چنانچه کلمه عبور شما در انجمن ها کار نمی کند
یک بار از سایت Logout کنید و سپس توسط فرم فراموشی کلمه عبور , کلمه عبور جدیدی را در ایمیل خود دریافت کنید
صفحه اصلی سایت   ثبت نام   ورود
NoteAhang
The Iranian Virtual Music Society
جستجو
دسته بندی
Skip Navigation Links.
آخرین مقالات
آخرین مقالات ارسال شده
  آیرون میدن
گروه آیرون میدن ، یکی از گروه های شناخته شده و معروف در سبک هوی متال می باشد ، با آثار قدرتمندی همچون دو دقیقه تا نیمه شب (Minutes To Midnight 2) و اسب سوار (The trooper). اغلبه گروه ها در طی 30 سال گذشته ، گروه های تقلیدی بودند اما آیرون میدن همیشه جزوه گروه های زیرزمینی بوده و جذابیت خاص خود را داشته است.
[ ادامه مطلب ]

  20 نکته ضبط صدا با کامپیوتر
استودیو های ضبط در دنیای مجازی کامپیوتر، به اندازه ی کافی واقعی هست و با آن آشنایی داریم، ولی باید با اطلاعات کافی به سراغ آنها رفت تا بتوان بهترین نتیجه را از آن ها گرفت.
[ ادامه مطلب ]

  آموزش ساخت ويولن > قسمت پانزدهم
روز پانزدهم: ضخامت سنجي
[ ادامه مطلب ]

  پینک فلوید
«پينك فلويد» نخستين گروه «اسپيس راك» (Space rock) بود و از ميانه دهه¬ي 60 ،موسيقي آنها با سازهاي الكترونيك و افكت هاي ويژه براي كنار زدن مرزهاي سبك و قالب «پاپ» آميخته شد. درهمان هنگام آنها با چنان حجم زيادي از زمينه هاي شعر و مفهوم درگير شدند كه موسيقي شان در هردو زمينه آوا و واژگان تقريبا كيفيتي كلاسيك پيداكرد. با وجود ستاره بودن پينك فلويد، اين گروه در دهه 80 دراثر كشمکش برسر رهبري گروه و نام انحصاري گروه افت كرد.
[ ادامه مطلب ]

  لویس آرمسترانگ
لویس آرمسترانگ (1901-1971) ، نوازنده کرنت و ترومپت،خواننده و رهبر گروه موسیقی جاز آمریکا و یکی از سرگرم کنندگان محبوب بود.آرمسترانگ در یکی از محله های فقیر نشین سیاهان متولد شد ،آرمسترانگ بر فقر و نبود آموزش رسمی و همچنین نژاد پرستی پیروز شد و به یکی از موسیقیدانان خلاق و با نفوذ و محبوب قرن بیستم تبدیل شد.همچنین به خاطر اجرای برنامه های سرگرم کننده بسیار شهرت یافت.
[ ادامه مطلب ]

  تاریخ پیانو
پیانو، از ساز های سیمی- کلاویه ای است که از هارپسیکورد (harpsichord) و کلاویکورد (clavichord) سرچشمه گرفته. همچنین با نام پیانو فورته (pianoforte) نیز شناخته می شود، تفاوتش با اجدادش در مکانیسم اهرم و چکش است که به نوازنده اجازه می دهد با ضربه محکم یا نرم تر توسط انگشتان قدرت صدای ساز را کنترل کند. به همین دلیل مدل های اولیه در زبان ایتالیایی با نام) 1709 (gravicembalo col piano e forte به معنی "هارپسیکورد با صدای نرم و بلند" شناخته می شد.
[ ادامه مطلب ]

  آموزش ساخت ويولن > قسمت چهاردهم
روز چهاردهم – تهي سازي , امروز قصد داريم تا مرحله ي مشابه انحنا سازي قبلي را براي زدودن چو بهاي اضافي كه در داخل صفحات وجود دارد را به اتمام برسانيم .
[ ادامه مطلب ]

  آيا «پاپ» هنر است؟
عموما موسيقي عامه‌پسند (porular music)را نوعا متفاوت با موسيقي خاص و موسيقي هنري تلقي مي‌كنند و تا همين اواخر، مباحث فلسفي درباره موسيقي منحصرا متوجه موسيقي خاص(serious music)يا موسيقي هنري(art music)بود. اما طي سال‌هاي اخيرموسيقي عامه پسند موضوع مهمي‌براي فيلسوفاني شده است.
[ ادامه مطلب ]

  اموزش میکس صوتی (قسمت اول)
امیدوارم این مطالب برای شروع به دردتون بخوره اگر استقبال خوب باشه قسمت های بعدی رو هم ادامه میدم با تشکر از نت اهنگ
[ ادامه مطلب ]

  اثر موسیقی کلاسیک بر مغز
موسيقي كلاسيك بواسطه ريتم و ملودي بر روي ساختار و تواناييهاي مغز تاثير گذار است . ريتم نسبت به افزايش سطح سروتونين توليدي در مغز كمك ميكند . سروتونين به عنوان يك هورمون عصبي عامل انتقال پالسهاي اعصاب جهت تداوم حفظ حس شادماني و سرور است .
[ ادامه مطلب ]

صفحه اول<<67891011121314>>صفحه آخر