لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 169

موضوع: صندلی داغ V2

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    85671
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    111
    378 بار تشکر شده در 111 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 185/1
    Given: 208/0
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Untouchable [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من باز اومدم این بار به فتوای خاله ی عزیز! :)

1. غیر از پیانو به چه ساز هایی علاقه داری؟! (5 تا به ترتیب! )

2. چقدر فیلم می بینی؟! چند تا از بهترین فیلم هایی که تا حالا دیدیو معرفی کن!

3. بیشتر از همه انجام دادن چه کاری برات لذت بخشه! ؟

4. اگه برگردی به عقب، آیا همین رشته و شغ رو انتخاب می کنی؟!

5. به اپرا علاقه داری آیا؟! اگه آره چند تا از آثار مورد علاقتو معرفی کن!

6. کدوم یک از چهار فصل ویوالدی رو بیشتر می پسندی؟!

7. حالا کدوم یک از چهار فصلو بیشتر دوست داری کلا؟!

8. احساست در باب هریک از گزینه های زیر چگونه است؟!
    دریا
    بارون
    برف
    خورشید
    ماه
    پرنده ها
    بچه ها
    دانشگاه
    دبیرستان
    تکنولوژی
    ویولن
    گیتار الکتریک
    موزیک متال
    موی کوتاه
    بازی کامپیوتری

9. تک فرزندی آیا؟! و آیا اگه حق انتخاب داشتی، همین خانوادتو برای بدنیا اومدن درش انتخاب می کردی؟!

10. به طور مختصر توضیح بده از چه نوع شخصیت هایی خوشت میاد و از چجورش بدت میاد!

با تچکر فراوان!
    و با امید جزغالگی روزافزون!!
    سلام سلام سلام
    خیلی ببخشید چند روزی نبودم دیگه تیرماهه و ایام اظهارنامه های مالیاتی

1- بعد از پیانو چنگ و دف و ویولن و درامز رو دوس دارم البته سنتورم خیلی دوست دارم گیتار رو هم دوست دارم و وای فلوت رو هم اصن همه سازارو دوست دارم خیالت راحت شد

2- خیلی من خیلی زیاد فیلم و سریال نگاه می کنم از فیلما یکی the life of pie رو دیدم و خیلی لذت بردم و همچنین shutter island, black swan, awake و یه عالمه فیلم دیگه که الان یادم نمیاد

3- بودن تو طبیعت و گوش دادن به صدای طبیعت

4- راستش نمیدونم ولی نه احتمالا این کار رو نمی کردم شاید هم اینکارو می کردم اما در کنارش به رویاهامم می پرداختم

5- راستش نه خیلی اما به این معنا نیست ک لذت نمی برم اما طرفدارشم نیستم برا همین نمی شناسم متاسفانه

6- Summer رو بیشتر از همه اش دوست دارم چون برام همراهه با احساسات و هیجانات متفاوت و شاید هم متضاده

7- واقعیت اینه که چهار فصل سال مث خیلی چیزای دیگه تو دنیا در کنار هم قشنگن مثل دوره های مختلف زندگی که همش قشنگه یا مثل عناصر طبیعت که همشون در کنار هم قشنگن و همینطور مثل رنگ ها همه فصل ها قشنگن اما تابستون کمتر قشنگه البته شاید به خاطر آب و هوای مشهد باشه که تابستونو کمتر دوست دارم آخه خیلی گرمه اینجا

8- دریا قدرتمند اما آروم
    بارون لطیق و پاک کننده است
    برف دقیقا مث سختی های زندگی سخته اما در کنارش پاک کننده، زیبا و البته تغذیه کننده است
    خورشید خب خورشید از اون نعمتاییه که وقتی هست گاهی از بودنش شکایت دارم از آفتاب و از گرمای بیش از حدش اما وقتی میره می بینی بدون اون اصن نمی تونستی زندگی کنی
    ماه وای از ماه نگو که عشق منه مثل چشمه که زلالترین و پاک ترین احساسات رو برام همراه داره
    پرنده ها از بین پرنده ها به قو خیلی علاقه دارم اما بقیه شون خیلی با احساسی برام همراه نیستن
    بچه ها وای دوباره عشقولای من چطوری دلت میاد با احساسات من بازی کنی چرا از نی نی ها حرف می زنی وااااااااااااااااااای
    دانشگاه یکی از بهترین دوران زندگی من دوران دانشگاه و خوابگاه بود دوران تجربه های جدید و دوره شروع استقلال من
    دبیرستان پر از شیطنت بود واسه من
    تکنولوژی کلا خوشاینده برام کار راه اندازه دیگه
    ویولن همون تعبیر اسب چموش که براش به کار می برن واقعا بهش میاد
    گیتار الکتریک رو خیلی دوست ندارم
    موزیک متال هم از شنیدن یکی دوآهنگ شاید خوشم بیاد ولی نمی تونم طولانی مدت گوش کنم
    موی کوتاه واسم همراه با شیطنت های نوجوونیه
    بازی کامپیوتری لامصب اعتیاد آوره نفرت انگیز

9- نه من یه خونواده پر جمعیت دارم. چرا اینقد سوالای سخت سخت می پرسی کلا خیلی از زندگی ای که داشتم راضی نبودم اما خانوادمو دوست دارم و البته این چیزی که الان هستم رو هم دوست دارم که شاید اگر تو خانواده دیگه ای بودم این نمی شدم بنابراین آره همینو دوست دارم مگر اینکه خانواده ای می داشتم که تکتم اون خانواده بهتر از تکتم این خانواده میشد

10- کلا انسان هایی برام ارزشمندن که در راه انسانیت و خود شناسی و شرافت قدم بر میدارن این آدما هرچند که اشتباه هم بکنن اما شریفن واز نظر من قابل تکریمن اما آدمایی که به ذاته خودشونو خیلی بزرگ تصور می کنن آدمای متکبر آدمای حسود آدمایی که فقط خودشونو قبول دارن آدمایی که به دیگران فکر نمی کنن و خلاصه آدمای نفرت انگیز نفرت انگیزن دیگه

ویرایش توسط Toktam_N : Friday 25 July 2014 در ساعت 09:19 PM

2. 7 کاربر برای این پست از Toktam_N تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)