لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 14 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 218

موضوع: آموزش درست ویولن (نحوه ی شروع فراگیری. ترتیب آموزش کتاب های نت و ...)

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    در مورد سبک سنتی هم بعدا اگه فرصتی شد چندتا پیشنهاد میدم. (سبک اصلی من سنتی هست اما واقعا به کلاسیک هم علاقه مند هستم)

2. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

daniel_chb62 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    21854
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    19 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 9/0
    میزان امتیاز
    0

بنظر من ... شما كلاسيك كار كن ... آهنگايي كه شما ميگي بيشتر به كلاسيك نزديكه تا سنتي .. البته اساتيدي مثل شادمهر و بزرگتر از اون مرتضوي اونقدر استادن كه تو هر دو تا سبك آهنگ ميزنن ... پس خيلي نگران اينكه اگه يه سبكي رو ياد بگيري و ولي نتوني اون يكي سبك رو بنوازي نباش .. مطلب ديگه در ارتباط با وقتي كه استاد براي شما ميزاره .. استاد بيشتر از نيم ساعت كاري نداره ... كار اصلي رو شما بايد خونه انجام بدي... مثل كلاس كنكور نيست كه بخواد كلي نكته برات بگه ... شما بايد خوب گوش بدي . بقول دوستمون [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] هر چي بيشتر گوش بدي بعد يه مدت يه چيزايي ميشنوي كه قبلا دركش نميكردي ... ايشالا موفق باشي ... فقط بدون ويولون خيلي چموشه ... بايد خيلي علاقه داشته باشي ...
    Music is all around us .. all you have to do is L I S T E N

4. 3 کاربر برای این پست از daniel_chb62 تشکر کرده اند:

HaaaMeeeD آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91827
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    38
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوستای گلم خیلی ممنون از راهنماییتون. لطف کردین.
    با راهنمایی که شما و دوستای دیگه کردن تصمیم گرفتم که کلاسیک رو شروع کنم.
    اولا کتاب هاشون استاندارده و میتونم به خوبی روی استایل و قدرت دستم کار کنم. بعدا اگه دیدم که علاقه ای پیدا نکردم به کلاسیک چیزی از دست ندادم و قدرت دست و استایلم خیلی بهتر از زمانی شده که کتاب خالقی رو تموم میکردم. و بعدش میرم دنبال سنتی.
    و اونجوری که من متوجه شدم بهتر اینه که از کلاسیک بریم سنتی, درسته؟؟

6. 3 کاربر برای این پست از HaaaMeeeD تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

بله دوست عزیز کاملا درسته ..

8. کاربران زیر از Sampler به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    404 بار تشکر شده در 159 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 134/0
    Given: 32/0
    میزان امتیاز
    11

آقا در مورد آرشه ممکنه که خیلی سفتش میکنی. زیاد سفت باشه میلرزه رو سیم. منظورم سفت گرفتن نیستا. موی آرشه ات منظورمه. واین که چون تازه شروع کردی عضلات دستت عادت ندارن نمیتونن خوب وزن آرشه رو کنترل کنن. به مرور همونطور که دوستان گفتن بر طرف میشه.

10. کاربران زیر از Nilya به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HaaaMeeeD آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91827
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    38
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا در مورد آرشه ممکنه که خیلی سفتش میکنی. زیاد سفت باشه میلرزه رو سیم. منظورم سفت گرفتن نیستا. موی آرشه ات منظورمه. واین که چون تازه شروع کردی عضلات دستت عادت ندارن نمیتونن خوب وزن آرشه رو کنترل کنن. به مرور همونطور که دوستان گفتن بر طرف میشه.
    مرسی نیلی جان.

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

استایل دست و قدرت آرشه کشی ربطی به چیزایی که قراره زده بشه نداره. یعنی اگه ایرانی هم کسی میخواد کار کنه باید استایل دست و ایستادن و آرشه کشی و اینا همش باید صحیح باشه. خیلی جاها هم میشه رفت که این عوامل توش باشه و ایرانی هم تدریس بشه. هر چند کم هست ولی حتما یه جاهایی باید باشه که از اساتید مجرب و خوب استفاده بشه برای آموزش ویولن ایرانی. به هر حال اگه چیزی مثل نواخته های بیژن مرتضوی مد نظرت هست ایرانی کار کن و اگه چیزی مثل نواخته های شادمهر عقیلی که کلاسیک کار کن. اینم داشته باش که اگه ایرانی کار کنی به راحتی میتونی کار های شادمهر رو هم اجرا کنی. کلا در هر دو مثل هم هستن. رحمت الله بدیعی رو در نظر داشته باش که ویولن ایرانی رو در حد اعلا مینواخت و شاگرد ابوالحسن صبا بود و از اداره فرهنگ و هنر پیش از انقلاب مدرک درجه یک هنر داشت و در کنارش از هنرستان موسیقی فارغ التحصیل شده بود و دیپلم موسیقی کلاسیک هم داشت و بعد از انقلاب به هلند رفت و ویولن مایستر ارکستر رویال آمستردام هلند شد. پس اینا مزاحم همدیگه نیستن و اصلا هر ویولنیست در ایران باید حد اقل بتونه چند تا آهنگ ملی خودشو بزنه. به هر حال اگه اول کلاسیک کار کنی بهتر هست. منم موافقم که ابتدا کمی کلاسیک کار کرده بشه. اگه در این مدت علاقه بیشتری پیدا کردی میتونی ادامه بدی و گرنه هر وقت بخوای می تونی بری ایرانی کار کنی. موفق باشی .
    ای پادشاه ، سایه ز درویش وا مگیر
    ناچار خوشه چین بود آنجا که خرمن است

13. 4 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

HaaaMeeeD آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91827
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    38
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    استایل دست و قدرت آرشه کشی ربطی به چیزایی که قراره زده بشه نداره. یعنی اگه ایرانی هم کسی میخواد کار کنه باید استایل دست و ایستادن و آرشه کشی و اینا همش باید صحیح باشه. خیلی جاها هم میشه رفت که این عوامل توش باشه و ایرانی هم تدریس بشه. هر چند کم هست ولی حتما یه جاهایی باید باشه که از اساتید مجرب و خوب استفاده بشه برای آموزش ویولن ایرانی. به هر حال اگه چیزی مثل نواخته های بیژن مرتضوی مد نظرت هست ایرانی کار کن و اگه چیزی مثل نواخته های شادمهر عقیلی که کلاسیک کار کن. اینم داشته باش که اگه ایرانی کار کنی به راحتی میتونی کار های شادمهر رو هم اجرا کنی. کلا در هر دو مثل هم هستن. رحمت الله بدیعی رو در نظر داشته باش که ویولن ایرانی رو در حد اعلا مینواخت و شاگرد ابوالحسن صبا بود و از اداره فرهنگ و هنر پیش از انقلاب مدرک درجه یک هنر داشت و در کنارش از هنرستان موسیقی فارغ التحصیل شده بود و دیپلم موسیقی کلاسیک هم داشت و بعد از انقلاب به هلند رفت و ویولن مایستر ارکستر رویال آمستردام هلند شد. پس اینا مزاحم همدیگه نیستن و اصلا هر ویولنیست در ایران باید حد اقل بتونه چند تا آهنگ ملی خودشو بزنه. به هر حال اگه اول کلاسیک کار کنی بهتر هست. منم موافقم که ابتدا کمی کلاسیک کار کرده بشه. اگه در این مدت علاقه بیشتری پیدا کردی میتونی ادامه بدی و گرنه هر وقت بخوای می تونی بری ایرانی کار کنی. موفق باشی .
    مرسی دوست عزیزم ممنون. خیلی کمکم کردی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91895
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

Thumbs up چند سوال ویولونی

سلام من یه ویولن به کمک استادم گرفتم از تهران 1 تومن ویولن خوبیه و قطعاتش همش از آبنوسه خرک تلر سیم هم پیراسترو سبز.
    و اما چندتا سوال دارم
    1-چجوری بفهمم چوب گریفش چوبه خوبیه؟
    2-این درجه ای که تو جعبه ویلن نصب شده کارش چیه؟
    3-به حرف از استادم چون ساز نو هسته و همینطور سیماش هنوز صدای واقعیشو نداره میگه که به مرور صداش رو روال میوفته میخواسم ببینم چقد زمان میبره؟
    مرسی از همتون

16. کاربران زیر از ferii به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    151 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/0
    Given: 29/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

سلام دوست عزیز مبارکت باشه
    1 اگه همه چیش ابنوسه سیم گیرو امتحان کن بنداز تو اب اگه زیر اب موند ابنوسه اگه اومد بالا چوب معمولیه چون گریفشو که نمتونی بکنی حالا سیم گیرو با گوشیها و گریف مقایسه کن اگه عین هم بودن میفهمی که گریف هم ابنوسه گوشیهارو هم درنیار چون هر کدوم برای همون سوراخ تنظیم شده در بیاری قاطی میشه فردا سازت کوک نگه نمیداره برا همین میگم فقط سیم گیرو میتونی امتحان کنی البته اگه سیم گیرت صدف داشت یعنی ابنوسه نیاز نیست تو اب بندازی بعد گوشیها هم باید صدف داشته باشه حالا میتونی اونا رو با گریف مقایسه کنی چون گریف ابنوس هم باشه بازم روش صدف نمیزنن
    2 اون درجه رطوبت سنجه میزان رطوبت داخل کیس رو نمایش میده زیاد چیز مهمی نیس
    3 استادت راس میگه باید باهاش کار کنی تا صدای سازت باز بشه البته همینجوری نیست که صدای سازت خوب بشه ها دلیل علمی مفصل داره حدود سه چهار ماه کار کنی صداش بهتر میشه بعدش هم هر روز بهتر از دیروز هر چقد کار کنی صداش بهتر تر میشه تا شصت هفتاد سال بعدش دیگه یواش یواش رو به زوال میره
    ویرایش توسط mehrabnasiri : Thursday 31 October 2013 در ساعت 03:14 PM

18. 3 کاربر برای این پست از mehrabnasiri تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91895
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabnasiri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز مبارکت باشه
    1 اگه همه چیش ابنوسه سیم گیرو امتحان کن بنداز تو اب اگه زیر اب موند ابنوسه اگه اومد بالا چوب معمولیه چون گریفشو که نمتونی بکنی حالا سیم گیرو با گوشیها و گریف مقایسه کن اگه عین هم بودن میفهمی که گریف هم ابنوسه گوشیهارو هم درنیار چون هر کدوم برای همون سوراخ تنظیم شده در بیاری قاطی میشه فردا سازت کوک نگه نمیداره برا همین میگم فقط سیم گیرو میتونی امتحان کنی البته اگه سیم گیرت صدف داشت یعنی ابنوسه نیاز نیست تو اب بندازی بعد گوشیها هم باید صدف داشته باشه حالا میتونی اونا رو با گریف مقایسه کنی چون گریف ابنوس هم باشه بازم روش صدف نمیزنن
    2 اون درجه رطوبت سنجه میزان رطوبت داخل کیس رو نمایش میده زیاد چیز مهمی نیس
    3 استادت راس میگه باید باهاش کار کنی تا صدای سازت باز بشه البته همینجوری نیست که صدای سازت خوب بشه ها دلیل علمی مفصل داره حدود سه چهار ماه کار کنی صداش بهتر میشه بعدش هم هر روز بهتر از دیروز هر چقد کار کنی صداش بهتر تر میشه تا شصت هفتاد سال بعدش دیگه یواش یواش رو به زوال میره
    سلام . مرسی دوسته خوبم . آره سیم گیر گوشی آبنوسه صدفداره . اما هفتاد سال تا بیاد رو روال بیوفته میشم 90 ساله ولی کلی زمان معمول بخوایم بگیم که صدا ویولن باز شه بار روزانه 3 یا 4 ساعت تمرین باهاش چقده؟ و منظورت از دل دلایل از دلایل علمی چیه؟ راستی شما خودتون چند وقته ویولن می زنید؟

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    90793
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    46
    151 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/0
    Given: 29/0
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

پس حالا ببین گریفت هم مثل سیم گیر صافو براقو ... است ببین باید از حس ششمت کمک بگیری بعد یه مدت با یه نگاه میتونی ابنوسو از چوبای دیگه تشخیص بدی ولی خیالت راحت باشه رو ویولن یه تومنی حتما گریف ابنوس سوار میکنن گریف ابنوس عمده ای 15 تومنه تکی بخای بخری چهل تومن در مقابل یه تومن چیزی نیس حتما ابنوسه نترس
    ببین دوست گلم اینجوری که نمیشه گفت هزار تا عامل تو صدای ساز موثره اگه از هر لحاظد اشکال نداشته باشه یکسال دیگه رو رواله نمیشه بگیم این ویولن یکسالو دو روز و... ساعت صداش باز میشه بستگی داره تو دماهای مختلف با درجه رطوبت های مختلف و... باهاش نوازندگی کنی اونوخ صداش باز میشه شاید هم یه مشکل فنی داشته باشه اصلا هر روز صداش خرابتر بشه انقد وسواس نباش تو هر روز نمیتونی سه ساعت تمرین کنی اعصابت مثل شکر خورد میشه توروزی یک ساعت تمرین کن من بهت جایزه میدم دلایل علمی یعنی چوب داخلش صمغ های ریزی هست اینا در طی زمان پودر میشه خارج میشه از چوب
    چوب خشک تر میشه تارهای چوب جا باز میکنن نوسانات بیشتر میشه و... که واقعا قابل توضیح در اینجا نیست
    من حدودا ده ساله

21. 2 کاربر برای این پست از mehrabnasiri تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91895
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    4 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabnasiri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پس حالا ببین گریفت هم مثل سیم گیر صافو براقو ... است ببین باید از حس ششمت کمک بگیری بعد یه مدت با یه نگاه میتونی ابنوسو از چوبای دیگه تشخیص بدی ولی خیالت راحت باشه رو ویولن یه تومنی حتما گریف ابنوس سوار میکنن گریف ابنوس عمده ای 15 تومنه تکی بخای بخری چهل تومن در مقابل یه تومن چیزی نیس حتما ابنوسه نترس
    ببین دوست گلم اینجوری که نمیشه گفت هزار تا عامل تو صدای ساز موثره اگه از هر لحاظد اشکال نداشته باشه یکسال دیگه رو رواله نمیشه بگیم این ویولن یکسالو دو روز و... ساعت صداش باز میشه بستگی داره تو دماهای مختلف با درجه رطوبت های مختلف و... باهاش نوازندگی کنی اونوخ صداش باز میشه شاید هم یه مشکل فنی داشته باشه اصلا هر روز صداش خرابتر بشه انقد وسواس نباش تو هر روز نمیتونی سه ساعت تمرین کنی اعصابت مثل شکر خورد میشه توروزی یک ساعت تمرین کن من بهت جایزه میدم دلایل علمی یعنی چوب داخلش صمغ های ریزی هست اینا در طی زمان پودر میشه خارج میشه از چوب
    چوب خشک تر میشه تارهای چوب جا باز میکنن نوسانات بیشتر میشه و... که واقعا قابل توضیح در اینجا نیست
    من حدودا ده ساله
    مرسی داداش هم با تیکه هات مارو خندوندی هم یه چیزی یاد گرفتیم فدات ولی کلی من روزی 3 ساعتو کار میکنم و خسته هم نمیشم حالا جایزه رو بده شوخیدم ب روزی ربع ساعت گوشی گوش میدمو 1 ساعتم میزنم مرسی بابت اینکه وقتتو گرفتم فدات

23. کاربران زیر از ferii به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HaaaMeeeD آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91827
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    38
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض کمک در مورد نحوه ی تمرین روزانه ویولن و چند سوال دیگر

دوستای خوبه خودم ســـــــــلــــام.
    بچه ها من تازه ویولن رو شروع کردم. 1 ماهی میشه. چندتا سوال دارم ازتون:
    1. من قبلا خیلی دستو پا شکسته کار میکردم. اصلا برنامه ای نداشتم. الان تقریبا میتونم روزی 3 الا 4 ساعت کار کنم.
    به نظرتون این 3 یا 4 ساعتو چطوری کار کنم؟چیا کار کنم؟منظورم اینه که جند ساعتشو تئوری چند ساعتشو گوش کنم چند ساعتشو ویولن بزنم و ... یا این که همشونو توی یه روز انجام بدم یا نه یه روز تئوری یه روز گوشی و یه روزم تمرین با ویولن و ... ؟؟(امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین)
    2. من قبلا میخواستم سنتی کار کنم ولی الان تصمیم گرفتم کلاسیک شروع کنم. ازون جایی که اهنگ های ایرانی رو دوست دارم میخوام ببینم کسی که کلاسیک کار کنه چند درصد اهنگ های ایرانی رو میتونه بزنه؟؟؟
    و این که با کتاب ل ویولن چه کتاب های مکمل دیگه رو تمرین کنم؟؟میتونم خالقی یک رو هم تمرین کن؟؟؟و چون مشق های کتاب اول کمی خسته کنندس یه کتاب اهنگ هم معرفی کنین بهم که اشتیاقم بیشتر بشه.
    3. و این که یه کمی انگشت کذاریم مشکل داره. چطوری سرعت دست و انگشت گذاریمو میتونم عالی کنم؟چطوری گوشمو قوی کنم؟؟با چه تمرین هایی؟
    بازم ببخشید که سوال هام زیاد بود. و ممنونم ازتون که مثل همیشه با صبر و حوصله جوابمو میدین. ممنونم.

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

Exclamation ایا این روش تدریس به نظر شما صحیح است؟ لطفا راهنمائی کنید

دوستان امروز دومین جلسه کلاسم بود استاد فقط گفت کدام نت مربوط به کدام سیم است وهیچ توضیحی در خصوص نحوه ارشه کشی و سیستم و وضعیت ارنج بازو و مچ در حین تعویض سیمها نداد حتی در خصوص پازدن فرمودن نیازی نیست سی دی کتاب را گوش بده ریتم دستت میاد و سوال پرسیدم در مورد نحوه کوک گفت فعلا لازم نیست یاد بگیری ولی به کسی نشان دادم گفت ساز کوک نیست به نظر شما درسهای را که فرمودنند تمرین کنم با توجه به اینکه اولا ساز کوک نیست دوما هیچ ذهنیت درستی در خصوص پزیشن بازو مچ و ساعد ندارم ایا صلاح میباشد ایا به نظر شما با این سیستم اموزشی درست است با ایشون ادامه دهم ممنون میشم راهنمائی کنید چون ایشون پانزده درس کتاب را گفته برا جلسه بعد بزن بیا چکار کنم دوستان الله بختکی تمرین کنم و یا بنا را بذارم بر ایشا... ماشا.. که درست دارم میزنم لطفا راهنمائی کنید

26. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان امروز دومین جلسه کلاسم بود استاد فقط گفت کدام نت مربوط به کدام سیم است وهیچ توضیحی در خصوص نحوه ارشه کشی و سیستم و وضعیت ارنج بازو و مچ در حین تعویض سیمها نداد حتی در خصوص پازدن فرمودن نیازی نیست سی دی کتاب را گوش بده ریتم دستت میاد و سوال پرسیدم در مورد نحوه کوک گفت فعلا لازم نیست یاد بگیری ولی به کسی نشان دادم گفت ساز کوک نیست به نظر شما درسهای را که فرمودنند تمرین کنم با توجه به اینکه اولا ساز کوک نیست دوما هیچ ذهنیت درستی در خصوص پزیشن بازو مچ و ساعد ندارم ایا صلاح میباشد ایا به نظر شما با این سیستم اموزشی درست است با ایشون ادامه دهم ممنون میشم راهنمائی کنید چون ایشون پانزده درس کتاب را گفته برا جلسه بعد بزن بیا چکار کنم دوستان الله بختکی تمرین کنم و یا بنا را بذارم بر ایشا... ماشا.. که درست دارم میزنم لطفا راهنمائی کنید
    سلام. من سازم ویولن نیست در مورد روش تدریس ایشون نمیتونم نظری بدم، صبرکنین ویولنیست های سایت میان نظر کارشناسی تری میدن.
    ولی به نظرمن: اوضاع خیلی خرابه!!
    اول اینکه وقتی در مورد استایل و آرشه کشی توضیحی ندادند چطور ازتون خواستن جلسه بعد اجرا کنین؟!!
    دوم اینکه بفرمائید پانزده درس از کدوم کتاب رو گفتن تمرین کنین! در یک هفته پانزده تا درس رو میخوای تمرین کنی؟؟!!!
    و از اینکه فرمودن نیازی نیست، سی دی کتاب رو گوش کن ریتم دستت میاد در عجبم!! ریتم یکی از اساسی ترین و مهمترین ارکان موسیقیه، چطور به همین سادگی ازش میگذرن!!
    دوست عزیز، به نظر من، با این اوضاع فعلا شروع به تمرین نکنید تا ویولنیست های عزیز بیان راهنماییتون کنن...
    راستی مجید جان، شما چند سالتونه؟!!

28. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 14 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)