چنانچه کلمه عبور شما در انجمن ها کار نمی کند
یک بار از سایت Logout کنید و سپس توسط فرم فراموشی کلمه عبور , کلمه عبور جدیدی را در ایمیل خود دریافت کنید
صفحه اصلی سایت   ثبت نام   ورود
NoteAhang
The Iranian Virtual Music Society
قوانین سایت 

قانون شماره 1) همه ی کاربران باید از نام کاربری مناسب و در شان انجمن انتخاب نموده و به هیچ وجه از کلمات رکیک و نا پسند و همچنین از کلماتی چون مستر . آدمین . مدیر برای نام کاربری انتخاب نکنند .

قانون شماره 2) کاربران سایت به هیچ وجه نباید در مطالب ارسالی خود از کلمات نا مناسب استفاده کنند . در صورت مشاهده توسط پلیس ویرایش شده و به کاربر خاطی تذکر داده میشود و در صورت تکرار دسترسی نام کاربری فرد از سایت برای مدت محدود یا نا محدود با توجه به سابقه  آنها در تذکر و قطع دسترسی قطع می شود .

قانون شماره 3) سایت نت آهنگ سایتی ایرانی و فارسی زبان است پس در سایت از نوشتن به زبان های دیگر و یا نوشتن به صورت فینگلیسی خود داری نمایید . در صورت مشاهده به کاربر خاطی تذکر و سپس اخطار داده خواهد شد .

قانون شماره 4) کاربران باید مطالب را در بخش مناسب ایجاد نموده و از ایجاد نمودن مطالب در بخش نامناسب جدا خود داری شود . در صورت مشاهده ی این امر توسط مدیران باید به کاربر خاطی تذکر داده شود .

قانون شماره 5) کاربران باید قبل از ارسال مطالب در بخش های عمومی از نبودن مطلب مشابه مطمئن شوند و همچنین در صورت مشاهده ی این موضوع توسط مدیران در انجمن ها تاپیک جدید و قدیم با یکدیگر ادغام خواهد شد و در سایر قسمت های سایت مطلب حذف می شود .

قانون شماره6) مدیران سایت به هیچ وجه اجازه ی توهین به کاربران و سو استفاده از پست خود را ندارند در صورت مشاهده ابتدا به مدیر مورد نظر تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار از مدیریت بر کنار میشود . از کاربران نیز درخواست می شود در صورت مشاهده ی چنین امری به مدیران کل سایت اطلاع دهند .

قانون شماره 7) در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

قانون شماره 8) لطفا در صورت پاسخ دادن به سوالات کاربران از به کار بردن کلماتی که موجب دلسرد شدن فرد شود خود داری نمایید .

قانون شماره 9) لطفا از گفتن پاسخ های بیهوده و هر گونه اسپم خود داری کنید . در صورت تکرار به کاربر خاطی اخطار داده خواهد شده .

قانون شماره 10) از گذاشتن هر گونه لینک تبلیغاتی خود داری کرده و همچنین از گذاشتن لینک و یا لوگوهای تبلیغاتی در امضای خود خود داری کنید در صورت مشاهده به شدت برخورد خواهد شد و در صورت تکرار به سرعت دسترسی کاربر از سایت قطع میگردد .

قانون شماره 11) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

قانون شماره 12 ) در صورت مشاهده ی هر گونه بی احترامی به مدیران و یا کاربران دیگر با فرد مورد نظر برخورد شده و در صورت تکرار دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد . از مدیران و همه ی کاربران درخواست می شود در صورت مشا هده ی چنین مواردی از طریق فرم تماس با ما یا دکمه های گزارش تخلف ما را از این موارد با خبر سازند .

قانون شماره 13 ) خواهشمند است در زمان مطرح كردن مطلبي در سایت ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست و مذهب جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد. مدیران سایت موظف می باشند در صورت مشاهده این موارد هر چه سریعتر از طریق فرم تماس با ما پلیس سایت را در جریان قرار دهند

قانون شماره 14) در انجمن های موسیقی همه کاربران باید در پاسخ به تاپیک ها در انجمن ها به قوانینی که سازنده ی تاپیک قرار داده را اجرا نمایند در غیر این صورت و مشاهده توسط مدیران ابتدا به کاربر مورد نظر تذکر و سپس اخطار داده خواهد شد .

قانون شماره 15 ) در انجمن ها براي تشكر از ديگر كاربران باید از دکمه تشکر استفاده شود. ارسال متوني كه صرفا براي تشكر و احوال پرسي نوشته مي شوند، ممنوع است.

قانون شماره 16) كاربران عادي سايت حق دخالت در مسائل مديريتي سايت را ندارند و در صورت مشاهده تخلف از سوي ديگر كاربران، موضوع را از طريق فرم تماس با ما یا دکمه گزارش مسئولين سايت را آگاه سازيد.

قانون شماره 16) مديران سايت دسترسي لازم براي ويرايش و تغيير در گفتگوها را دارند و براي اقدامات مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران متخلف نيستند.

قانون شماره 17) اين سايت محلي جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سايت مي باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به اين موضوع و يا موضوعات وابسته به آن را مطرح كنيد.

قانون شماره 18) برای دانلود قرار دادن آثار هنری  که دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند جرم محسوب شده و توسط مدیران سایت حذف می شوند و با فرد خاطی برخورد خواهد شد


اتمام حجت
با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد با شما برخورد خواهد شد. اجراي اين قوانين به خواست بسياري از افراد و به خصوص به لحاظ راحتي تمامي کاربران ملزوم مي باشد.
با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم. به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما

موفق باشید