لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 48

موضوع: PC مخصوص آهنگسازي با بودجه 800

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    GhazalMusic آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18735
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    799
    976 بار تشکر شده در 356 پست

شبکه های اجتماعی من

Add GhazalMusic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    خواهش میکنم دوست عزیز
    بله من هم از Tc استفاده میکنم اینجا همه به من Konnekt رو پیشنهاد کردن البته از M. A خیلی بهترهM. A در اینجا کم استفاده میشه TC کاملا بدون Latenz کار میکنه. دارای مونیتور کنترلر هست شما میتونید صدا رو مستقیم از TC کم و زیاد کنید البته من Konnekt 6 رو دارم فرقشون در input هست TC 8 اگه اشتباه نکنم 4 کانال داره .
    دارای شارژ Fantum است و این خاصیت رو هم داره شما میتوید برای خواننده افکت باز کنید تا خواننده هنگام خواندن احساس بهتری رو بدست بیاره جالب اینکه افکت ضبط نمیشه.
    باید بگم نرم افزار مناسبی برای کار انتخاب نکردید اف ال خیلی سنگینه وقتی هم چند تا VST باز کنید که دیگه بدتر
    اف ال رو نمیشه بهش عنوان نرم افزار استودیو داد حجم خیلی بالای این نرم فزار آزادی شما رو در باز کردن VST محدود می کنه.
    از من اگه بپرسید میگم از Nuendo استفاده کنید در صورت ظرورت شما میتوانید اف ال رو نیز در Nuendo باز کنید ولی اصلا به اف ال احتیاج نخواهید داشت.
    در مورد CPU باید بگم بله اگه شما بیش از اندازه از VST های پر حجم استفاده کنید ممکنه هنگ هم بکنه ولی نه در مورد Dualcore و به هیچ وجه در صدا تاثیری نداره . سکته خوردن وخسخس کردن فقط به رم و AsioBuffer ربط داره در اف ال هم شما میتونید با کمک بالا بردن Buffer خسخس رو از بین ببرید
    برای اینکار به قسمت „Audiosettings” وارد شده و سایز SampleBuffer رو بالا ببرید 1024 مناسبترینه

با تعغیر روش کار هم میشه از بوجود آمدن خسخس و سکته جلوگیری کرد هر تراکی را که نوشتید آنرا درجا به wav تبدیل کنید و Vst را ببنید شما در انتهای Arreng به هر حال باید فایلهای Wav به استودیو تحویل دهید پس اینکار را از اول انجام دهید به عنوان مثال . شما نیاز ندارید تراک درام و پرکاشن رو تا آخر آهنگ بنویسید یک میزان کافیست آن را به wav تبدیل کنید آنرا ببرید و در کل آهنگ استفاده کنید بعد از برش شما میتوانید مانند میدی آنهارا ویرایش کنید این روش به مراتب کم حجم تر و بهتر میباشد.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم باز هم اگه سوالی داشتید در خدمت هستم البته اگر جوابش رو بدونم.
    پیروز و تن درست باشید.
    پروردگار تمامی رفتگانرا بیآمرزد.
    ویرایش توسط GhazalMusic : Friday 16 April 2010 در ساعت 05:22 AM
    ما میتونیم هر کدوم یک معجزه باشیم

2. 3 کاربر برای این پست از GhazalMusic تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)