لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 58 از 129 نخستنخست ... 84854555657585960616268108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 913 به 928 از 2053

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو آکوستیک

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_72 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    می خواستم ازتون درباره پیانو های samic بپرسم ازتون که چطور هست ؟ خوبه یا نه ؟ کلا مارک خوب و معتبری هست ؟ پیشنهاد می کنید یه پیانوی samic بخرم یا نه ؟ یه مورد اکازیون برام هست خواستم نظر شما رو در موردش بدونم .
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط apm2006 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگه از صدای تیزش خوشتون میاد انتخاب خوبی هست. کیفیت ساختش خوبه. اغلب راضی هستن اما بعضی ها هم ناراضی بودن. در نظر داشته باشید صداش به مرور زمان تیز تر هم میشه.
    همونطور که دوستمون گفتند پیانو سمیک صدای تیزی داره و به مرور تیز تر میشه صداش، توی همین انجمن زیاد اندر باب جنس صدای پیانو های مختلف ازجمله سمیک صحبت شده که بهتره سرچ کنید .

2. کاربران زیر از vahid.zolmat به خاطر این پست تشکر کرده اند:

vahid.zolmat آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1642
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    18
    170 بار تشکر شده در 91 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ramire [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان و اساتید
    در صورت امکان درخواست مشاوره و راهنمایی دارم.
    پسر 8 ساله ای دارم که دوره آموزش مقدماتی ارف را گذرانده و در ابندای آموزش پیانو است و به نظر استادش ، استعداد مناسبی در زمینه موسیقی دارد.
    خواهش بنده این بود که در صورت امکان راهنمایی بفرمائید با بودجه در حد 5-6 ملیون تومان ، و با نیت تهیه یک دستگاه پیانوی دیواری خوب مصلحت در چیست :
    - خرید پیانو آکوستیک دست دوم برند های معروف
    - خرید پیانو آکوستیک نو برندهای معمولی تر
    - خرید پیانو دیجیتال بسیار مرغوب
    یا ؟؟؟
    و در صورت امکان راهنمایی بفرمائید که در هر مورد کدامیک از برندها یا مدل ها را توصیه می فرمائید؟
    هم چنین در مورد پیانوهای آکوستیک دارای امکان SILENT شدن هم چناچه راهنمایی بفرمائید ممنون خواهم شد.
    پیشاپیش از زحمتی که می دهم عذرخواهی می کنم ، اما همانطورکه استحضار دارید ، خرید ساز- آنهم پیانو - امری کاملاً تخصصی و پیچیده است و نیاز به راهنمایی افراد متخصص دارد.
    متشکرم
    رضایی.
    اگر فرزندتون استعداد حوبی داره و استادش اینو گفته، بهتره یک پیانو عمری بخرید یعنی دیجیتال نخرید که در آینده ناچار به تعویض بشوید، اما اگر در آینده بودجه تان افزاییش پیدا می کنه، می تونید فعلا دیجیتال بخرید و در آینده عوض کنید، پیانو دیجیتال های کروزوایل خوش صدا هستند ، می تونه گزینه ی خوبی باشه . در مورد خرید پیانو دسته دوم بنده مخالفم، شاید به این دلیل که دسته دوم خوب تابحال برای فروش ندیده ام، معمولا هم واسطه ها نمی ذارن دسته دوم های خوب در اختیار افراد مبتدی و بی تجربه قرار بگیره ، من خودم یکبار پیانومو فروختم ، پیانویی که به نظرم کاملا بد صدا بود ...
    بهتره یا بودجه را یکی دو میلیون افزایش دهید یا اینکه دیجیتال بگیرید .
    پیانو های سایلنت حدود 2 میلیون گرون تر از مدل های معمولی است که با توحه به بودجه ی کم شما مناسب نیست، ضمنا سایلنت به اکشن پیاتو در طولانی مدت آسیب وارد می کنه .

4. 2 کاربر برای این پست از vahid.zolmat تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ramire [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان و اساتید
    در صورت امکان درخواست مشاوره و راهنمایی دارم.
    پسر 8 ساله ای دارم که دوره آموزش مقدماتی ارف را گذرانده و در ابندای آموزش پیانو است و به نظر استادش ، استعداد مناسبی در زمینه موسیقی دارد.
    خواهش بنده این بود که در صورت امکان راهنمایی بفرمائید با بودجه در حد 5-6 ملیون تومان ، و با نیت تهیه یک دستگاه پیانوی دیواری خوب مصلحت در چیست :
    - خرید پیانو آکوستیک دست دوم برند های معروف
    - خرید پیانو آکوستیک نو برندهای معمولی تر
    - خرید پیانو دیجیتال بسیار مرغوب
    یا ؟؟؟
    و در صورت امکان راهنمایی بفرمائید که در هر مورد کدامیک از برندها یا مدل ها را توصیه می فرمائید؟
    هم چنین در مورد پیانوهای آکوستیک دارای امکان SILENT شدن هم چناچه راهنمایی بفرمائید ممنون خواهم شد.
    پیشاپیش از زحمتی که می دهم عذرخواهی می کنم ، اما همانطورکه استحضار دارید ، خرید ساز- آنهم پیانو - امری کاملاً تخصصی و پیچیده است و نیاز به راهنمایی افراد متخصص دارد.
    متشکرم
    رضایی.
    با توجه به مسایلی که مطرح کردید ضمن تأیید صحبتهای دوست عزیز ...
    به نظر من شما اگر به همراه فرزندتون و معلمش برید به فروشگاههای پیانو و از معلم بخواید که برای فرزندتون بنوازه و از هرکدوم که پسرتون خوشش اومد (و خریدش صلاح بود) رو بردارید ، به نظرم ایده بدی نباشه .
    اینطوری هم پیانویی که میخرید صدایی که پسرتون میخواد رو داره هم از لحاظ فنی خوب هست.
    Silent ها اختلاف قیمت بالایی به نسبت معمولی ها دارن و اصلأ توصیه نمیشه . سعی کنید معمولی بخرید و 1 میلیون تومن بدید برای آکوستیک کردن اتاق پیانو .

فکر کنم برای اولین فروشگاه به نمایندگی وبر برید بهتر باشه . البته اگه بتونید بودجتون رو بیشتر کنید که دیگه پیانویی خواهید خرید که راحت 10 سال بدون مشکلی برای فرزندتون کار خواهد کرد .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

6. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

rain-man آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3821
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    738
    733 بار تشکر شده در 318 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    17

به نظر من کورزوایل بخرید پیانو اکوستیک قیمتاش خیلی بالا رفته شاید دو برابر قبل گرونیها میتونستید u1 یاماها بسیار خوشصداست 7.5 بگیرید لان 12 شده از خرید پیانو استوک و سایلنت شدیدا خودداری کنید اگه دیجیتال بخرید بهتره با این بودجتون اکوستیک نو فکر میکنم ju109 بتونید بگیرید که توصیه نمیشه وبر هم 113 حول حوش 6 که خوش صدا هم هستند البته باید تست کنید اگر تصمیم به دیجیتال شو فقط و فقط کورزوایل
    ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد

صیاد رفته باشد در دام مانده باشد

8. 2 کاربر برای این پست از rain-man تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    13149
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    73 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rain-man [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    باز خرید پیانو استوک و سایلنت شدیدا خودداری کنید ا
    چرا سایلنت نه ؟!!!
    استوک برند خوب خیلی بهتره از اکبند مدل بد.
    با تشکر

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    13149
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    73 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid. zolmat [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ، ضمنا سایلنت به اکشن پیاتو در طولانی مدت آسیب وارد می کنه .
    چرا؟
    سایلنت فابریک داره و دست ساز احتمالا منظور سایلنت دست سازه
    با تشکر

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    52884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    109 بار تشکر شده در 40 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط taffy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    رنج قیمت گراند پیانو از ارزان به قیمت ۲۰ میلیون تا چند میلیارد تومن ادامه داره. کیفیت صدا رو همیشه در نظر بگیر، در ضمن ارزان‌ترین گراند که میتونی‌ بگیری Baby Grand هست که خیلی‌ کوچیکه و اصلا صدای دلنشینی نداره اگر کسی‌ قصد گراند خریدن داره من توصیه می‌کنم کوچکتر از ۱۸۳ سانت نخره من اگر به جای تو بودم با یک مقدار بیشتری میرفتم و یک پیانو دیواری خوب می‌خریدم (Yamaha، Kawai) ، بذار برات یه مثال بزنم، بعضی‌ پیانو‌های دیواری خیلی‌ بهتر از گراند هستن، مثلا پیانو دیواری‌هایی‌ که Steingraeber & Sohne می‌زنه به طور قطع خیلی‌ از گراند پیانو‌های خیلی‌ مارک‌ها بهتر هست، ولی‌ خوب قیمتش از خیلی‌ گراند پیانو‌ها گرون تر هست.

موفق باشی‌
    با سلام و احترام
    20 میلیون درسته ولی فکر نکنم پیانوی تجاری در حد چند میلیارد داشته باشیم بهترین پیانوهای تجاری نهایتاً 300 تا 400 میلیون تومان قیمت داره اونهم بعد از گمرکی و ... در داخل کشور . البته ممکنه موارد استثناء هم باشه مثلا یه پیانو که تزئینات جواهر و طلا داشته باشه که اون حسابش جداست
    بنظر من هم یه آپرایت (دیواری) خوب بخرید بهتره مگه میخواید باهاش کنسرت بدید ؟

12. کاربران زیر از hooman2010 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    52884
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    109 بار تشکر شده در 40 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaw [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت همه اساتید محترم اگه میشه یه پیانو خوب با صدای گرم و لطیف که خیلی برام مهمه تا حدود 10 میلیون به من معرفی کنین از نظر جا تا دلتون بخواد جا برای پیانو دارم

نمی شه با این قیمت شما باید دنبال مارک هایی مانند چلن باشید من که چلن رو به شما معرفی میکنم با چلن زدم خیلی صدای خوبی داره تاچش هم نسبت به قیمتش خوب هستش اگه مارک براتون مهمه با نظر یه کارشناس یه دست دوم خوب بگیرید که راحت باشید اگه براتون مقدوره از خارج وارد کنین

یه سوال کلی دیگه داشتم اگه پیانو رو پست هوایی بکنی گمرک میگیرن ازت؟؟؟؟؟
    تا اونجایی که من میدونم چلن صدای نسبتاً تیز داره نه نرم . از نظر کیفیت ساخت هم در حد متوسطه و به نسبت پولی که پاش میدی پایین تره . من وبر رو پیشنهاد میکنم خصوصا وبر مونتاژ کره . فکر نمیکنم قوانین گمرکی اجازه بدن شما بدون پرداخت ، کالایی رو وارد کنی چه پستی چه از راههای دیگه . بعید بنظر میرسه و منطقی هم نیست. شما یه ساز با گارانتی از داخل بخری بهتره چون هم ضمانت داره هم قبل از خرید ساز و تست کردی هم اینکه رنگ صدای سازو پسندیدی از قبل . ضمنا خرید از خارج از کشور به دردسرش نمی ارزه اونهم برای یه کالای 200-300 کیلویی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41845
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    27
    81 بار تشکر شده در 27 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman2010 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

با سلام و احترام
    20 میلیون درسته ولی فکر نکنم پیانوی تجاری در حد چند میلیارد داشته باشیم بهترین پیانوهای تجاری نهایتاً 300 تا 400 میلیون تومان قیمت داره اونهم بعد از گمرکی و ... در داخل کشور . البته ممکنه موارد استثناء هم باشه مثلا یه پیانو که تزئینات جواهر و طلا داشته باشه که اون حسابش جداست
    بنظر من هم یه آپرایت (دیواری) خوب بخرید بهتره مگه میخواید باهاش کنسرت بدید ؟

با سلام، درست عرض می‌کنید دوست عزیز قیمت‌های بهترین پیانو‌ها برای عام (منظور همون اشراف) همون بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون هست (Steingraeber Sohne کنسرت پیانو ۲۱۰۰۰۰ دلار، ۲۰۰۰۰۰fazioli دلار) اما با این حرف‌ها بسیاری از این مارک‌ها پیانو‌هایی‌ برای مدتی‌ کوتاه عرضه میکنند مثل کنسرت پیانو Bosendorfer Imperial Kuhn که ۱۲۰۰۰۰۰۰ دلار قیمتشه (با این وضعیت دلار یعنی‌ نزدیک ۳ میلیارد تومن) و دو سال وقت برای ساخت این پیانو وقت میبرد، البته همون تور که خودتون عرض کردید در این پیانو از بیشتر از ۱۰۰۰۰۰ قطعه کریستال استفاده میشیود. Steinway هم از این پیانو‌های میلیاردی زیاد میسازه که یکی‌ از اون‌ها در کاخ سفید وجود داره در ضمن هیچ جواهری درش بکار نرفت. اطلاعات دقیقی‌ راجب اون پیانو ندارم متاسفانه.

موفق باشید

15. کاربران زیر از taffy به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    87 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

دوستان سلام
    کسی میدونه نمایندگی کاوای در ایران کجاست؟ آیا وبسایت داره ؟

من به خاطر زندگی تو آپارتمان میخوام پیانو سایلنت بگیرم، یاماها یو۱ رو خوشم اومد خیلی، اما کاوای کی ۵ سایلنت به نظرم بهتره اگه اینجا گیر بیاد

شما پیشنهاد بهتری ندارید ؟

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

دوستان عزیز مجددا سلام
    من از اول پستهای تاپیک رو تا اینجا خوندم.

به نظر میاد دوستان در مورد مدلهای پایین یاماها نظر خوبی ندارند اما در مورد یاماها U1 نظرها مثبته، کسی در مورد سایلنتش چیزی میدونه ؟

خارج از ایران بهترین یاماها سری YUS که اینجا ازش khabari نیست متاسفانه

در مورد کاوایham دیدم sherkati رو معرفی کردید والی اطلاعات تماس یا نشونی سایت نبود

از اونجا که مستاجرم به نظرم عاقلانه نیست اگه پیانو غیر از سایلنت بگیرم و در عوض اتاق رو آکوستیک کنم . مگر اینکه تجهیزات آکوستیک قبله جابه جایی باشه ؟کسی میدونه ؟

غیر از یاماها و کاوای پیانو دیگه ای با سیستم سایلنت معرفی میکنید ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

18. کاربران زیر از mehdifshp به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    56940
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    28
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز سلام - نمایندگی یامااها (لشکری) سیستم های سایلنت جداگانه اصل یاماها و یک نوع هم کره ای داره که به صورت مستقل تهیه و روی پیانوهی یاماها نصب می شه -نوعکره ای حدود 2 ملیون و نوع یاماهاش حدود 3 ملیون هستش.
    بهترین نمایندگی یامها و قدیمی ترینش تو ایران لشکری هست ه البته قیمت های حدود 5% بالاتر از بقیه است. بهترین نمایندش هم نمایندگی نیاوررانه 22828570
    نماینده کاوای آقای اصفهانی خ لارستان 88899631
    من همین اواخر کی خواستم ساز بگیرم - تمام مارک های رو چرخیدم - تجربه خودم رو می گم با وضع قیمت های الان بازار ، بهتره آدم یاماها بگیره - چون قیمت تمام مارکهای دیگه به یاماها نزدیک شده خیلی و با این اختلاف کم .. خوب چرا آدم نره یاماها بگیره ؟؟؟

20. 2 کاربر برای این پست از ramire تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    56940
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    28
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با تشکر از همه دوستان و راهنمایی ازشمندشون ... برای استفاده دیگر دوستان تجربه خودم رو عرض می کنم ... تقریباً تمام برندها را در فروردین ماه 91 بررسی کردم ... واقعیت اینه که بر اساس قیمت های فعلی ، تمام برندها قیمت هاشون را خیلی بالا بردن ... در حدی که اختلاف قیمت برندهایی مثل سمیک - وبر- کاوای- ... با یاماها در حد 1-2 ملیون تومان هستش در مدلهای مشابه ... مثلاً 121 سمیک حدود 9 و U1 یاماها حدود 11 هستش (هر دو مشکی) ... بنابر این من با اجازه تمام دوستان روز گذشته یک یاماها U1 اندونزی گرفتم... چون فکر می کنم با این اختلاف قیمت کم ... سراغ مارک های دیگر رفتن کار درستی نیست...
    باز هم از لطف همه دوستانی که راهنماییم کردن ممنونم

22. 3 کاربر برای این پست از ramire تشکر کرده اند:

Masoud_K آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46197
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,508
    206 بار تشکر شده در 69 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifshp [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان عزیز مجددا سلام
    من از اول پستهای تاپیک رو تا اینجا خوندم.

به نظر میاد دوستان در مورد مدلهای پایین یاماها نظر خوبی ندارند اما در مورد یاماها U1 نظرها مثبته، کسی در مورد سایلنتش چیزی میدونه ؟

خارج از ایران بهترین یاماها سری YUS که اینجا ازش khabari نیست متاسفانه

در مورد کاوایham دیدم sherkati رو معرفی کردید والی اطلاعات تماس یا نشونی سایت نبود

از اونجا که مستاجرم به نظرم عاقلانه نیست اگه پیانو غیر از سایلنت بگیرم و در عوض اتاق رو آکوستیک کنم . مگر اینکه تجهیزات آکوستیک قبله جابه جایی باشه ؟کسی میدونه ؟

غیر از یاماها و کاوای پیانو دیگه ای با سیستم سایلنت معرفی میکنید ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست گرامی من نظر شخصی خودم وچند نفر مطلع که باهاشون صحبت کردم رو عرض میکنم خدمتتون.
    همونطور که فرمودید مستاجر هستید و به نظرم این کار درستی نیست که پیانو آکوستیک تهیه کنید چون در حین جا به جایی هایی که خواهید داشت ممکنه به سازتون آسیب جدی وارد بشه و قابل جبران نباشه. موفق باشید.

24. کاربران زیر از Masoud_K به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    50759
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

Ramire ممنون از راهنمایی

خیلی خیلی مبارک باشه...

یاماها که عالیه ... کاوای رو هم من دوست دارم البته...

u1 ژاپن رو قیمت کردم ۱۶ و ۱۹ با سایلنت

بین u1 اندونزی و ژاپنی فرق قابل ملاحظه ای دیدی ؟

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

واقعا ؟ u1 شده نوزده میلیون تومن؟؟؟؟؟؟؟
    .Applaud, my friends, the comedy is over

صفحه 58 از 129 نخستنخست ... 84854555657585960616268108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)