لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 108

موضوع: قیمت روز کیبرد های YAMAHA

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir40005 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود
    ممنونم از راهنماییت دوست عزیز آقای احسان
    اتفاقا دیشب رفتم یه نماینده (غیر رسمی) یاماها تو مشهد , هم 700 داشت و هم 500 که جنابعالی فرمودین.

یه چیزی رو بهتره اول عرض کنم , راستش بنده از کودکی خیلی به کیبورد علاقه داشتم و متاسفانه تا حالا فرصت نشده بود تهیه کنم و الانم هیچی از کیبورد بلد نیستم و به سن 26 سالگی رسیدم.
    چند وقته که دارم تحقیق می کنم و به این نتیجه رسیدم که 700 رو بگیرم , اما صدای هیچکدوم رو هم از نزدیک نشنیدم و این رو هم عرض کنم که بلد نیستم تو اون فروشگاهی که فرمودین صدای کیبورد رو تست کنم .

جنابعالی استاد بنده و فرمایشتون متین اما از ظاهر 500 خوشم نمی یاد , اتفاقا دیشب قبل از اینکه امروز پست شما رو بخونم , به طور اتفاقی دیدمش , می دونی یه جورایی طاهرش مثل اسباب بازی است, با اون اورینتال و کلمات عریی که رو سطح کیبورد نوشته .

بازم دارم به فرمایشاتتون فکر می کنم , میشه لطفا یه مقایسه بین این دو کیبورد بزارین , راستش تو انجمن یاماها و کورگ دوستان خیلی احساسی نظر می دن و این کار رو واسه من که هیچی نمیدونم خیلی مشکل می کنه.

با تشکر , منتظر نظرات احسان عزیز و سایر دوستان هستم.
    ارادتمند : امیر
    سلام
    خب اینکه از ظاهر این زبون بسته خوشت نمیاد یه بحث دیگه هست.
    اما من تو حرفهات یه چیزی رو متوجه شدم. اونی که شما دیدید pa500 oriental هست. نه پرشین. چون 500 چند نوع هست.
    معمولی. ترکیش. چینی. اروپا. پرش ین. که از نظر صداهای محلی فرق میکنه. پرشین رنگ قرمز داره. که فکر میکنم اونی که شما دیدید آبی باشه. درسته؟؟؟؟؟؟؟

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ولی هر کیبردی یه سری امکانات منحصر به خودش رو داره. بعنوان مثال کار کردن با یاماها آسونتر از کورگ هست. از لحاظ منو و غیره... دکمه هایی که زیاد لازمت میشه جلوی دستته. جون میده برای کارهای کلاسیک. ولی ایراداتی هم داره. ضعیف بودن سخت افزار کیبردیاماها. حتی همون تایروس که یکی از بهترین ارنجرهای روز دنیا هست رنگ بدنش زود خراب میشه. لک میشه. اینرو خود کسی میگفت که بسیار به یاماها تعصب داشت. اما از این موضوع مینالید و شکایت داشت. اگر همون طور که گفتم اداپتور اصلش رو گیر نیاری که به احتمال خیلی زیاد هم گیر نمیاری دچار مشکلاتی مثل خش خش اسپیکرها, داغ کردن دستگاه و ... بشی. ولوم رو هم که میگن از نصف بیشتر نکنید. چون دستگاه اسیب میبینه. اینها رو کسانی گفتند که خودشون یاماها دارند و دستگاهشون رو خیلی دوست دارند. اما توی کورگ اینطور نیست. رنگ بدنه ثابت. ادابتور اصل داخل کارتن . من 500معمولی دارم و چند ساعت با صدای اخر کار میکنم ولی مشکلی تاحالا نداشتم. پس میبینید که هر دستگاهی نقاط قوت و ضعف خودش رو داره و نمیشه گفت کدوم 100% بهتره. حالا شما باید با توجه به یه سری چیزها مثل صداهای موجود و ریتم و امکانات دستگاه انتخاب داشته باشید.
    در مورد تست دستگاه هم اگر تهران بری و بگی من بلد نیستم خودشون برات تست میکنند و نشونت میدن. اگر خوشت اومد میگی برات یه آکش رو باز کنند. اگر هم نه که هیچ. ولی اگر یکی که وارده همرات باشه بهتره. اگر هم نه که خودت باید ازشون بخوای برات تست کنند.
    من ایدیم رو برات میزارم. شبها تو اینترنت هستم. خواستی از طریق چت بهتر راهنماییت میکنم.
    موفق باشی دوست من...

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط ehsanmir : Friday 8 April 2011 در ساعت 06:47 PM

2. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)