لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 267

موضوع: کمک برای خرید گیتار مناسب

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10200
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    126
    216 بار تشکر شده در 97 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahigalile [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب ایبانز G850 حدود 380000 هزار هست و رودریگز 390000cabalero 8 هزرا تومان هست ولی نظرم بیشتر روی فلامنکو یا همون 1018 هست یا f3 الحمبرا ولی میشه یکی از این دو مدل رو روی 600/000 پیدا کرد؟
    یا فلامنکو توی این مایه ها یا اصلا بی خیال بشیم چون من فلامنکو رو یه جور دیگه دوست دارم در ضمن اگر شما مارک فلامنکو به جز سانچز و الحمبرا میدونید بگید لطفا
    در مورد ایبانز من خوندم مدل های حرفه ای رو میاد با قیمت ارزون تر ارائه میده تا مشتری پیدا کنه و برای این کارش یک سری شگرد هم داره
    اینا هر دو ساز خوبی هستند و باید صداشونو بشنوی و خودت انتخاب کنی ولی نظر شخصی من رودریگز هستش و من کلا با سازهای ایبانز نمیتونم خوب ارتباط برقرار کنم...
    ولی باید خودت صداشونو گوش کنی و از نظر مشخصات چوب هر دو ساز خوبی هستند...

من امروز یه چرخی توی بازار زدم دیدم قیمت ها خیلی بالا رفته و توی اون رنج نمیتونی ساز خوب فلامنکو بخری و باید احتمالا بری سراغ کلاسیک...
    مثلا 1018 سانچز حدود 950 بهم قیمت دادن و یه سری سازهای چینی آشغال بود ولی فقط به درد دکور میخوردن و بس...

من نظر شخصیم رو درباره ایبانز میگم و اونم اینه که سازهاش توی رنج قیمت خودشون به نسبت بقیه سازها صدای پایین تری دارند(یعنی به دلنشینی مارک های هم قیمتشون نیست)...
    در مورد شگرد ایبانز هم نظری ندارم...

2. کاربران زیر از ravi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)