نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

والله چی‌ بگم. همچین از استادت حرف میزنی‌ که انگار شما از اون بابا در همین مدت کم و چهار تا سوالی که اینجا پرسیدی، بهتر شدی که راستش بنده شک دارم. اینکه بهت گفته „تو سویپت رو بزن” احتمال ۹۹ ممیّز ۹۹۰ صدم درصد بخاطر این بوده که تا تکنیک جا نیفته، تمیز زدنی‌ در کار نیست و اگه باشه همین میشه که دستت درد گرفته. اصولاً هنر جوها اونقدر سوال تو ذهنشون میاد که اگه به جای تولید سوال به حرف‌های استادشون گوش بدن و از تجربیات اون بابا استفاده کنن، زود تر پیشرفت می‌کنن. راستش ۸۰ درصدد سوال‌های هنر جوها پایه و اساس مفهومی‌ نداره و ۲۰ درصد مابقی هم سوال در مورد مواردیست که در آینده باید توضیح داده بشه. راستش شاید خوشت نیاد، ولی‌ اگه سوالاتی که از ایشون پرسیدی مثل سوال‌هاییه که بعضی‌ اوقات اینجا می‌پرسی‌، من هم بودم بهت همین جواب رو می‌دادم.

حرف شما درسته ، ولی خب چند تا مسئله دیگه هم دخیل بود ، و الان هم این کارگاه همایون مجدزاده خیلی فراتر از نیازم رو جواب میده و منم تصمیم گرفتم پیش استاد رفتنم رو بزارم برای بعد عید برم یه آموزشگاه خوب و پیش یه استاد بهتر.
به نظرم بدون استاد نمیشه انتظار نرمالی از پیشرفت داشت.

سپاس