لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 192

موضوع: انواع واقسام سوالات یک مبتدی در مورد ویولن و ویولن نوازی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    با تمام این اوصاف اگه خواستین ویلن رو شروع کنین حتما با اساتید و هنرمندان عرصه ی ویلن مشورت کنید. امیدوارم این تاپیک باعث بشه که اساتید بیان و راهنماییتون کنن.

نوازندگی ویلن به جز خریدن ساز، یافتن استاد دلسوز و کاربلد و مهیا کردن محل تمرین نیاز به 3 تا اصل اساسی داره. 1- علاقه 2- پشتکار 3- حوصله (البته استعداد هم خیلی مهمه ولی در ابتدای کار هنرجو نمیتونه با اطمینان بگه چقدر استعداد ویلن زدن داره... ضمنا استعداد یه مقدار کمش ممکنه کافی باشه تا آدم به هدفش در حد توان برسه ولی هر کدوم از این 3 اصل اگه به مقدار کافی وجود نداشته باشه به هیچ هنرجو احتمالا ویلنیست نمیشه. در واقع اینا اصول لازم هستن)

فراگیری ویلن مدت زمان دقیقی نداره. به هدف بستگی داره. سبک نواختن هم خیلی مهمه... رپرتوار آموزشی سبک کلاسیک خیلی مفصله و رپرتوار سبک سنتی ایرانی نسبتا کم حجم تره ولی خب سبک ایرانی هم مثل سبک کلاسیک خیلی عمیق هست و حس در کنار تکنیک بسیار مهمه که برای دریافت حس و تقویت اون ممکنه نیاز به سال ها تمرین با تعمق باشه...
    اما برای اینکه یه نفر به اصطلاح عوام راه بیفته حدودا 1-2 سال نیازه که مقدمات رو پشت سر بذاره و اگه بخواد در حد معقول و قابل قبولی بنوازه ممکنه نیاز باشه برای تکمیل آموخته هاش 2-3 سال دیگه هم طی طریق کنه و تکنیک ها رو یاد بگیره... البته اگه هنرجو استعداد خیلی خاص و خدادادی داشته باشه ممکنه زمان کمتری طول بکشه... برای حرفه ای شدن هم به بیش از 5-6 سال نوازندگی احتیاج هست و شاید خیلی بیشتر... (ویلن به گفته ی خیلی از اساتید انتها نداره)

البته من خیلی وقته که از قیمت ها خبری ندارم ولی ویلنی که برای شروع مناسب باشه ممکنه بین 400-500 تومن تا 800 الی 1 میلیون تومن قیمت داشته باشه. (شاید یه ویلن با قیمت 600-700 تومن که قابل قبول باشه بتونید پیدا کنید... ویلن های دست دوم رو هم ببینید) ... اگه بخواین یه ویلن بهتر بخرین که برای همیشه داشته باشینش (البته ممکنه یه ویلن ارزون خوب هم پیدا بشه) ولی احتمالا باید از 1.5 یا 2 تومن بیشتر خرج کنید... (خرید ویلن خودش خیلی مفصله... توی تاپیک های بخش کلاسیک خیلی بهش پرداخته شده... انواع ... قیمت ها)

فکر می کنم شما ساکن شیراز هستین... توی شیراز اساتید ویلن بسیار خوبی هست تا اونجایی که من میدونم. نمیدونم استاد شجاع الدین لشکر لو هنوز تدریس می کنن یا نه ولی ایشون یکی از بهترین و مشهورترین اساتید هستن.

براتون آرزوی موفقیت می کنم

2. 8 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)