لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 35 از 62 نخستنخست ... 2531323334353637383945 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 545 به 560 از 977

موضوع: مشاوره خرید گیتار الکتریک

vinx آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    75702
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    72
    87 بار تشکر شده در 47 پست

شبکه های اجتماعی من

Add vinx on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط orache [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من چند وقت یعنی همون موقع که تایپک زدم در مورد گیتار یک گیتار بیس خریدم خوشم نیومد فروختم خیلی خیلی هم ضرر کردم بعدش یک گیتار الکتریک خریدم که از شکلش و کلا هیچ چیش خوشم نیومد اونم فرختم با ضرر چون 2 هفته هم باهاش کار نکرده بودم(کلا هیچی هم بلد نیستم یعنی صفر صفر بود :دی) الان میخام یک گیتار این شکلی بخرم که اخرین گیتارم باشه البته الان نه چون داراییم ته کشید LOL اسم این گیتار چیه اصلا پیدا نکردم مدلش چیه ؟ اینا خودش این شکلیه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] یعنی دستگیرش هم این شکلی [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] یه لینکی اسمی مدلی ه چیزی بدین ممنون
    سلام دوست عزیز ویدیوی آپارات نمی آد...

دوستان نظر شما راجع به
    Ibanez RG420EG-BRD

چیه؟؟
    قیمتش تا چقدر منطقی هست؟

2. 2 کاربر برای این پست از vinx تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82909
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    9
    24 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

ببخشید نمیدونم چرا سیستم اشکال داره لینک ها اینا هستند [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

واقعا ببخشید اصلا کلا سیستم سایت خراب شده من 2 بار 2 تا لینکو براتون میذارنم http://www. aparat. com/v/faJpi

- - - Updated - - -

www. music4less. net/4less/gallery/electricGuitar. jpg

4. 2 کاربر برای این پست از orache تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط orache [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من چند وقت یعنی همون موقع که تایپک زدم در مورد گیتار یک گیتار بیس خریدم خوشم نیومد فروختم خیلی خیلی هم ضرر کردم بعدش یک گیتار الکتریک خریدم که از شکلش و کلا هیچ چیش خوشم نیومد اونم فرختم با ضرر چون 2 هفته هم باهاش کار نکرده بودم(کلا هیچی هم بلد نیستم یعنی صفر صفر بود :دی) الان میخام یک گیتار این شکلی بخرم که اخرین گیتارم باشه البته الان نه چون داراییم ته کشید LOL اسم این گیتار چیه اصلا پیدا نکردم مدلش چیه ؟ اینا خودش این شکلیه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] یعنی دستگیرش هم این شکلی [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] یه لینکی اسمی مدلی ه چیزی بدین ممنون

- - - Updated - - -

سلام من چند وقت یعنی همون موقع که تایپک زدم در مورد گیتار یک گیتار بیس خریدم خوشم نیومد فروختم خیلی خیلی هم ضرر کردم بعدش یک گیتار الکتریک خریدم که از شکلش و کلا هیچ چیش خوشم نیومد اونم فرختم با ضرر چون 2 هفته هم باهاش کار نکرده بودم(کلا هیچی هم بلد نیستم یعنی صفر صفر بود :دی) الان میخام یک گیتار این شکلی بخرم که اخرین گیتارم باشه البته الان نه چون داراییم ته کشید LOL اسم این گیتار چیه اصلا پیدا نکردم مدلش چیه ؟ اینا خودش این شکلیه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] یعنی دستگیرش هم این شکلی [url]http://www. music4less. net/4less/gallery/electricGuitar. jpg[/url ] لطفا یه لینکی اسمی مدلی ه چیزی بدین ممنو
    تو لینک‌ها چیزی دیده نمیشه. ازشون یه عکس آپلود کنین.

- - - Updated - - -

ببخشید نمیدونم چرا سیستم اشکال داره لینک ها اینا هستند [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

واقعا ببخشید اصلا کلا سیستم سایت خراب شده من 2 بار 2 تا لینکو براتون میذارنم http://www. aparat. com/v/faJpi

- - - Updated - - -

www. music4less. net/4less/gallery/electricGuitar. jpg
    این عکسی‌ که گذاشتین، گیتار B. C. Rich هستش. این مدل پایینی میخوای؟

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط FMETAL : Wednesday 14 August 2013 در ساعت 04:28 PM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

6. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82909
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نه داداش یعنی نمیدونی اون چیه ؟؟ شبیه به همینه ولی این 2 شاخه هست اون 4 شاخه میتونی برام پیدا کنی ؟؟ممنون

8. کاربران زیر از orache به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نه داداش یعنی نمیدونی اون چیه ؟؟ شبیه به همینه ولی این 2 شاخه هست اون 4 شاخه میتونی برام پیدا کنی ؟؟ممنون
    مگه گیتار زدن به تعداد شاخ گیتاره؟ شما چیزی رو که گذاشته بودی (B. C. Rich) من دیدم که Bridge ثابت داره. گفتم که بجای اینکه بری دوباره یچیزی از جمهوری و کلا بازار ایران بخری که وقتی‌ میری پسش بدی نصف قیمت برش دارن (بعد دو هفته) من یه گیتار دارم که اولا از آمریکا اومده، دوما قیمتش رو با گیتار‌های B. C. Rich مقایسه کن، میبینی‌ که قیمتش هم خیلی‌ بهتره، صداش رو هم حاضرم با هر گیتار دیگه‌ای که از نظر مشخصات فنی‌ به این نزدیک باشه، مقایسه کنی‌ خودت ببینی‌ کدوم صدای بهتری دارن. حالا چار تا شاخ داشته باشه یا دو تا. چه فرقی‌ میکنه. اگه به شاخ بود، مردم بجای گیتار میرفتن „گوزن” میزدن که شاخاش بیشتره. شما میخوای گیتار شروع کنی‌، حداقل به حرف کسائی که سابقه دارن گوش بده. شما رو نمیدونم، ولی‌ بنده ۳۸ ساله گیتار میزنم. میدونم اگه کسی‌ بخواد گیتاریست بشه باید دنبال چی‌ بره. قیافه گیتار شما رو گیتاریست نمیکنه. این شمایید که از گیتار، گیتار میسازید.
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

10. 6 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

- - - Updated - - -

سلام من چند وقت یعنی همون موقع که تایپک زدم در مورد گیتار یک گیتار بیس خریدم خوشم نیومد فروختم خیلی خیلی هم ضرر کردم بعدش یک گیتار الکتریک خریدم که از شکلش و کلا هیچ چیش خوشم نیومد اونم فرختم با ضرر چون 2 هفته هم باهاش کار نکرده بودم(کلا هیچی هم بلد نیستم یعنی صفر صفر بود :دی) الان میخام یک گیتار این شکلی بخرم که اخرین گیتارم باشه البته الان نه چون داراییم ته کشید LOL اسم این گیتار چیه اصلا پیدا نکردم مدلش چیه ؟ اینا خودش این شکلیه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] یعنی دستگیرش هم این شکلی [url]http://www. music4less. net/4less/gallery/electricGuitar. jpg[/url ] لطفا یه لینکی اسمی مدلی ه چیزی بدین ممنو
    دوست عزیز ناراحت نشی از حرفم، ولی با این روحیه شما موفق نخواهی شد. تا بحال ندیده بودم کسی ساز بگیره ، بدون اینکه چیزی از نوازندگی آموخته باشه ازش بدش بیاد و بفروشش بعد بخواد یه ساز با یک شکل دیگه بگیره بعد ادامه بده و نوازنده هم بشه. مشکل در شکل ساز نیست برادر. یه تجدید نظری بکنی بد نیست. دست کم تو این وضعیت اقتصادی نه ضرر بیشتری متوجه شما میشه و نه چیز دیگه.

12. 7 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82909
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من غلط کردم لطفا غلط کردن بندی رو بپذیزیر lol نه من به شکل خیلی اهمیت میدم باشه من حرف شما رو یعنی نوشته بودین b. c rich ندیدم ببخشید . این گیتار یعنی همین بی سی ریچ قیمتش چقدره ؟؟ خوبه یا نه ؟؟ اره از شکلش که خیلی خوشم اومد کلا خوش دسته و هم به ادم روحیه میده راستی اخه هر گیتاری برای هر کاری مناسب نیست که مثلا من متال دوست دارم کلا با دوستام میخونم (برای تفریح فوقش سالی 1 بار) یک خورده هم خشن برای همین این شکل فکر کنم برای من خیلی مناسب باشه نه ؟ باز ممنون

14. 2 کاربر برای این پست از orache تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

من غلط کردم لطفا غلط کردن بندی رو بپذیزیر lol نه من به شکل خیلی اهمیت میدم باشه من حرف شما رو یعنی نوشته بودین b. c rich ندیدم ببخشید . این گیتار یعنی همین بی سی ریچ قیمتش چقدره ؟؟ خوبه یا نه ؟؟ اره از شکلش که خیلی خوشم اومد کلا خوش دسته و هم به ادم روحیه میده راستی اخه هر گیتاری برای هر کاری مناسب نیست که مثلا من متال دوست دارم کلا با دوستام میخونم (برای تفریح فوقش سالی 1 بار) یک خورده هم خشن برای همین این شکل فکر کنم برای من خیلی مناسب باشه نه ؟ باز ممنون
    قبل از اینکه شکل گیتار و تعداد پیکاپ‌ها و تعداد Fret‌ ها و غیره، مهم باشه، خوب بودن ساز مهمه. اینکه وقتی‌ صداش در میاد، یه سیمش یه نت نباشه یه سیم دیگه‌اش یه نت ناجور. اگه با شکل گیتار و یا امکانات سخت افزاری گیتار کسی‌ گیتاریست میشد، که همه گیتاریست‌های بزرگ دنیا باید میرفتن با این گیتاری که شما از قیافه‌اش خوشت اومده میزدن. در حالی‌ که شاید ۱۰ - ۱۵ گیتاریست باشن که با این گیتار میزنن. یکی‌ از گروه‌های بنام (که فکر کنم معروف ترینشون هم باشه) ، اعضأ گروه . W. A. S. P هستن که با این نوع گیتار میزدن. اونم تو دهه ۱۹۸۰ میلادی! شما الان برو مثلا یه گیتار با Floyd Rose بگیر. وقتی‌ هنوز نمیتونی‌ صدای یه نت „درست” رو با انگشت وسط و حلقه و کوچیکه در بیاری، Floyd Rose به چه دردت میخوره مثلا؟ این همه هم ضرر دادی چون با این نگرش خواستی وارد بشی‌ که چون این گیتاره „خفنه” من تا دستم بگیرم میشم یه „گیتاریست خفن”! نه عزیزم اینجوری نیست. اون گیتاریست خفنی که میبینی‌ و آهنگ‌هاشون رو دوست داری، روزی ۱۰ - ۱۲ ساعت، بیشتر عمرش ساز زده. Gary Moore و Ritchie Blackmore و Toni Iommi و Jimi Page و Jimi Hendrix و غیره، نه تنها Floyd Rose نداشتن، که شاید گیتارشون یکی‌ از ارزون‌ترین گیتار‌ها بوده وقتی‌ شروع کردن. حالا یکی‌ میاد میگه من دو پیکاپه دوست دارم. یکی‌ میگه من Floyd Rose میخوام. یکی‌ میگه شاخش کمه! من الان تمریناتم به حد صفر رسیده. ولی‌ تا قبل از برگشتنم به ایران حداقل روزی ۳ ساعت میزدم. تازه اونجا که رفتم زمان تمرینم کم شده بود. قبل از رفتنم روزی ۴ - ۵ ساعت و قبل از ازدواجم انقدر گیتار دستم بود و تمرین می‌کردم که مادرم میگفت „نکنه میخوای گیتارت رو ببری تو حمام؟” دوستان گیتاریست اینجا زیادن. بیا از همین سیاوش یا هانی بپرس روزی چند ساعت میزنن و چند ساله که میزنن.
    Rockers Nation

16. 9 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82909
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

داداش حالا بیخی زیاد اهمیت نده :دی ... حالا این BC RICH میتونی بگی قیمتش چنده ؟؟ نوع های مختلف داره ؟؟ من تا روزی 2 ساعت میتونم کار کنم بببین نمیخام یک گیتاریست جهانی بشم که فقط برای علاقه مثلا فرض کن داری نقاشی یاد میگیری برای من گیتار یاد گرفتن هم حکم همین رو داره چون من علاقه به بازی سازی و برنامه نویسی کامپیوتر دارم و در این کار پیشرفت هم دارم و استعدادم تو همین کاره فکر نکنم تو موسیقی زیاد استعداد داشته باشم :دی حالا میبینم چی میشه ممنون

18. کاربران زیر از orache به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

داداش حالا بیخی زیاد اهمیت نده :دی ... حالا این BC RICH میتونی بگی قیمتش چنده ؟؟ نوع های مختلف داره ؟؟ من تا روزی 2 ساعت میتونم کار کنم بببین نمیخام یک گیتاریست جهانی بشم که فقط برای علاقه مثلا فرض کن داری نقاشی یاد میگیری برای من گیتار یاد گرفتن هم حکم همین رو داره چون من علاقه به بازی سازی و برنامه نویسی کامپیوتر دارم و در این کار پیشرفت هم دارم و استعدادم تو همین کاره فکر نکنم تو موسیقی زیاد استعداد داشته باشم :دی حالا میبینم چی میشه ممنون
    حالا برات قیمت میگیرم.
    Rockers Nation

20. 2 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

vinx آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    75702
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    72

شبکه های اجتماعی من

Add vinx on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دوستان نظر شما راجع به
    Ibanez RG420EG-BRD
    چیه؟؟
    قیمتش تا چقدر منطقی هست
    راستی fmetal با این بخش گفتت خیلی حال کردم:

حالا یکی‌ میاد میگه من دو پیکاپه دوست دارم.

22. 2 کاربر برای این پست از vinx تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط vinx [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان نظر شما راجع به
    Ibanez RG420EG-BRD
    چیه؟؟
    قیمتش تا چقدر منطقی هست
    راستی fmetal با این بخش گفتت خیلی حال کردم:

حالا یکی‌ میاد میگه من دو پیکاپه دوست دارم.
    والا یکی از دوستای من داره و وقت گذاشته خوب رگلاژش کرده. البته مدل دقیقش رو نمیدونم، فقط میدونم آر جی ۴۲۰ هستش، پسوندش رو نمیدونم.. ساز خوبی بود. فقط یکبار یکم باهاش زدم، خوشم اومد. بیش ازین من چیزی نمیدونم!

24. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

vinx آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    75702
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    72

شبکه های اجتماعی من

Add vinx on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دیگه کسی اطلاعات تکمیلی نداره؟؟

26. کاربران زیر از vinx به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

آقا فقط یه چیزی، آرجی۴۷۰ حدود کمتر از ۱۰۰ دلار گرونتره. ولی نک بهتر و بریج خیلی خوبی داره (برعکس ۴۲۰ که بریج بدی داره) . میمونه احتمالا پیکاپ وسط که فک کنم شما هم دوست ندارین. ولی خب، به نظرم فرو کردن این پیکاپ میدل در بدنه بیشتر بیرزه تا خرید ساز ضعیفتر.
    البته راستش رو بخواین من اصلا ۴۷۰ از نزدیک ندیدم.

28. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

vinx آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    75702
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    72

شبکه های اجتماعی من

Add vinx on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash34 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا فقط یه چیزی، آرجی۴۷۰ حدود کمتر از ۱۰۰ دلار گرونتره. ولی نک بهتر و بریج خیلی خوبی داره (برعکس ۴۲۰ که بریج بدی داره) . میمونه احتمالا پیکاپ وسط که فک کنم شما هم دوست ندارین. ولی خب، به نظرم فرو کردن این پیکاپ میدل در بدنه بیشتر بیرزه تا خرید ساز ضعیفتر.
    البته راستش رو بخواین من اصلا ۴۷۰ از نزدیک ندیدم.
    والا این سار آرجی 420 دست دوم یکی از دوستان هست خواستم بدونم اگه ساز خوبیه بگیرم
    1200 میگه اندونزی هم هست

30. کاربران زیر از vinx به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

1200 اگه تمییز باشه فکر کنم نسبتا خوب گفته. ظاهرا هانی نیست، اون آیبانز خوب میشناسه.

32. 2 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

صفحه 35 از 62 نخستنخست ... 2531323334353637383945 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)