه صدسال و فقط ریتمهای اماده ملت رو میزنی. هروقت یه اهنگساز شدی و عرضه ساخت یک اهنگ رو کانل پیدا کردیو توسنتی سکوئنس کنی وشناخت از یک ساز اینقدر زیاد شد که بتونی روی آهنگ من اظهار نظر کنی بیا و در مورد ماکتم صحبت کن
    چون هنوز فرق بین ماکت ، نمونه کار ، رو نمیدونی و اونوقت دم از حرفه ای بودن میزنی ... برات متاسفم در مورد نمونه کارمم هم اصلا اصراری ندارم که تو صحبت کنی چون که شناختی نداری عزیزم.

برات متاسفم و برای دوستت هم متاسفم که جفتتون ادعای گنده دوزی دارین ولی هنوز یه کیبورد خوب رو نمیتونین تشخیص بدید.

در ثانی من تمام حرفهام از روی دلائلی هست که مستند دادم
    شما هم اگر مدرکی داری حرف بزن نداری ببند چون که تمام حرفهات رو خوندم و نکته خاصی ندیدم.

نمونه اش : قیمت کیبورد که رفیقت هنوز اصرار داه بازار 300 تومن یمفروشن
    من هم توی پستهای شما فقط فهمیدم شما کسی هستی که 6 بار یه جنس اشغالی مثل یاماها خریدی و برای این 6 بار خودتو سرزنش میکنی این کارت منو یاد پرنده ای میندازه که در تمام سال برای زمستون دونه جمع میکرد و اخرش توی زمستون نمیدونست دونه هاشو کجا جمع کرده بود

البته خودت گفتی 6بار من نگفتم .
    آقای ریچارد کلایدر من آقای آهنگساز آقای تنظیم کننده من آماتورم خودم هم همیشه اینو گفتم هیچ وقت ادعای حرفه ای بودن نداشتم ولی شما که همه کاره ای برو بجای سرو صدا یاد بگیر چطور ملودی رو با ضرب ریتم هماهنگ کنی چون نمونه کارت از این نظر افتضاحه
    اگه جنسش آشغاله پس جرا به این بنده خدا داری پیشنهاد خریدشو میدی خودتم حرفات دو تاش باهم نمیخونه من کی گفتم جنسش آشغاله گفتم کیفتیت کلاویه هاش واسه کار پیانو مناسب نیست چشماتو باز کن دو سه پست بالاتر دوباره برو بخون
    یه چیزی بهت بگم خودتو از این حرفا و اصطلاحات هم که بکشی استودیوی شخصی آهنگسازی هم که داشته باشی حاصل کارت اون چیزیه که ارائه میدی و اونم که قضاوتش با دوستان گوش کنن ببین آقا چی نواخته واقعا داداش کوچیکه من از تو قشنگتر میزنه
    این حرفای بچه گونه رو هم بزار کنار ماکت کار نمونه کار این حرفا چیه؟ حالا که کارتو دیدی همه روش عیب گذاشتن میگی ماکت کاره؟ یعنی منظورت اینه که باید سکوئنس بشه و لایه روش اضافه بشه عزیزم مشکلت این نیست مشکلت نوازندگیته که سرضرب نواختن رو هنوز بلد نیستی اگه اینه نوازندگیت برو حسابی تمرین کن چون اصلا با این همه ادعای تو همخونی نداره

12. 2 کاربر برای این پست از sunshine تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

آقای ریچارد کلایدر من آقای آهنگساز آقای تنظیم کننده من آماتورم خودم هم همیشه اینو گفتم هیچ وقت ادعای حرفه ای بودن نداشتم ولی شما که همه کاره ای برو بجای سرو صدا یاد بگیر چطور ملودی رو با ضرب ریتم هماهنگ کنی چون نمونه کارت از این نظر افتضاحه
    اگه جنسش آشغاله پس جرا به این بنده خدا داری پیشنهاد خریدشو میدی خودتم حرفات دو تاش باهم نمیخونه من کی گفتم جنسش آشغاله گفتم کیفتیت کلاویه هاش واسه کار پیانو مناسب نیست چشماتو باز کن دو سه پست بالاتر دوباره برو بخون
    یه چیزی بهت بگم خودتو از این حرفا و اصطلاحات هم که بکشی استودیوی شخصی آهنگسازی هم که داشته باشی حاصل کارت اون چیزیه که ارائه میدی و اونم که قضاوتش با دوستان گوش کنن ببین آقا چی نواخته واقعا داداش کوچیکه من از تو قشنگتر میزنه
    این حرفای بچه گونه رو هم بزار کنار ماکت کار نمونه کار این حرفا چیه؟ حالا که کارتو دیدی همه روش عیب گذاشتن میگی ماکت کاره؟ یعنی منظورت اینه که باید سکوئنس بشه و لایه روش اضافه بشه عزیزم مشکلت این نیست مشکلت نوازندگیته که سرضرب نواختن رو هنوز بلد نیستی اگه اینه نوازندگیت برو حسابی تمرین کن چون اصلا با این همه ادعای تو همخونی نداره
    چه فشاری بهش اومده
    داداش تو چشمام نگاه کن و محکم!! بشین تو اب یخ

sunshine آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

چه فشاری بهش اومده
    داداش تو چشمام نگاه کن و محکم!! بشین تو اب یخ
    کاملا واضحه به کی فشار اومده بزار بقیه بخونن و اظهار نظر کنن

15. کاربران زیر از sunshine به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8048
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

کاملا واضحه به کی فشار اومده بزار بقیه بخونن و اظهار نظر کنن
    ای جان دست پیش میگیری پس نیفتی
    6تایی ها رو ویرایش نکنی که از مزه میفته . همون 6تاییهای معروف

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

جناب رامتین
    تاپیکی نیست که سر و کله شما پیدا بشه و بهم نخوره. من از جناب اشو درخواست میکنم یه فکری برای اینجور افراد بکنند که تمام تاپیکها رو به گند کشیدند.
    در ضمن من تصمیم گرفتم با شما وارد بحث نشم. چون اندازه این حرف ها نیستی. در ثانی من هر چی بگم اب در هاون کوبیدنه.

18. 6 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16477
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    402
    568 بار تشکر شده در 265 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

خدایش اینو احسان جان درست گفتن . آقا رامتین توی هر بحثی شما با بی ادبی تمام به دوستان جواب میدین هی ادعاهای کاذب میکنید . شما اگه بیشتر بلدی بسم الله علمت نشون بده ولی نه اینکه همش در حال جنگ با دیگران و یا افکار مردم بازی میکنی . برای هیچکسی حرمتی قایل نیست. نمیدونم آیا دوستان گزارش پستهای خلاف شما رو دادن یا نه چون اصلا بحثی که شما اینجا کردی هیچ ربطی به تاپیک نداشت.

20. 2 کاربر برای این پست از joojefarary تشکر کرده اند:

aasef khashe آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12046
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    70
    56 بار تشکر شده در 27 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض خواهشا کمک کنید(خرید کیبرد برای نوازندگی پیانو)

سلام من می خوام آموزش پیانو ببینم و می خوام یه کیبرد بخرم وبوجمم خیلی کمه
    300 تومن
    ممنون می شم شما یه کیبرد بهم معرفی کنید که کلاویه هاش خوب باشه و تعداد نت هاش زیاد باشه
    ممنون می شم پاسخم و بدید...
    منتظرم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29620
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز من فکر میکنم که بایدبودجه بیشتری اختصاص بدی تا جایی که من میدونم حداقل باید1500000تومان داشته باشی

23. کاربران زیر از shadij به خاطر این پست تشکر کرده اند:

aasef khashe آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12046
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    70
    56 بار تشکر شده در 27 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

عزیز دلم نگفتم پیانو دیجیتال می خوام که 1500000
    من کیبورد می خوام

صفحه 27 از 48 نخستنخست ... 1723242526272829303137 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)