لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از 81 به 89 از 89

موضوع: نمونه کارehsanmir

GhazalMusic آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18735
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    799
    976 بار تشکر شده در 356 پست

شبکه های اجتماعی من

Add GhazalMusic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    15

Thumbs up " الکوندورپاساو" و "اوماریا"

0 Not allowed! Not allowed!
    درود دوست خوبم.
    احسان عزیز خیلی زیبا و تمیز اجرا کردی در آهنگ „الکوندورپاساو” مشخصه که هنگام نواختن همون نقطه از احساس بودی که به قول معرف میگن „رفته بودم یه دنیای دیگه” چون با شنیدنش هم شنوده رو با خودش میبره بهت تبریک میگم آهنگ „اوماریا” هم بسیار استادانه اجرا کردی دست درد نکنه حسابی روح رو جلا میده پنجه ی شیرینت و روح هنرمندت وقتی با هم مثل تو آهنگ „الکوندورپاساو” یکی میشن, محشر مینوازی . همیشه پیروز باشی و شاد.
    ما میتونیم هر کدوم یک معجزه باشیم

2. کاربران زیر از GhazalMusic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط GhazalMusic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوست خوبم.
    احسان عزیز خیلی زیبا و تمیز اجرا کردی در آهنگ „الکوندورپاساو” مشخصه که هنگام نواختن همون نقطه از احساس بودی که به قول معرف میگن „رفته بودم یه دنیای دیگه” چون با شنیدنش هم شنوده رو با خودش میبره بهت تبریک میگم آهنگ „اوماریا” هم بسیار استادانه اجرا کردی دست درد نکنه حسابی روح رو جلا میده پنجه ی شیرینت و روح هنرمندت وقتی با هم مثل تو آهنگ „الکوندورپاساو” یکی میشن, محشر مینوازی . همیشه پیروز باشی و شاد.
    سلام
    چوبکاری میفرمایید. خجالت میدید.
    ما در مقابل استایدی چون شما حرفی برای گفتن نداریم. ولی همین که زحمت کشیدید و گوش کردید صمیمانه متشکرم. نظر شما باعث دلگرمیه. فقط اگر در مورد ریتم و انتخاب صدا نظر خاصی دارید تا کارم بهتر بشه خوشحال میشم بشنوم.
    بازم ممنون

GhazalMusic آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18735
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    799
    976 بار تشکر شده در 356 پست

شبکه های اجتماعی من

Add GhazalMusic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    15

احسان عزیز من که همیشه مدیون این همه محبت تو نازنین خواهم ماند ولی دوست خوبم ما کجا „استاد” کجا؟ هههههو اگر عمر هم مجالی صد ساله بهم میداد شاید نمیتونستم به اون درجه برسم . من کوچک شمام هستم دوست خوبم.

در مورد انتخاب ریتم و سازها برای من شخصه همه چیز رنگ و جای خودش رو داشت انتخاب سازهای بادی انتخاب بسیار به جائ بود ریتمهای تانگو رامبو و .. همخوانی خوبی رو با سازهای بادی بوجود می آورند از این رو انتخابت بی نفص بود همینطور در آهنگ „اوماریا” بسیار زیبا و همه چیز درست بود بخاطر همین همرنگیهاست که گفتم شنوده رو با خودش میبره تو اون فضای احساسی خاص خودش بهت تبریک میگم . باید اعتراف کنم که من از این ویژگی برخوردار نیستم و یکی از ظعف های منه.. کارت درسته حسان عزیزم همینطور ادامه بده همیشه پیروز باشی دوست خوبم.

5. کاربران زیر از GhazalMusic به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    بازهم یه اهنگ دیگه از کتاب اکسل بن تین به نام او ماریا. اثر شوپن
    منتظر نظرات خوبتون هستم...

نام اهنگ: اوماریا
    کیبرد: korg pa500
    ریتم: slow rock

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بسیار زیبا بود دوست عزیزم. واقعا میگم. خیلی لذت بردم. فقط یکم احساس خلا تو آهنگ میکردم. اگه با کامپیوتر میکس میکردی فرصت اضافه کردن ملودی های حرفه ای تر به آهنگ رو هم داشتی. بهتر نبود؟ البته بنده قصد جسارت ندارم. نظرمو گفتم و کوچیکتر از اونیم که بخوام ایراد بگیرم. امیدوارم ناراحت نشید. موفق باشی
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

7. کاربران زیر از Mohammad_ngml به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ngml [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بسیار زیبا بود دوست عزیزم. واقعا میگم. خیلی لذت بردم. فقط یکم احساس خلا تو آهنگ میکردم. اگه با کامپیوتر میکس میکردی فرصت اضافه کردن ملودی های حرفه ای تر به آهنگ رو هم داشتی. بهتر نبود؟ البته بنده قصد جسارت ندارم. نظرمو گفتم و کوچیکتر از اونیم که بخوام ایراد بگیرم. امیدوارم ناراحت نشید. موفق باشی
    سلام
    خیلی لطف کردید که وقت گذاشتید و برای کارم نظر دادید. محمد جان چرا ناراحت بشم. من میخوام اشکالاتم رو بچه ها بگن. برای تعریف و تمجید که نمونه کار نمیذارم. من احتیاج به راهنمایی همه دارم. پس هر چه دل تنگت میخواهد بگو. ولی در مورد میکس با کامپیوتر و اضافه کردن ملودی باید بگم که من بیشتر به اجرای لایت اهمیت میدم. اینکه در میکس اهنگ زیبا تر و پر تر میشه اصلا شکی نیست. ولی اجرای لایو برای من ارزش بیشتری داره. برای همین بیشتر کارهام بصورت لایو هست و یا اگر هم بخوام روی کیبرد سکونس کنم زیاد دستکاریش نمیکنم.
    بازم ممنون بابت نظر خوبت
    شاد باشید...

9. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط GhazalMusic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    احسان عزیز من که همیشه مدیون این همه محبت تو نازنین خواهم ماند ولی دوست خوبم ما کجا „استاد” کجا؟ هههههو اگر عمر هم مجالی صد ساله بهم میداد شاید نمیتونستم به اون درجه برسم . من کوچک شمام هستم دوست خوبم.

در مورد انتخاب ریتم و سازها برای من شخصه همه چیز رنگ و جای خودش رو داشت انتخاب سازهای بادی انتخاب بسیار به جائ بود ریتمهای تانگو رامبو و .. همخوانی خوبی رو با سازهای بادی بوجود می آورند از این رو انتخابت بی نفص بود همینطور در آهنگ „اوماریا” بسیار زیبا و همه چیز درست بود بخاطر همین همرنگیهاست که گفتم شنوده رو با خودش میبره تو اون فضای احساسی خاص خودش بهت تبریک میگم . باید اعتراف کنم که من از این ویژگی برخوردار نیستم و یکی از ظعف های منه.. کارت درسته حسان عزیزم همینطور ادامه بده همیشه پیروز باشی دوست خوبم.
    ممنون
    به خودم امیدوار شدم

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بعد از مدتها امروز یه کار از ونجلیس گذاشتم. این اهنگ از البوم الکساندر(موسیقی فیلم) تراک شماره 9 هستش. خوشحال میشم در بهبود کارهام منرو راهنمایی کنید.
    ممنون
    موفق باشید...

کیبرد: korg pa 500
    نوع اجرا: زنده
    حجم فایل: 4.21 mb

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

12. 2 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

Cool چرا سطح کار خودتون رو ارتقاء نمیدید ؟

سلام ...
    من اون اهنگ ونجلیس و گیتار رو دانلود کردم ... تراکهای بدی نیست ارزش دانلود و شنیدن رو داشت...
    البته طبیعتا روی مباحث میکس - مستر - آهنگسازی و رکورد این اهنگها نمیشه نظر داد . چون تمام این تکنیکها درون کیبورد از قبل تنظیم شده اند ... بنابراین فقط هنر نوازندگی شما میمونه که بدون شک امیدوارکننده است

من میخوام اینجا یه پیشنهاد بهتون بدم :
    شما کیبورد و هنر نوازندگی و شناخت آکورد رو دارید 1
    شما به کامپیوتر دسترسی دارید 2
    شما سابقه اتصال کیبورد به pc رو دارید 3

پس چرا سطح کار خودتون رو ارتقاء نمیدید ؟
    منظورم اینه که چیز زیادی لازم ندارید تا به یک سیستم ساخت اهنگ خانگی دسترسی داشته باشید ..
    شما از همین سایت میتونید یک عدد نرم افزار کیوبیس 5 خریداری کنید . بعد از اون شما به یه کارت صدا نیاز دارید که اطلاعات MIDI رو از کیبورد به رایانه ترجمه کنه و یک کابل MIDI که اگه زیاد توقعتون بالا نباشه با حدود صد و پنجاه تومن مشکل حله . خود کیوبیس رو هم برای اهنگسازی و هم برای رکورد استفاده میکنن و بسیار کامله ... حتی شما با این نرم افزار میتونید برای کیبوردتون آهنگ بسازید ... یعنی پروفایل Pa 50 یا هر کیبورد دیگه ای رو توش فعال میکنین و روی اون پرو فایل و با استفاده از سازهای داخلی خود ارگ آهنگ رو درون کیوبیس نت دهی میکنید .
    موقع پلی کردن درون کیوبیس صدا به جای اسپیکر کامپیوتر از کیبورد خارج میشه ...
    در این حالت میتونید تکنیکهای بیشتری از این فن بیرون بکشید ...
    این روش کلی کار ژان میشل ژار هست. البته اون از کیوبیس استفاده نمیکنه و برنامه نویسها براش برنامه اختصاصی نوشتن ... ولی کیوبیس هم همون کار رو انجام میده
    منظورم اینه که شما درامز و باس یک اهنگ رو روی کیوبیس تا اخر می نویسید (خیلی سادس) و بقیه سازها رو هم همینطور و در انتها یک یا چند ساز رو برای خودتون بر میدارید که روی کیبورد خودتون بزنید
    خب میمونه رکورد کردن که اگه کارت صدا تون ورودی استریو لاین داشته باشه توی خود کیوبیس یه تراک wave برای رکورد ایجاد میکنید و چیزی که میزنید رو رکورد میگیرید
    اگه دکمه اوت رو هم بزنید (روی لاین رکورد توی کیوبیس) و ولوم کیبورد رو هم ببندید از توی اسپیکر یا هدفون آهنگتون خارج میشه
    غیر از این در این حالت از افکتها و VST های درون کیوبیس هم میتونید استفاده کنید
    یعنی روی سازهای کیبوردتون میتونید افکتهای عجیب و غریب بزارید و همزمان با اجرای درون کیبورد صداش رو با افکت کیوبیس داشته باشید
    خلاصه خیلی دستتون باز میشه که بتونید چیزی که توی ذهنت هست رو به دنیای خارج بیاری
    این کار به نظرم بهتره تا اینکه آدم نوازنده صرف باشه و اهنگهای دیگران رو بزنه
    الان موسیقی داره به این سمت میره و دی جی ها هم دارن از این تکنیکها استفاده میکنن

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اتصال کارت صدا به کیبورد و اینکه منظورم رو توی این پست بهتر متوجه بشی یه تصویر از کارت صدای خودم رو برات میزارم .. مدلشم هست : Tascam US-122L
    قیمتشم حدود دویست تومنه مدلهای بالاترش هم هست...

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 228.jpg  

14. 2 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست عزیز
    قبل از هر چیزی از نظری که دادی و راهنمایی های عالیت خیلی خیلی ممنونم. ولی من در مورد اهنگسازی یه نظری دارم. نمیدونم درست هست یا نه. شاید اشتباه میکنم. ولی این چیزی هست که خیلی در موردش فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که هر کس میتونه نوازنده باشه مثل من ولی اهنگساز بودن یه چیزه دیگه هست. استعداد میخواد. به غیر از سواد موسیقی و چیزهای دیگه که میشه تو اموزشگاه و دانشگاه و... یادشون گرفت, استعداد و ذوق و سلیقه در ساخت موسیقی کار هر بنی بشر نیست. من خودم رو هم بکشم اخر سواد موسیقی هم که باشم به هیچ عنوان نمیتونم انگشت کوچیکه اهنگسازان بزرگی مثل ونجلیس و کیتارو و یانی بشم. چون اینها یه استعداد خدادادی درشون هست که این باعث شده اهنگسازهای بزرگی بشند. من خودم هیچ وقت اهنگسازی رو در خودم حس نکردم. البته همیشه دوست داشتم این کار رو بکنم ولی در خودم نمیبینم .
    در مورد کارهام هم باید عرض کنم این کارها رو بعضی اوقات انجام میدم. رکورد اهنگ توی pc. بیشتر برای خودم میزنم. حالا چطور بشه یه دفعه بیام و یه اهنگ رو به صورت خیلی ابتدایی و بصورت لایو رکورد کنم و بذارم تو سایت.
    ولی خب پیشنهاد خیلی خوبی بهم دادی. ازت خیلی ممنونم. من خودم میخواستم با شما توی اهنگسازی و این چیزها فعالیت کنم تا تجربه ام بره بالاتر. ولی مثل اینکه پروژه کلا خوابید. منهم بعضی اوقات دل و دماغ ندارم. برای همین کارهام رو حساب و کتاب و برنامه نیست.
    بازم از توجهت خیلی خیلی ممنونم
    موفق باشید...

16. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)