لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 88 از 118 نخستنخست ... 387884858687888990919298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,393 به 1,408 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    حتی بر و بچه های تونسی هم تونستن!!! ما هنوز نتونستیم!!! امان از این روزگار... امان...

هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

قلفونش برممممممممم من! آخر یه روز منو می کشی!

4. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بستن پیوند مقدس ازدواج، کنار یانی و موسیقی شگفت انگیز او !!!

این سنت،داره هر روز بیشتر و بیشتر در دنیا معروف می شه! بلـــــــــــه! دو تن دیگر از طرفداران یانی موشی که از مدیران سایت های طرفداری او در برزیل هستند، ازدواج خود را کنار نام یانی ، روح او و موسیقی بزرگش جشن گرفتند... طرفدار واقعی به اینا می گن!!! در جشن ازدواج اونا پر از نشانه های یانیه! پوسترهاش، دی وی دی هاش، انگار عروسی یانیه نه اونا!!! ههههههههههههههههه

6. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی مربای فسنجون من ، همچنان داره با قدرت جهان رو متر می کنه و از هر جا که عبور می کنه همنطور تلپ تلپ پشت سرش همه غش می کنن!!! هههههههههههه بس که دوست داشتنیه این بشر...

وایییییییییییییی! به چشماش نگا کنید!!! چقد مظلومه اینجا! الهییییییییییی مرباااااااااااااا

غش و ریسه از نوع یانیایی!!! ههههههههههههههه

8. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پریروز موفق شدم با کلوئه جوووووووووووووونم صحبت کنم!!! باورتون می شه؟؟؟؟ راستش خودمم باورم نمی شه! انقد هیجان زده بودم که یادم رفت شادیمو با شما شریک شم! کلوئه ی عزیزم همونطور که می دونید یه دختر بسیار بسیار مهربون و خاکیه و اصلا اهل افاده و باد دماغ نیست! چند روز قبل من در فیسبوکش برای نوشتم که دلم خیلی براش تنگ شده و دوستش دارم، هه رام! البته افزودم که دوست دارم بازم با یانی ببینمش!
    و کلوئه بانو این چنین جواب این جانب را داد:

„خیلی ممنونم! راستش خود منم واقعا دوست دارم که با یانی کار کنم ولی هنوز برنامه ای برای کار مشترک در آینده ی نزدیک نداریم. البته، شما خبر ندارید!!!”

از این جواب کلوئه چند نکته ی مهم که مربوط به یانی هم هست دستگیرم شد:

1. کنسرت های آلبوم جدید یانی _الهام شده_ به این زودیا اجرا نخواهد شد!
    2. از کنایه ی ماهرانه ی کلوئه تابلوئه که حضور او در کنسرت های الهام شده قطعی خواهد بود.
    3. و مهمترین نکته هم آخرشه! „شما خبر ندارید”!!! این جمله بی شباهت به اون شعار „منتظر غیرمنتظره ها باشید” یانی نیست! معلومه شگفتی هایی در راهه که به یانی ، کلوئه و آهنگ های جدید مربوط می شه...!!! هیپ هیپ!!!

خدایی حال کردین؟با یه سوال این همه از کلوئه جاسوسی کردم!!! هههههههههههههه

من فکر می کنم سوال من کلوئه رو برد به حال و هوای چند سال پیش و کار با یانی! چون بعدش یه پست روی فیسبوکش گذاشت و ویدئوی „تا آخرین لحظه” که با اندر توماس خونده بود رو گذاشت و نوشت که بهترین دوران زندگیش کار با یانی و همکاران عزیزش در وویسز بوده و همچنین توضیح داد که نسخه ی جدید این آهنگ رو رنه فلمینگ و پلاسیدو دومینگو در آلبوم جدید یانی خوندن . بله! کلوئه هم توو فکر یانیه! مگه می شه توو فکر این بشر نبود؟! می شه؟

10. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

12. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام بر یانی دوستان و عزیزان لاکشمی

یانی جون، کلوچه ی مربایی عزیزم این هفته در یک مصاحبه ی جهانی شرکت کرد. مصاحبه ی بسیار خوبی هم هست. من مث همیشه ترجمه ش کردم و خدمتتون تقدیم می نمایی یم!!! باشد که لذت ببرید!

مصاحبه ی جهانی 2014 یانــــــــی
    مصاحبه گر : جان پی یِر اولسن

جان: یانی ،آهنگساز و موسیقیدان بزرگ یونانی بیش از 30 سال است که در عرصه ی جهانی موفق شده موسیقی اش را به گوش بیش از 1 بیلیون نفر در جهان برساند. کسب 40 جایزه پلاتینیوم،جایزه ی آلبوم طلایی و همچنین بهترین آلبوم سال بیلبورد برای چند آلبوم فقط بخشی از موفقیت های حرفه ای اوست. تورهای بین المللی یانی و استفاده از ارکستر گلچین شده ی تمام-حرفه ای یانی نظر اغلب مخاطبان یانی در جای جای جهان را جلب کرده. این مصاحبه در مورد تور جهانی امسال یانی و همچنین آخرین آلبوم او الهام شده است که به گفته ی خود او حاصل کار 20 سال اخیر اوست! و 4 سال برای ضبط آن زحمت کشیده است... خب یانی بذار با تشکر از تو شروع کنم. به خاطر وقتی که به ما اختصاص دادی. می دونم که برنامه ریزی خیلی فشرده ای داری. کار با ارکستر،نظارت روی فروش بلیط ها و سایر امور قطعا خیلی وقت گیره. می خوام در باره ی تور امسالت و همچنین آلبوم جدیدت صحبت کنیم. در ابتدا می تونی برامون درباره ی تغییراتی که امسال در کارت اعمال کردی و تجربیات جدیدت بگی؟
    یانی: ما به اونچه که طرفداران در کنسرت ها ، در رسانه های گروهی و در اینترنت از ما خواستن و تقاضا کردن گوش دادیم. من تعدادی از آهنگ هایی رو که سال هاست اجرا نشدن رو در تور جاری به لیست آهنگ ها وارد کردم. آهنگ هایی که به ابتدایی ترین دوران شروع کارم بر می گرده مثل آهنگ رقص پروانه و همچنین آهنگ هایی از آلبوم استدیویی تازه. این تور در آمریکای جنوبی آغاز شده و واکنش شنوندگان فوق العاده بود!
    جان: و ارکستر چه کسانی هستن؟
    یانی: فعلا همون نفرات تور گذشته هستن. من باور دارم که ارکستر ما بهترین ارکستر جهانه. بعضی از نوازندگان بیش از 10 ساله با ما هستن و مردم کاملا اونا رو می شناسن.موسیقیدانان ما از 11 ملیت متفاوت هستن. انگلستان،آلمان، چین، ارمنستان، آمریکا،روسیه،پاراگوئه، کوبا،ونزوئلا،کانادا و یونان! آشنا شدن و کنار اومدن یک نفر با بقیه خیلی زمان گیره. تجربه به من نشون داده که وقتی افراد ارکستر خوب با هم کنار میان نیاز به شخص جدیدی حس نمی شه.
    جان: تو و ارکستر برای هیجان انگیز کردن و جذاب کردن کنسرت ها هربار چه کارهایی انجام می دید؟
    یانی: هر کنسرت با کنسرت دیگه متفاوته. هر کدوم تجربه ی منحصر به فرد و خاصی برای من و شنوندگانه. تا حالا هرگز از دو کنسرت تجربه ی یکسانی دریافت نکرده ام! در تور امسال به 20 کشور سفر خواهیم کرد. و هیجان زده ایم که با شنوندگان جدیدی آشنا شویم. به این می گن „جادوی اجرای زنده” هیچ کدوم از اجراها مثل دیگری نیستن. در اروپا،در آمریکا ، در آسیا و خاورمیانه ... ما از شنوندگانمون کلی عشق می گیریم و همین که اونا با شور و حرارت دور ما حلقه می زنن بزرگترین پاداش برای زحمات و کوشش ماست.

جان:خب در مورد آلبوم جدیدت _الهام شده_ صحبت کنیم. گفته بودی که ساختن این آلبوم بزرگترین آرزوی زندگیت بوده! درسته؟
    یانی: بلـــــه! من در طی 4 سال با مشارکت پلاسیدو دومینگو صداها رو ضبط کردم و بسیاری از آهنگ های بی کلامم رو با صدای بزرگترین خوانندگان جهان باکلام کردم. این آلبوم حاصل کار 20 ساله ی منه! من با بزرگترین ستارگان اپرا و خوانندگان بین المللی و چهره های جهانی کار کردم. رنه فلمینگ،پلاسیدو دومینگو، کاترین جنکینز، رولاندو ویلازون، ویتوریو گریگولو ،ناتان پاشکو، پرتی یند،میشل اوسته، کلوئه لاوری، پلاسیدو دومینگو جونیور، راسل واتسون و لورن جلنکویچ. همه ی این سال های طولانی کار من ، برای رسیدن به این آلبوم بود. به تازگی در ماه آپریل این آلبوم عرضه شد و با استقبال چشمگیری هم مواجه شد.
    جان: آلبوم های اخیرت „حقیقت لمس” و „الهام شده” با تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا ساخته شده. اما در شروع کارت هیچیک از این ها نبود. می تونی آهنگسازی خودت رو در حال حاضر با سال ها پیش مقایسه کنی؟
    یانی: مسلما گسترش تکنولوژی به من کمک کرد که موسیقی ام رو بهتر آرایش کنم و با ظاهر بهتری عرضه کنم. من موفق شدم صداهای جدیدی بگیرم که سابق بر این هیچوقت وجود نداشتن! همچنین من توانستم طراحی صدا رو تجربه کنم! افکت های صوتی بیشتری داشته باشم و اونچه در فکرم بود رو دقیقا پیاده کنم. به عنوان یک آهنگساز، تکنولوژی به من مجال داد تا ایده هام رو کاملا بیان کنم. الهام شده هم یک آلبوم کاملا استدیوییه و چون من نمی تونستم بزرگترین خوانندگان جهان رو گرد هم بیارم و در استدیوی خودم جمع کنم به طریق غیرحضوری ضبط ها رو انجام دادیم. دستیاران من کمک بسیاری در این مورد بهم کردن. ویلازون،فلمینگ،پرتی یند و بقیه تماما بدون حضور من خوندن. و این تجربه ایه که فقط با تکنولوژی روز دنیا می شه به دست آورد. یه تجربه ی ارزشمند که باعث شد خیلی چیزها رو در کارم یاد بگیرم.
    جان: در زندگینامه ای که در 2003 تحت عنوان „یانی در گفتار” منتشر شد، به جنبه های متعددی از زندگی تو پرداخته شده. آیا قصد داری که زندگینامه ات رو به روز کنی و زندگینامه ی کامل تری منتشر کنی؟
    یانی: به گمانم زمانی خواهد رسید که در آینده ی نزدیک تجربیات ،تغییرات و درس هایی که در 10 سال اخیر گرفتم رو به طریقی با مردم به اشتراک بذارم. در این سال های اخیر من توانستم سفرهای بسیاری به اقصی نقاط جهان داشته باشم،رقابت های جدیدی داشتم و بر دانش و علمم افزوده شد،مردم جدید و فرهنگ های جدید را شناختم که قبلا نمی شناختم.
    جان: تو رابطه ی بسیار نزدیکی با طرفدارانت داری. وقت زیادی اختصاص می دی تا میلیون ها نفر از اون ها رو خوشحال کنی. مصاحبه های بسیاری انجام می دی، رویداهای مهم رو به اون ها تبریک می گی، باهاشون گردهمایی می ذاری. چرا طرفدارن انقدر برای تو مهم هستن یانی؟
    یانی:طرفدارانم برام خیلی خیلی مهم هست چون عشقی که از طرفدارنم می گیرم به من انگیزه ی ادامه ی این حرفه رو می ده. من برای اون ها کار می کنم و اونا هم خارج از تصور ، به من عشق می دن. همین فعل و انفعال و ارتباط دو طرفه است که باعث شده من بیش از 30 سال در این حرفه بمونم. هنر من ،حرفه ی من برای مردم ارزش داره. آلبوم ها و کنسرت های من بازار دارند. خصوصا در آسیا و خاورمیانه من خیلی خوشحالم که بازاری برای من وجود داره که آلبوم هامو بفروشم، بلیط کنسرت های من به سرعت در عمارات، بحرین،عمان،قطر و لبنان فروش رفت. من به شدت از همه ی طرفدارانم قدردان و سپاسگذارم به خاطر همه ی حمایت ها و دلگرمی هاشون.

جان: تو سایت شخصی،سازمانی تحت عنوان یانی - ویک ،گروه های طرفداری و همینطور یک تیم خیابانی برای تبادل اطلاعات داری که متشکل از طرفدارن تو هستن. اگه یه نفر بخواد عضوری از تیم یانی بشه باید چه کار کنه؟
    یانی: من به تیم خیابانی و گروه های طرفداریم در تمام جهان افتخار می کنم. ما 32 گروه طرفداری رسمی یانی در جهان داریم. اونا خیلی به من کمک می کنن. سوالات رو پاسخ می دن. اطلاعات رو به اشتراک می ذارن. این همیشه باعث افتخارمه که بتونم به کشورهای مختلف سفر کنم و با این افراد (تیم خیابانی) شخصا ملاقات کنم. هر کسی می تونه عضوی از خانواده ی ما بشه. کافیه در سایت Yanni. com عضو بشید و یا به آی دی TeamYanni در سایت YanniWake. com ایمیل بزنید.
    جان: شبکه ی بی اس آمریکا بسیاری از آثار تو رو پخش کرده. نظرت در مورد این شبکه چیه؟
    یانی: پی بی اس یک یار فوق العاده است برای بسیاری از هنرمندان. بدون پی بی اس خیلی ها هرگز مجالی برای نمایش هنرشون نخواهند داشت. خصوصا اینکه اونا بدون منفعت مالی آثار رو پخش می کنند. من خیلی متشکرم به خاطر این همه سال ارتباط طولانی ام با این شبکه. در کار حرفه ایم به عنوان آهنگساز و موسیقیدان واقعا به من کمک می کنند.
    جان: آیا هدف و قله ی دیگری در زندگی خصوصی یا حرفه ایت داری که بخوای در آینده بهش برسی؟
    یانی:هر لحظه برای من بهترین لحظه است. در حال حاضر من با تورها، ملاقات با مردم جدید و فرهنگ های جدید خوشحالم. اما مطمئنم در آینده هم چیزهایی برای کشف کردن برام وجود خواهد داشت.
    جان: پیش از شروع مصاحبه من داشتم نگاهی اجمالی به زندگی تو می انداختم یانی! و دیدم که داستان زندگی تو چقدر عجیب و فوق العاده ست! اینکه هر روزت رو با موسیقی و هنرمندان سپری کنی و خلق آثار نو هدف تو باشه. آیا تو نصیحت یا راهنمایی خاصی برای موسیقیدانان تازه کار داری؟
    یانی: من باور دارم که به عنوان یک موسیقیدان و آهنگساز، شما باید در مسیر رویاهایتان بایستید. باید در رقابت، سمج باشید و ایستادگی کنید. من هیچوقت استادی نداشتم که به من بگه چطور باید در این حرفه کار کنم. من فقط تمرکزم رو روی کار زیاد گذاشتم. تمام انرژی ام رو به کار اختصاص دادم. من هیچوقت و هرگز به موفقیت یا پول فکر نمی کردم! فقط به این فکر می کردم که بتونم بهترین کاری که می تونم رو انجام بدم و هنرمند خلاقی باشم. اگر همه ی توان و امکانات و منابع خودتون رو برای موسیقی بگذارید ، همین کار خودش شما رو به سمت موسیقیدان حرفه ای شدن هدایت می کنه.
    جان: این مصاحبه یک امتیاز ویژه به شمار میاد برای اینکه از طرف تمام میلیون ها طرفدارت در دنیا و همینطور خودم مجددا ازت تشکر کنم که وقت گذاشتی و دقایقی رو با ما شریک بودی. آیا مطلب خاصی هست که بخوای برای طرفدارانت، تیم رسمی خودت یا هرکس که در طول این سال ها ازت حمایت کرده بیان کنی؟
    یانی: به خاطر این من تونستم این حرفه رو ادامه بدم که مردم من رو بین خودشون پذیرفتن. این ارتباط به من افتخار آشنایی و معاشرت با خیلی از طرفدارانم رو داد. بی صبرانه منتظرم تا هرچند تا از شما رو که می شه در سفرهای آتی خودم در سراسر جهان ملاقات کنم. از همه ممنونم. با گرم ترین احترامات.

خب دوستان،اینم از این مصاحبه ی طولانی! انشالله خوشتون اومده باشه. رام رام.
    ویرایش توسط lakshemi : Saturday 16 August 2014 در ساعت 05:24 PM

14. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام بر عزیزان
    خب می بینم که یانی هم دیگه تنها شده... عیبی نداره. خودم که هستم!!! اندازه ی یه لشکر طرفدارشم و قد یه کشور دوستش دارم. خلاصه هم کشوری ام و هم لشکری... تنهایی هم به قول فرنگی ها کلی huge fan ایم برای خودمون!!! بلــــــــــه!

عجالتا چندتا عکس از سایاکا ببینید. راستش از نوازندگیش خوشم نمیاد ولی از تفکراتش چرا! می پرسید کدوم تفکرات؟ اینکه معتقده موسیقی بزرگترین موهبت زندگیشه، هر روز عمرش با موسیقی می گذره و از همه واجب تر اینکه شانس بزرگ زندگی شخصی و حرفه ایش رو کار کردن با یانی و ارکستر حرفه ای او می دونه. هر از گاهی عکسی از کنسرت لاس وگاس می ذاره و دلش برای کار با یانی خعلییییی تنگ شده! این طبیعیه! زیرا هر جنبنده ای که یک بار با یانی آشنا بشه دیگه نمی تونه ازش دل بکنه. همه ی مرباها و پشمک ها همینطوری اند! که البته عده شون خیلی کمه!!! ههههههههههه خلاصه، عکسای سایاکا کاتسوکی:

اینجا خیلی قیافه ش بانکمه! ویولون و کیمونو!!! چه تناقضی!!! هههههههههههه

تا بعد... رام رام همه.

16. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خبر تازه و داغ!!!

یانی با برنامه ی تلویزیونی و مجله ی ورزشی „مشاهیر ورزش” در آمریکا قرارداد کاری بست.
    مجله ی مشاهیر ورزش که البته اخیرا یک برنامه ی تلویزیونی موفق با میلیون ها بیننده هم دارد از یانی تقاضا کرده که برای آن ها موسیقی بسازد. این خبر واقعا داغ داغه و فقط چند ساعت از انتشار رسمیش در فیسبوک و توئیتر می گذره. گفته می شه که یانی در حال آهنگسازی برای مستندی به نام „بزرگترین لحظات ورزشی” برای این رسانه است.
    منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

18. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

با وجود حمله ی ناگهانی و ناجوانمردانه ی آلرژی قدیمی ، خوردن بیش از 7 قرص ضدآلرژی و چرخیدن همه ی خونه دور سرم + بی حالی و بی رمقی ناشی از 1/000/000 عطسه در امروز ، اما بازم از اینجا دست نمی کشم.
    یانی عزیز دلم، در جریان تور خودش در نیوجرسی آمریکا با یک کمدین آمریکایی به نام جیمز مورای دیدار کرد و در با وی گپ و گفتی داشت. هرچند، یک گلوله ی نمک احتیاجی به مزه پرانی های کمدین ها نداره!!! خود یانی با یه جمله می تونه میلیون نفرو در جا روده بر کنه!!! دیگه این که بر کسی پوشیده نیست!!! هههههههههه

20. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلاممممم برو بکس موشییییییی خودم

چند عکس از سارا اوبراین نازنین _ چلیست پنجه طلایی یانی _ ببینید: عاااااااااااشقشم. شما چطور؟

خوش رهونا همگییییییییییی

22. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

چند عکس از اجراهای اخیر یانی ببینید :

فدای تو بشم من مرباااااااااااااااااااااا ااا
    خوش رهونا همگی

24. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

وایییییییییییییییییییی

این لبخند زیبا چند میلیارد می ارزه؟؟؟؟؟

26. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

امسال، ظاهرا برای یانی سال مصاحبه است!!!
    یانی گولولو، 5 روز دیگه به عبارتی 18 سپتامبر یه مصاحبه ی بسیار تکنیکی یا بهتر بگم یک کنفرانس خبری پیش رو داره و مژده ای هم به طرفداران می دم !!! یانی قراره به سوالات طرفدارانش پاسخ بده!!! طرفداران یانی می تونن سوالات خودشونو به طور زنده از یانی عزیزمون بپرسن... و یانی هم به سوالات جواب خواهد داد...
    قند و نبات و حلواس ... یانی من مرباس
    ویرایش توسط lakshemi : Saturday 13 September 2014 در ساعت 08:30 PM

28. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

لیندا اونز بعد از سال ها به دیدار یانی رفت!!!
    „... زندگی واقعا زیباست! دارم بعد از 10 سال به دیدن کنسرت یانی می رم... هنوز هم قلب منه!!!”

بیچاره یانی ...

30. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

رفاقت با کمدین آمریکایی، جیمز مورای بالاخره کار دست یانی داد!!!

جیمز مورای چند روز پیش در چالش سطل یخ که برای حمایت از بیماران ای ال اس در جهان مرسوم شده شرکت کرد و بعد از این که سطل آب یخ روی سرش ریخته شد در انتها طبق رسم متداول این چالش، یه نفر دیگه رو نیز به چالش دعوت کرد و اون کسی نبود جز یانی جون خودمون!
    بالاخره یانی هم از این چالش بی نسیب و بهره نموند و این پیشنهاد رو پذیرفت!!! حتما می دونید که یانی بدن بسیار مقاومی داره و یک شناگر ماهر هم هست به همین دلیل نه جیغ زد نه مور مور شد و نه هیچی!!! ههههههههههههه به قول بروبکس، , واقعا کووووووووووووووووول رفتار کرد!!! یانی منه دیگه!!! قهرمان خودمه!!! (البته کسان دیگری نیز بودند که اصلا جیغ نزدن و شجاعانه برخورد کردن!!!)

خودتون ببینید... البته آخرای ویدئو رو ، از دقیقه ی 6 به بعد...

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ای جوووووووونم! خشکش مثل موش بود! حالا خیس شده و عین موش آبکشیده شده!!! هههههههه

32. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 88 از 118 نخستنخست ... 387884858687888990919298 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)