لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 79 از 96 نخستنخست ... 296975767778798081828389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,249 به 1,264 از 1534

موضوع: یادگیری گیتار الکتریک

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.69
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Torque [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    داداش من 1 اموزش فارسی جامع میخواستم فقط برای اشنایی اگه میتونین اونو بذارین ممنون میشم
    من متاسفانه منبع فارسی برای گیتار الکتریک نمیشناسم.

یه نکته ای رو برادرانه خدمتت عرض میکنم.

خوندن کتاب صرفا برای یادگیری یک ساز، هیچ دردی رو دوا نمیکنه. جر اینکه ممکنه در اثر درک نادرست مطالب کتاب، اشتباهاتی رو مرتکب بشی که بعدا سخت بشه جبرانش کرد. پیشنهاد من اینه که حالا که قصد داری پیش یه استاد کار کنی، بذاری استادت بهت بگه چیکار کنی. سرخود عمل کردن در اینگونه شرایط کار اشتباهیه.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

2. 6 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91662
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    12 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

شما استادی میشناسین در داخل رشت ؟؟

4. 2 کاربر برای این پست از Torque تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 956/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Torque [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شما استادی میشناسین در داخل رشت ؟؟
    دوست عزیز، بنده که در تهران هستم، تو Google سرچ کردم و این لینک رو پیدا کردم که ۱۶ تا آموزشگاه موسیقی رو با تلفن و آدرس در رشت و حومه مشخصات داده. اگر زحمتی نیست براتون، یه کلیک روش بکنید و یه دو سه تا تماس تلفنی بگیرید باهاشون. شما از الان که دنبال استاد رفتن براتون سخته، آیا خودتون رو آماده کرده اید که در راه „سخت تر” فرا گیری موسیقی‌ (از هر نوعش) گام بردارید؟ از تو خونه نشستن و اینجا چیزی گیر نمیاد و این حرف‌ها آبی‌ گرم نمیشه، شما هم موزیسین نمیشید. پس بد نیست اگه واقعاً میخواهید نوازنده یک ساز (چه بهتر که گیتار باشه. این مملکت گیتاریست خوب نیاز داره بسیار) یه تکون جدی بدید و از همین الان بگذارید پشتش. از این پست بنده ناراحت نشید لطفا. گهگداری یه نفر رو میبینی‌ که باید یه سیخونک بزنی‌ تا راه بیفته. چه بسا (امیدوارم) همین شما سال دیگه نمونه کارتون رو اینجا بگذارید و جوری بنوازید که همه از خوشحالی (مخصوصاً بنده) در جا خشک بشن. به امید اون روز.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

6. 5 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    91662
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    12 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

ممنون
    اکثر جاها رفتم بابا یک ساز هایی یاد میدن که تاحالا اسمشم نشنیدم بعدا گیتار الکتریک یاد نمیدن همشون یا کلاسیک هستن یا پاپ
    حالا نگاهی بندازم ببینم چی میشه
    در ضمن من میخواستم بپرسم استاد خوب تو رشت کیه چون 2 تا از همکلاسیهام با هم گیتار رفتن یاد بگیرن گیتار کلاسیک هرکدوم یک اموزش گاهی رفتن مثلا یه نفر خونش به فلان جا نزدیک تر بود رفت اونجا اونیکی رفت یه جای دیگه و... یعنی 2 اموزشگاه متفاوت و پیش 2 استاد متفاوت
    تو 1 ماه همکلاسیم میتونست کموبیش اهنگ بزنه ولی اون یکی همکلاسیم تازه میخاست یاد بگیره که گیتارو چجوری تو دستش نگه داره نزدیکای 100 صفحه هم جزوه تو دستش داشت فقط برای اینکه چجوری گیتار رو نگه داره
    پس استاد خیلی مهمه من اگه برم پیش کسی بخاد منو بپیچونه متاسفانه نمیتونم تحمل کنم و باید اموزشگاه رو رو سر طرف خراب کنم :دی
    هیچ کسی هم استاد نمیشناسه تو رشت درسته ؟؟
    ویرایش توسط Torque : Thursday 24 October 2013 در ساعت 02:08 PM

8. 2 کاربر برای این پست از Torque تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ممنون
    اکثر جاها رفتم بابا یک ساز هایی یاد میدن که تاحالا اسمشم نشنیدم بعدا گیتار الکتریک یاد نمیدن همشون یا کلاسیک هستن یا پاپ
    حالا نگاهی بندازم ببینم چی میشه
    در ضمن من میخواستم بپرسم استاد خوب تو رشت کیه چون 2 تا از همکلاسیهام با هم گیتار رفتن یاد بگیرن گیتار کلاسیک هرکدوم یک اموزش گاهی رفتن مثلا یه نفر خونش به فلان جا نزدیک تر بود رفت اونجا اونیکی رفت یه جای دیگه و... یعنی 2 اموزشگاه متفاوت و پیش 2 استاد متفاوت
    تو 1 ماه همکلاسیم میتونست کموبیش اهنگ بزنه ولی اون یکی همکلاسیم تازه میخاست یاد بگیره که گیتارو چجوری تو دستش نگه داره نزدیکای 100 صفحه هم جزوه تو دستش داشت فقط برای اینکه چجوری گیتار رو نگه داره
    پس استاد خیلی مهمه من اگه برم پیش کسی بخاد منو بپیچونه متاسفانه نمیتونم تحمل کنم و باید اموزشگاه رو رو سر طرف خراب کنم :دی
    هیچ کسی هم استاد نمیشناسه تو رشت درسته ؟؟
    خوب اصول اولیهٔ نوازندگی و فراگیری اصول موسیقی‌ که یکین. همون نتها و فواصل و میزان بندی‌ها و فرمول‌های ساخت آکورد و غیره، همه برای هر نوع گیتار یکی‌ هستن. مثل الفبا میمونه که شما با قواعد نوشتاری و گفتاری آشنا میشی‌، بعد یا میری مهندس فیزیک میشی‌، یا رئیس باند مافیا! این هم همین‌طوره. اول اصول رو یاد میگیری، بعد به سبک مورد علاقه ات میپردازی. برو پیش یکی‌ از (بنظرم بهتره) اساتید کلاسیک کار اونجا، این اصول اولیهٔ رو باهاشون آشنا بشو. بعد میتونی‌ از روی DVD‌ها و Tablature‌ها به نحوی خود آموزی کنی‌. ولی‌ تا وقتی‌ هیچ ایده‌ای در رابطه با اصول موسیقی‌ نداشته باشی، هر چی‌ هم کتاب و جزوه و یحتمل „تقلب” (مثل امتحان‌های آخر سال زمان ما... هههه) فیلم و اینا هم که بیبینی، اصلا نمی‌فهمی یارو چرا اینجوری زده یا اصلا چی‌ میگه...

اون استاد هم که میگی‌ هنوز داره رو گرفتن گیتار رو رفیقت کار میکنه، آیا هیچ فکر کردی که میزان „گیرایی” رفیقت چقدره؟ شاید بچه باهوشی باشه تو تمام مراحل زندگیش و درسیش، ولی‌ این دلیل نمیشه که موقع یاد گرفتن ساز هم همون قدر استعداد داشته باشه. ایشون برای اینکه بتونن نوازنده بشن، راه سخت تری (از نظر مقدار تمرین و نحوه تمرین کردن) دارن. شاید ایراد اصلا از استادشون نباشه. شاید هم باشه. فوقش اینه که میری یه کلاس دیگه.

شما هم چیزی رو سر کسی‌ خراب نکن. اینجوری گیتاریست نمیشی‌ و تا آخر عمر باید کار کنی‌ و درآمدت رو بجای اینکه حال کنی‌ باهاش، باید بدی خسارت صاحب کلاس...
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

10. 7 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26986
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    146
    68 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 22/0
    میزان امتیاز
    15

سلام به دوستانه عزیز
    میخواستم اگه کسی آموزشی در رابطه با دسته ویبره (ترمولو) داره اینجا برای من بذاره. خودم دو صفحه از کتاب لید گیتار 1 تروی استتینا دارم، ولی یکم برام گنگه. اگه فیلمی در این زمینه دارین لطفا بذارین /م\

12. 2 کاربر برای این پست از aminya تشکر کرده اند:

siavash34 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    74999
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    475
    690 بار تشکر شده در 240 پست

شبکه های اجتماعی من

Add siavash34 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 43/2
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط aminya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به دوستانه عزیز
    میخواستم اگه کسی آموزشی در رابطه با دسته ویبره (ترمولو) داره اینجا برای من بذاره. خودم دو صفحه از کتاب لید گیتار 1 تروی استتینا دارم، ولی یکم برام گنگه. اگه فیلمی در این زمینه دارین لطفا بذارین /م\
    دوست عزیز چرا از یوتیوب استفاده نمیکنی؟
    خیلی چیزای به درد بخور در این مورد میتونی اونجا ببینی.

14. 4 کاربر برای این پست از siavash34 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26986
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash34 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز چرا از یوتیوب استفاده نمیکنی؟
    خیلی چیزای به درد بخور در این مورد میتونی اونجا ببینی.
    با این وضعیت هیلترینگ سخته استفادش. ولی فکر کنم بهترین منبع همونه

16. 2 کاربر برای این پست از aminya تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26986
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط siros1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه عزیز همون جوری که گفتم اکثر قریب به اتفاق نوازنده ها همینجوری که من گفتم گیتارو توی دستشون میگیرن. اصلا نگاه به استایل جیمز هتفیلد , دیوید گیلمور حتی جیمی هندریکس بکن و همونجوریه که من میگم گیتارو گرفتن.
    (اصلا دوستان عزیز اگه توی پوشه های کامپیوترشون اجرای زنده ی راک دارن که قطعا میدونم دارن فقط میخوام که دقت کنن یه دست چپ نوازنده های گیتار و اینکه انگشت شصت اونا کجای نک گیتاره((از پشت نک بیرون زده چون نک گیتارو چجوری در گودی بین شصت دست چپ و انگشت اشاره ی دست چپ فرو بردن تا ویبره و بند را درست بتونن اجرا کنن و به دست چپشون این اجازه را بدن که Rotate یا همون چرخش داشته باشه.))

این ویدیو را هم ببینی دقیقا متوجه میشی منظور من چیه. به دوستان هم حتما حتما حتما توصیه میکنم این ویدیو را از سایت یوتیوب بگیرن و دانلود کنن و مثل من اگه تا قبل از این اشتباهی بند و ویبره میکردم , اشتباه خودشونو تصحیح کنن:

نقل قول نوشته اصلی توسط siros1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینم یه ویدیو از جو ستریانی که توی ثانیه ی 43 این ویدیو میگه که چجوری دست چپتونو بزارین دور فینگر بورد (برای انجام یه بند و ویبره صحیح):

من یکم نگران شدم برای این مسئله: در فیلم دومی که جو ستریانی حفره ی بین انگشت شصت و انگشت اشارشو به پایینه نک میچسبونه، من وقتی این کارو میکنم تسلطم رو از دست میدم و انگشت هام بلند تر میشن و مثلا برای گرفتن سیم 3 فرت 5 باید انگشت هامو به سمته پایین خم کنم. ولی اگه عضله ی قبل ار انگشت اشاره رو پایین نک بذارم این مشکلم حل میشه. میشه یکی راهنمایی کنه که روش صحیح چیه؟ با این روش خودم در بند کردن هم از چرخش و هم از نیروی انگشتام استفاده میکنم (نه به صورت قائم)

دوم اینکه در تمرین 25 عکس پایین گذاشتن شصت بالای نک سخته و بهتره که پشت نک گذاشته بشه.
    ویرایش توسط aminya : Friday 1 November 2013 در ساعت 12:31 PM

18. 2 کاربر برای این پست از aminya تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    89318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    44 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aminya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من یکم نگران شدم برای این مسئله: در فیلم دومی که جو ستریانی حفره ی بین انگشت شصت و انگشت اشارشو به پایینه نک میچسبونه، من وقتی این کارو میکنم تسلطم رو از دست میدم و انگشت هام بلند تر میشن و مثلا برای گرفتن سیم 3 فرت 5 باید انگشت هامو به سمته پایین خم کنم. ولی اگه عضله ی قبل ار انگشت اشاره رو پایین نک بذارم این مشکلم حل میشه. میشه یکی راهنمایی کنه که روش صحیح چیه؟ با این روش خودم در بند کردن هم از چرخش و هم از نیروی انگشتام استفاده میکنم (نه به صورت قائم)

دوم اینکه در تمرین 25 عکس پایین گذاشتن شصت بالای نک سخته و بهتره که پشت نک گذاشته بشه.
    همونجوری که توی فایلای ویدیویی ای که از نوازندگان بزرگ میبینی , همونجور بنواز.
    چون ممکنه حرف من سند نباشه ولی „نحوه ی نواختن” اونها و طرز قرارگیری دست چپشونو دیگه نمیتونه کسی خلافشو بخواد عنوان کنه (مثل اون ویدیویی که از جو ستریانی گذاشتم چند پست قبل.)

من عادت خودم اینجوریه که وقتی میخوام به فرتهای 3 به پایین (4و5و6و7و...) برم انگشتمو برای یه بند صحیح حتما از نک گیتار بیرون میزنم.
    حتی برای فرت 1 تا 3 هم همینکارو میکنم به جز یه سری استثناها مثل ریف دوم آهنگ master of puppets که برای سرعت زیاد و دقت اون انگشتامو سعی میکنم از نک گیتار بیرون نزنه و همون پشت باقی بمونه (اونم به خاطر نزدیک نشدن زیاد از حد انگشتهام به هم و در نتیجه تداخل نتها)

راجع به اون قضیه هم که گفتی برات سخته باید بگم که منم روز اول اینجوری بودم ولی با تمرین زیاد برات عادت میشه.

20. 3 کاربر برای این پست از siros1 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26986
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

همونجوری که توی فایلای ویدیویی ای که از نوازندگان بزرگ میبینی , همونجور بنواز.
    چون ممکنه حرف من سند نباشه ولی „نحوه ی نواختن” اونها و طرز قرارگیری دست چپشونو دیگه نمیتونه کسی خلافشو بخواد عنوان کنه (مثل اون ویدیویی که از جو ستریانی گذاشتم چند پست قبل.)

من عادت خودم اینجوریه که وقتی میخوام به فرتهای 3 به پایین (4و5و6و7و...) برم انگشتمو برای یه بند صحیح حتما از نک گیتار بیرون میزنم.
    حتی برای فرت 1 تا 3 هم همینکارو میکنم به جز یه سری استثناها مثل ریف دوم آهنگ master of puppets که برای سرعت زیاد و دقت اون انگشتامو سعی میکنم از نک گیتار بیرون نزنه و همون پشت باقی بمونه (اونم به خاطر نزدیک نشدن زیاد از حد انگشتهام به هم و در نتیجه تداخل نتها)

راجع به اون قضیه هم که گفتی برات سخته باید بگم که منم روز اول اینجوری بودم ولی با تمرین زیاد برات عادت میشه.
    بحث شصت نیست. منم حتما شصتم بیرون میزنه. ولی اینکه از نیروی انگشت استفاده نشه و بخوای انگشتاتو کج بگیری یکم سخته. من از استادم پرسیدم گفت سانتانا به طور قائم بند مینکه. گفت مهم اینه که صدای خوبی بده ئ سرعتو نگیره

22. 2 کاربر برای این پست از aminya تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.49
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

ممکنه حرف من سند نباشه ولی „نحوه ی نواختن” اونها و طرز قرارگیری دست چپشونو دیگه نمیتونه کسی خلافشو بخواد عنوان کنه
    آقا من میخوام خلافش رو ثابت کنم. هیچ الزامی نیست که هرجور اونا گیتار میزنن شما هم همونجور بزنی. شما هرجور راحتی گیتار رو بگیر دستت. هرجور راحتی پیک بزن. هرجور راحتی بند کن. خلاصه همه چیز به خودت بستگی داره. هرکس استایل مخصوص خودش رو داره.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

24. 7 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    89318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا من میخوام خلافش رو ثابت کنم. هیچ الزامی نیست که هرجور اونا گیتار میزنن شما هم همونجور بزنی. شما هرجور راحتی گیتار رو بگیر دستت. هرجور راحتی پیک بزن. هرجور راحتی بند کن. خلاصه همه چیز به خودت بستگی داره. هرکس استایل مخصوص خودش رو داره.
    متوجه عرض جنابعالی نمیشم. یعنی هر کسی هر جوری که دلش خواست گیتار بزنه ؟؟!!!

الان وازنده های بزرگ مثل :
    „جو ستریانی” „عمو جیمز” , „گیلمور” و... همونطوری نک گیتارو با دست چپ میگیرن که من توی صفحه ی 78 کاملا توضیح دادم راجع بهش.
    خود منم یه زمانی اشتباه گیتار میزدم و خوشبختانه الان استایلمو عوض کردم. (اولش سخته ولی بعدا عادت میکنی.)

هیچکدام از ماها در اون جایگاهی نیستیم که از بزرگان گیتار الکتریک مثل جیمز و گیلمو ... ایراد بگیریم. اونا اگر به یه شکلی دست چپو روی نک قرار میدن به هر حال حتما حکمتی داشته کارشون. شمام باید مثل اونا گیتار بزنی وگرنه مثل اونا نمیشی.

26. 2 کاربر برای این پست از siros1 تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

هیچکدام از ماها در اون جایگاهی نیستیم که از بزرگان گیتار الکتریک مثل جیمز و گیلمو ... ایراد بگیریم. اونا اگر به یه شکلی دست چپو روی نک قرار میدن به هر حال حتما حکمتی داشته کارشون.شمام باید مثل اونا گیتار بزنی وگرنه مثل اونا نمیشی.
    خوب این یعنی‌ چی‌؟؟؟؟ بنده نمیتونم مثل اونها گیتار بزنم چون دست چپم از آرنج نمیچرخه... پس بنده چون „حتماً” مثل اونها نمیتونم گیتار بزنم، ۳۸ سال عمرم رو حروم کردم؟؟؟؟؟ پس ما گیتاریست نیستیم و برف پارو کنیم؟؟؟؟ (نه این که برف پارو کنی‌ ایرادی داره ها... ولی‌ گیتار زدن نیست و برف پارو کردن. همین)
    Rockers Nation

28. 7 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    89318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب این یعنی‌ چی‌؟؟؟؟ بنده نمیتونم مثل اونها گیتار بزنم چون دست چپم از آرنج نمیچرخه... پس بنده چون „حتماً” مثل اونها نمیتونم گیتار بزنم، ۳۸ سال عمرم رو حروم کردم؟؟؟؟؟ پس ما گیتاریست نیستیم و برف پارو کنیم؟؟؟؟ (نه این که برف پارو کنی‌ ایرادی داره ها... ولی‌ گیتار زدن نیست و برف پارو کردن. همین)
    اینجا بنده کاملا با اون روشی که توی صفحه ی 78 گفتم قائل هستم و اونو درست میدونم و شاهد این حرف هم نحوه ی نواختن اساتید بزرگ راک هستش.
    حالا اگه کسی دوست نداره دیگران صحیح و درست چیزی را یاد بگیرن , اون دیگه بحثش جداست.
    ویرایش توسط A_Cops_1 : Friday 13 December 2013 در ساعت 08:08 PM دلیل: بحث خارج از موضوع تاپیک ممنوع!

30. 2 کاربر برای این پست از siros1 تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.69
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

متوجه عرض جنابعالی نمیشم. یعنی هر کسی هر جوری که دلش خواست گیتار بزنه ؟؟!!!

الان وازنده های بزرگ مثل :
    "جو ستریانی" "عمو جیمز" ,"گیلمور" و... همونطوری نک گیتارو با دست چپ میگیرن که من توی صفحه ی 78 کاملا توضیح دادم راجع بهش.
    خود منم یه زمانی اشتباه گیتار میزدم و خوشبختانه الان استایلمو عوض کردم. (اولش سخته ولی بعدا عادت میکنی.)

هیچکدام از ماها در اون جایگاهی نیستیم که از بزرگان گیتار الکتریک مثل جیمز و گیلمو ... ایراد بگیریم. اونا اگر به یه شکلی دست چپو روی نک قرار میدن به هر حال حتما حکمتی داشته کارشون. شمام باید مثل اونا گیتار بزنی وگرنه مثل اونا نمیشی.
    دوست عزیز، این بزرگانی که شما همش ازشون یاد میکنی رو همه دوستان ازش اطلاع دارن. فقط شما نمیدونی که اینطوری زود قضاوت میکنی. کسی هم از این بزرگان ایرادی نگرفته!

بحث، چیز دیگه ای هست. موضوع شیوه گیتار زدن نیست. موضوع، استایل نوازندگی هست.

شما توی همین بزرگان گیتار که نگاه کنی، کدومشون رو میتونی پیدا کنی که استایلشون عینا شبیه هم باشه؟!
    ویرایش توسط Honey_Shababi : Friday 13 December 2013 در ساعت 09:49 PM
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

32. 6 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

صفحه 79 از 96 نخستنخست ... 296975767778798081828389 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)