لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 41

موضوع: برای موسیقی چقدر هزینه میکنین؟

marzi_a1732 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    4302
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,263
    3,551 بار تشکر شده در 729 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط arian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    11-همه ما کسایی رو دیدیم اطرافمون که به خاطر هزینه بالا نتونستن برن کلاس و با وجود علاقه و استعداد بسیار محروم موندن .

از ميون صحبتهاي دوستان ، مطالبي را گلچين كرده و تكرار كردم . مورد 11 به نظرم باز هم جاي بحث داره .

به نظر شما ،آيا مورد 11 صحيح است ؟در صورت مثبت بودن پاسخ ، چه راهكارهايي ميتونيد براي اين دسته عزيزان پيشنهاد بدهيد ؟

به نظر من که این ادعایی که دوست عزیزمون mos167 کرده درست نیست.
    ممکنه خیلی ها به دلایل مالی از پس هزینه های بالای کلاس اساتید موسیقی بر نیان ولی استاد خوب و دلسوز یکی از وسیله های رسیدن به هدف یعنی نوازندگی درست هستش اما تنها راه رسیدن به این هدف نیست.
    من خودم شخصی رو می شناسم که حتی یک ساعت هم به کلاس موسیقی نرفته ولی اونقدر ارگ و گیتار رو حرفه ای می زنه که وقتی پیش چند تا استاد زد همه اونا تاییدش کردند و از اینکه گفت اصلا کلاس نرفته تعجب کردند.
    این شخص که گفتم از بچگی عاشق موسیقی بود و برای رسیدن به هدفش حتی یه لحظه هم به استاد خوب فکر نکرد.
    حالا هم انقدر پیشرفت کرده که خودش در حد استاده.
    ولی در کنارش یکی از دوستام 3 سال کلاس ویولن رفت استادش رو نمی گم خوب بود ولی در حدی هم نبود که نتونه تو 3 سال یک کتاب ل ویولن رو تموم کنه!!! و کلی هم خانواده اش براش خرج کردند ولی چون خودش موسیقی رو اونقدر که باید دوست نداشت بعد از سه سال ویولن رو رها کرد و کلا از حیطه موسیقی خارج شد.
    منظورم اینه که اگر کسی به سازش عشق بورزه حتی اگه همه چیز بر علیه یادگیری او باشه بازم با سعی و تلاش خودش رو به اون حدی که می خواد می رسونه ولی اگه کسی به سازش یا کلا به یادگیری چیزی علاقه نداشته باشه هر چقدر هم که دیگران هزینه وقتی و مالی براش بکنن بازم پیشرفتی نمی کنه.
    مهم علاقه است... اینو من نمی گم خیلی از دوستامون تو همین سایت با وجود این که استاد خوبی نداشتن در حد قابل قبولی پیشرفت کردن، البته فقط با سعی و تلاش خودشون که از علاقشون ناشی می شه.
    من از نـژادِ اهـــوراییــانِ آزادم / من از بهشتِ چو زندان، خوشم نمی آید
    اگر خدای نفهمد زبانِ پارسی ام / از آن خدای، به قرآن ! خوشم نمی آید

2. 7 کاربر برای این پست از marzi_a1732 تشکر کرده اند:

violin-m آواتار ها
    کاربر فعال بخش ويولن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال بخش ويولن
    شماره عضویت
    5072
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    1,155
    1,248 بار تشکر شده در 424 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    17

نوشته اصلي بوسيله arian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    11-همه ما کسایی رو دیدیم اطرافمون که به خاطر هزینه بالا نتونستن برن کلاس و با وجود علاقه و استعداد بسیار محروم موندن .

از ميون صحبتهاي دوستان ، مطالبي را گلچين كرده و تكرار كردم . مورد 11 به نظرم باز هم جاي بحث داره .

به نظر شما ،آيا مورد 11 صحيح است ؟در صورت مثبت بودن پاسخ ، چه راهكارهايي ميتونيد براي اين دسته عزيزان پيشنهاد بدهيد ؟

مرضیه خانوم درست میگن منم سراغ دارم کسانی را که خیلی خوب ساز میزنند و با نوار و کتاب های آموزشی پیشرفت کردندو به خوبی هم از روی نت مینوازند ولی همیشه انسان به یک راهنما نیاز داره که اگر نتونست از وجود استاد بهره ببره سوالاتش را از اون بپرسه . یه دوست ، یه کتاب ، یک سایت ، یک انجمن و ...

کافیه اشکالات کتر را بگویند و آدم را راهنمایی کنند
    کم نامه خاموش برایم بفرست،از حرف پرم گوش برایم بفرست،دارم خفه میشوم در این تنهایی، "لطفا کمی آغوش برایم بفرست...."

4. 6 کاربر برای این پست از violin-m تشکر کرده اند:

mos167 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    10467
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    407
    499 بار تشکر شده در 231 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط marzi_a1732 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من که این ادعایی که دوست عزیزمون mos167 کرده درست نیست.
    ممکنه خیلی ها به دلایل مالی از پس هزینه های بالای کلاس اساتید موسیقی بر نیان ولی استاد خوب و دلسوز یکی از وسیله های رسیدن به هدف یعنی نوازندگی درست هستش اما تنها راه رسیدن به این هدف نیست.
    من خودم شخصی رو می شناسم که حتی یک ساعت هم به کلاس موسیقی نرفته ولی اونقدر ارگ و گیتار رو حرفه ای می زنه که وقتی پیش چند تا استاد زد همه اونا تاییدش کردند و از اینکه گفت اصلا کلاس نرفته تعجب کردند.
    این شخص که گفتم از بچگی عاشق موسیقی بود و برای رسیدن به هدفش حتی یه لحظه هم به استاد خوب فکر نکرد.
    حالا هم انقدر پیشرفت کرده که خودش در حد استاده.
    من در یک حالت کلی و در مورد آدمهای عادی گفتم والا حساب انسانهای نابغه و استثنایی جداست. (انیشتین از 24 سالگی رفت سراغ علم !)
    درسته که عشق علاقه داشتن می تونه باعث پیشرفت بشه اما ...
    بهتره واقع نگر باشیم..
    هرنتی که ازعشق بگوید زیباست حالا سمفونی پنجم بتهوون باشد یا زنگ تلفنی که درانتظارصدای توست...

6. 3 کاربر برای این پست از mos167 تشکر کرده اند:

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    3,762
    6,312 بار تشکر شده در 1,841 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mos167 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من در یک حالت کلی و در مورد آدمهای عادی گفتم والا حساب انسانهای نابغه و استثنایی جداست. (انیشتین از 24 سالگی رفت سراغ علم !)
    بهتره واقع نگر باشیم..
    من هم با شما موافقم هيچ چيز را نبايد مطلق ديد هميشه استثنا هست.
    نظر شما راجع به راهكارهاي كمك به اين افراد چيه؟

دوستان سعي كنيد بحث كمي بازتر كنيد و به ميان جامعه ببريد . براي كمك به اين دوستان جامعه بايد چه كاركند؟ سايت نت آهنگ چه كار بايد بكنه ؟ خود شما حاضريد چه كار كنيد ؟ و ...

8. کاربران زیر از arian به خاطر این پست تشکر کرده اند:

marzi_a1732 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    4302
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,263
    3,551 بار تشکر شده در 729 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mos167 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بهتره واقع نگر باشیم..
    اما این شخصی که من گفتم نابغه نیست فقط به خاطر علاقه ای که داره پشتکارش زیاده.
    همونطور که اون شخص دوم خنگ نیست و فقط به خاطر نداشتن علاقه به موسیقی اصلا براش وقت نمی ذاره.
    به هر حال باید قبول کنیم که کم کاری از خود ماست و دوست داریم این کم کاریها رو با آوردن دلیلهای مختلف از گردن خودمون برداریم ... البته امیدوارم از حرفم ناراحت نشی چون خود من هم برای کمکاریام همیشه دلیلهای مختلف میارم و دیگران رو راضی می کنم با اینکه خودم می دونم که اشکال از کمکاریهای خودمه نه چیز دیگه.
    بعدشم بهترین استاد کسیه که درست یاد گرفتن رو به شاگردش یاد بده.
    اگه شاگرد درست یاد گرفتن رو بلد باشه بقیه راه رو خودش می ره و خودش استاد خودش می شه.
    اولش این موضوع برای خود من هم باور نکردنی بود که خیلی چیزها رو نباید کسی به آدم بگه و باید خودت یاد بگیری و منتظر بودم که استاد از ب بسم الله تا آخر موضوع رو بگه و خودم زیاد دنبالش نمی رفتم اما بعد فهمیدم این کارم درست نیست چون حتی بهترین استاد ها هم بعضی چیز ها رو بدیهی می دونن و عنوانشون نمی کنن.
    دوستمون محمد درست می گن آدم باید یه راهنما داشته باشه که وقتی سوالی داشت کمکش کنه حالا این راهنما می تونه استاد باشه یا سی دی آموزشی یا کتاب یا ...
    اما اینکه یه نفر به خاطر هزینه استاد اصلا سراغ موسیقی نره ... من که اینو اصلا درک نمی کنم.
    من از نـژادِ اهـــوراییــانِ آزادم / من از بهشتِ چو زندان، خوشم نمی آید
    اگر خدای نفهمد زبانِ پارسی ام / از آن خدای، به قرآن ! خوشم نمی آید

10. 4 کاربر برای این پست از marzi_a1732 تشکر کرده اند:

mos167 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    10467
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    407
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

marzi بحث استاد رو بیخیال شو داریم در مورد هزینه صحبت می کنیم .
    در ضمن اگه عشق و علاقه همه کار رو انجام می ده پس آموزش برای چیه ؟ اگر اینطور باشه آموزش هم معنی نداره .

نقل قول نوشته اصلی توسط arian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان سعي كنيد بحث كمي بازتر كنيد و به ميان جامعه ببريد . براي كمك به اين دوستان جامعه بايد چه كاركند؟ سايت نت آهنگ چه كار بايد بكنه ؟ خود شما حاضريد چه كار كنيد ؟ و ...
    به نظر من راهکار اینه که دولت کاری بکنه وگرنه فکر نمی کنم کاری از دست ما بر بیاد !
    اگر دولت مکان هایی در اختیار قرار بده برای آموزش موسیقی و یا از کسایی که سرمایشون رو توی این کار گذاشتن مالیات کمتر بگیره یا امتیازهایی قرار بده خیلی از مشکلات حل خواهد شد .
    هرنتی که ازعشق بگوید زیباست حالا سمفونی پنجم بتهوون باشد یا زنگ تلفنی که درانتظارصدای توست...

12. 5 کاربر برای این پست از mos167 تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض Yes

سلام دوستان عزیز
    بهتره به قضیه یه کم منطقی نگاه کنیم . من نمی خوام بحث استاد خوب یا بد رو پیش بکشم (هر چند که تا حدودی موافق نظرات دوستان هستم) . اما واقعیت یه چیز دیگه ست.

مردم عامی فکر می کنند موسیقی تفریح و سرگرمیه و متاسفانه این تفکر توی ذهن همه جا افتاده . و اصولا مردم عامی در حال حاضر با این شرایط اقتصادی و وضع جامعه به تنها چیزی که فکر نمی کنند تفریحشونه . حالا اگر ما قبول کنیم که موسیقی و به طور کلی آموزش موسیقی و یادگیری آن برای تفریح و اوقات فراغت نیست و یک امر علمی یا هنری و آموزشیه پس قطعا هزینه هم خواهد داشت.
    حالا یه بحث دیگه پیش میاد و اون اینه که با توجه به همه ی تفکرات موجود در جامعه ؛ ما انتظار داریم اون کسی که به امر آموزش می پردازه فی سبیل الله ای کار رو انجام بده غافل از اینکه به هرحال اون کسی که می خواد این کار رو انجام بده خودش یه هزینه ای کرده (گذشته از اینکه مدتی خودش برای یادگیری کلی هزینه کرده ؛ هزینه اجاره جا و مکان و مالیات و بسیاری دیگر) . پس اون کسی که میاد این کار رو می کنه برای امرار معاشش این کار رو انجام می ده و انتظار درآمد و کسب سود داره . (و این خیلی خوبه ای کاش همه بیان توی کار هنر سرمایشون رو بزارن) . و تنها چیزی که توی مملکت ما از اولم از حمایت بر خوردار نبوده هنر و بخصوص موسیقیه . چه اگر دولت حمایت می کرد هزینه ها خیلی کمتر بود و هر کسی می تونست موسیقی رو یاد بگیره .

احتمالا همه ما کسایی رو دیدیم اطرافمون که به خاطر هزینه بالا نتونستن برن کلاس و با وجود علاقه و استعداد بسیار محروم موندن .
    من خودم یه دوستی دارم که 5-6 ساله که تار می زنه و کارش هم خیلی خوبه و حالا احتیاج داره یه ساز خوب بخره و ادامه بده اما به خاطر قیمت بالای یه ساز خوب مثلا 1000000 تومان نداره بخره و حالا مثلا نمی تونه اون طور که باید پیشرفت کنه !
    با حرف ایشون کاملا موافقم . متاسفانه مردم اونقدر با موسیقی غریبه بودند و هستند که اصلا ادم احساس بدی بهش دست می ده. یه طوری که وقتی یک نفر رو ساز به دست می بینند با خودشون فکر می کنند ơقدر طرف با کلاسه اتفاقا خوبه در این مرود هم صحبت کنیم. ببینید مثل ما یک گذشته غنی توی ایران خودمون داریم . وقتی کسی وارد موسیقی سنتی میشه تازه می فهمه که این موسیقی ơقدر ریز و غنی ساخته شده اما مردم ...
    متاسفانه بعضی ها از کودکی تا وقتی که می میرند حتی یک ساز هم نمی بینند . خیلی ها در این راه استعداد دارند اما به خاطر هزینه های گزاف و فوق العاده زیاد خیلی ưاها پشمیون می شند. کاش می شد مردم می فهمیدند موسیقی هم هنره موسیقی هم می تونه یک هنر حساب بیاد و ...
    ببخشید زیاد حرفیدم
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

14. 4 کاربر برای این پست از Black_Violin تشکر کرده اند:

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    3,762
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

marzi بحث استاد رو بیخیال شو داریم در مورد هزینه صحبت می کنیم .
    در ضمن اگه عشق و علاقه همه کار رو انجام می ده پس آموزش برای چیه ؟ اگر اینطور باشه آموزش هم معنی نداره .

به نظر من راهکار اینه که دولت کاری بکنه وگرنه فکر نمی کنم کاری از دست ما بر بیاد !
    اگر دولت مکان هایی در اختیار قرار بده برای آموزش موسیقی و یا از کسایی که سرمایشون رو توی این کار گذاشتن مالیات کمتر بگیره یا امتیازهایی قرار بده خیلی از مشکلات حل خواهد شد .

به يكي از موارد خيلي خوب اشاره فرموديد . در كشورهاي اروپايي ، امريكا و ژاپن ، همين روش براي موسيقي هاي كلاسيك در حال پيگيري است. بنيادهايي مثل فورد و راكفلر و كندي و يا خيلي از موسسات اقتصادي ژاپني با توجه به سياست هاي دولت به برگزاري كنسرت ها و اعطاي بورسيه هاي مختلف در زمينه موسيقي ميپردازند . تقريبا مانند روشي كه براي ورزش در ايران نيز كمي معمول شده است و همين طور كارهاي فرهنگي . ولي واقعا چگونه است كه هنوز موسيقي به عنوان بخشي از فرهنگ در اين قبيل موارد در نظر گرفته نشده است.

16. 5 کاربر برای این پست از arian تشکر کرده اند:

mos167 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    10467
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    407
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Blackviolin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ... متاسفانه مردم اونقدر با موسیقی غریبه بودند و هستند که اصلا ادم احساس بدی بهش دست می ده. یه طوری که وقتی یک نفر رو ساز به دست می بینند با خودشون فکر می کنند ơقدر طرف با کلاسه اتفاقا خوبه در این مرود هم صحبت کنیم. ببینید مثل ما یک گذشته غنی توی ایران خودمون داریم . وقتی کسی وارد موسیقی سنتی میشه تازه می فهمه که این موسیقی ơقدر ریز و غنی ساخته شده اما مردم ...
    متاسفانه بعضی ها از کودکی تا وقتی که می میرند حتی یک ساز هم نمی بینند . خیلی ها در این راه استعداد دارند اما به خاطر هزینه های گزاف و فوق العاده زیاد خیلی ưاها پشمیون می شند. کاش می شد مردم می فهمیدند موسیقی هم هنره موسیقی هم می تونه یک هنر حساب بیاد و ...
    ببخشید زیاد حرفیدم
    متاسفانه همین طور هست
    من خودم شاهد بودم که توی مغازه ی ساز فروشی یه آقایی اومد تو مغازه و اشاره به سه تار کرد و به فروشنده گفت
    „این یاروا چنده” !!!

18. 5 کاربر برای این پست از mos167 تشکر کرده اند:

violin-m آواتار ها
    کاربر فعال بخش ويولن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال بخش ويولن
    شماره عضویت
    5072
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    1,155
    1,248 بار تشکر شده در 424 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

آره حتی تو شهر های کوچیک که زمان شاه رحمت الله علیه مطرب داشته که توی عروسی ها میرفتند

تا الان هم به نوازنده ها به چشم بد نگاه میکنند و خانواده ها نمیگذارند بچه هاشون بروند طرف موسیقی
    کم نامه خاموش برایم بفرست،از حرف پرم گوش برایم بفرست،دارم خفه میشوم در این تنهایی، "لطفا کمی آغوش برایم بفرست...."

20. 2 کاربر برای این پست از violin-m تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6031
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درباره مورد11 باید بگویم که من الان 4 سال هست که لنگ پول هستم و برای همین نمی تونم برم کلاس
    حالا مگه میشه از رو کتاب یاد گرفت؟؟
    کتاب که فقط نته
    بی پــــــــــولی بد دردیه
    به جون تو بی پولی بد دردیه دل فقیرو شکستن یه خدا نامردیه

22. کاربران زیر از pooria.s به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    15482
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    11 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من همين چند دقيقه پيش عضو شدم! نزديک دو ساله که ويالنو شروع کردم پيشرفتم به قول استادم خيلی خوب بوده اما ويالنم زياد خوب نيست یعني اولش گفتم که با همين چينيا شروع کنم بعد ارتقاش ميدم حالا ديگه خيلط ازش خسته شدم به نظرتون چه ویالونی بخرم و از کجا؟ مرسی اگه جوابمو بدین

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.34
    تشکر از پست
    3,762
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من همين چند دقيقه پيش عضو شدم! نزديک دو ساله که ويالنو شروع کردم پيشرفتم به قول استادم خيلی خوب بوده اما ويالنم زياد خوب نيست یعني اولش گفتم که با همين چينيا شروع کنم بعد ارتقاش ميدم حالا ديگه خيلط ازش خسته شدم به نظرتون چه ویالونی بخرم و از کجا؟ مرسی اگه جوابمو بدین

سلام دوست عزيز به سايت خودت خيلي خوش اومدي . در بخش [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]مطالب زيادي در مورد ويولن و انواع و قيمت آنها ميتواني پيدا كني

sina.pesser آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15408
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    341
    272 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام دوستان
    من با همه شما هم عقیده ام به نظر من یکی از عوامل مهم در ناشناخته بودن موسیقی تو کشورمون رسانه های عمومی مثل تلویزیون و رادیو هستند تا حالا شما دیدین که صدای یک ساز با تصویرش پخش بشه!!! من که ندیدم!!
    حتی سازهای سنتی ما مثل تا و سه تار و سنتور و... هم نشون داده نمیشه چه برسه به گیتارو , پیانو و ...
    وحالا در مورد تیتر بحث : اونقدر که آدم به هدفش در موسیقی برسه و از چیزهای مهم دیگه در زندگی محروم نشه
    با تشکر
    I owe you a music

26. کاربران زیر از sina.pesser به خاطر این پست تشکر کرده اند:

bamdadonline آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3862
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    147
    1,117 بار تشکر شده در 361 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/4
    میزان امتیاز
    17

با سلام بحث جالبیه. من هم مثل همه دوستان صرفا نظر شخصیم رو میگم.

اولا اگر استادی که میرین پیشش رو قبول ندارید یا فکر می کنید در سطحی که باید باشه نیست خوب کاملا کار اشتباهی می کنید. ثانیا اگر فکر می کنید اساتیدی که اسامی بزرگی دارن شما رو به یه نوازنده-آهنگساز و کلا موزیسین نامی تبدیل میکنن بازم اشتباه می کنید, چون بهترین استاد هم فقط یکی از فاکتورهای مهم در یادگیری شماست. ضمن اینکه استادی که من میرم پیشش جلسه ای 5500 اما همه قبولش دارن و منم همین طور.

تا زمانی که انسان برای انجام کاری (که یادگیری موسیقی هم یکی از اونهاست) تصمیم قاطع نداشته باشه و برای رسیدن به اون هدف به همون اندازه مایه نزاره دیگران (استاد) فقط تلاششون به حدر می ره. جمله هام یه کمی فلسفی شد... خودم زیاد خوشم نیومد!!!
    یه موردی هم که واقعا بهش باور دارم و ممکنه خیلی ها بدشون بیاد رو بگم و اون اینه که بهترین اساتید ما وقتی برن اون ور آب در کنار کلاسیک کارهایی که نصف سن اونها رو دارن واقعا هیچ حرفی برای زدن ندارن. من گاهی در کانال mezzo نوابغی میبینم که اصلا قابل تصور نیست برام که یه نوازنده می تونه به چنین سطحی هم برسه.

موفق باشین.

28. 3 کاربر برای این پست از bamdadonline تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12634
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    63
    172 بار تشکر شده در 61 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

درمورد خودم بايدبگم كه تقريبا از هيچ گونه خرجي براي موسيقي ام صرفنظر نمي كنم. تا اونجايي كه حاضرم ماشين نداشته باشم امام يه پيانوي خوب داشته باشم . وخيلي چيزاي ديگه. اصلا زندگي من با موسيقي معناداره و بدون موسيقي زندگي رو مي خوام واسه چي.

30. کاربران زیر از amireza2000 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)