لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 111

موضوع: تحصیل در کنسرواتواری تهران

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    korutzer آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29165
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    179
    547 بار تشکر شده در 206 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/4
    Given: 5/3
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط behradj [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    افرادی مثل شما که مطمئن نظر میدن معمولا غیر قابل بحث کردن هستناما من این نکته رو میگمکه توی دانشگاه رقابت وجود داره اما توی کلاس خصوصی نه. حالا هر برداشتی که دوست دارید از حرف من داشته باشید. بعدشم هر دانشگاهی یعنی چی؟؟ یعنی از دانشگاه وین هم بهتره؟!!!
    خواهش میکنم عصبی نشیدمن حتما یه چیز میدونم که میگممن دانشگاه موسیقی درس خوندم دیپلم موسیقی هم دارم اساتید بزرگی هم داشتم و دارم و حرفایی که میزنم از روی احساسات نیست. بله در دانشگاه رقابت وجود داره اما هنرجوی خصوصی هم میتونه واسه خودش فضای رقابتی رو خیلی خوب ایجاد کنه ، با نوازندگی در ارکستر و شرکت در مسابقه های نوازندگی و اهنگسازیدلیل اینکه میگم خصوصی بهتره اینه که وقتی سر کلاس میشینی و شاگرد قوی هستی و استعداد بالایی هم داری و میبینی استاد بخاطر 4 تا دانشجوی مبتدی و سطح پایین سطح درسو میاره پایین و همه چیزایی رو میگه که بلدی کلاس برات هیچ معنی نداره و رقابت هم معنی نمیده، اینارو نشنیدما ، دیدم که میگم، اما در کلاس خصوصی استاد به اندازه استعداد و علمی که داری درس میده تمرکزش هم روی 1 یا 2 یا 3 هنرجوست و مجبور نیست 40 نفرو ساکت کنه. در ضمن مجبور نیستی مثل دانشگاه وقتت رو رو درسای فارسی دینی زبانو این چیزا بزاری، بعد هم کی گفته تو کلاسهای ازاد 2 یا 3 نفری حس رقابت وجود نداره؟؟؟؟ مثلا کلاسهای استاد محسن الهامیان، در ضمن در پست قبلیتون شما گفتید دانشکده های علمی کاربردی و دانشگاه تهران من هم گفتم از هر دانشگاهی کلاس خصوصی بهتره،(منظورم دانشگاه های ایران بود) ، البته مطمعن باشید که اگر هزینه مهم نباشه شرکت در کلاسهای خصوصی ((تمام)) اساتید کنسرواتوار وین بهتر از شرکت در خود کنسرواتوار هست، به همون دلایلی که برای دانشگاه ایران گفتم، با این تفاوت که در کنسرواتوارها دروس دینی و فارسی وجود ندارد. عصبی شدن درست نیست، یادمون نره که خنده بر هر درد بی درمان دواست. موفق باشید دوست عزیز.
    دیروز گفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    امروز نگفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    تو تا بحال, هیچ, از دست این جورها, کلافه نشده ای؟...

2. کاربران زیر از korutzer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)